Arama sonuçları: *

1. Akrep Apoletliler

Ekran Kartım Bozuldu

İlk olarak selamlar! Nasılsınız? Umarım iyisinizdir... Yaklaşık iki gündür ekran kartım (GTX 760) ile ufak bir sorun çekiyorum. İki gün önce öğle arası için okuldan eve gelmiştim, yemeğimi beklerken Unturned oynamak istemiştim. Ben okula gittiğim sırada Unturned açık kalmıştı, bir kaç güncelleme...
  2. Akrep Apoletliler

Bir ürünün yurtdışından gelmesi neyi ifade eder?

Selamlar dostlar, uzun zamandır touchpad ile resim yapmayı düşünüyorum fakat bilgisizim, google'da dolaşırken bu arkadaşı gördüm fakat yanında yurt dışından yazıyor ne ankana geldiği konunda en ufak bir fikrim yok aydınlatabilecek var mı?
  3. Akrep Apoletliler

Forza Horizon Benzeri Oyun Önerisi Arıyorum

Başlık için kusuruma bakmayın, dostlar başlıktaki gibi bir şey arıyorum bildiğiniz gibi FORZA HORİZON 4'ün görev yapmadan çok açık ve geniş araba kullanmak için ideal bir dünyası var görev yapmadan serbestçe gezebilip drift yapabileceğim bir oyun arıyorum bilenler yazarsa sevinirim.
  4. Akrep Apoletliler

CS:GO ÇOK DÜŞÜK FPS SORUNU

Dostlar 1-2 hafta önceye kadar 150-250 civarı fps aldığım bilgisayarımda nedense 60-70 fps almaya başladım nedeni nedir bilgisayarı formatladım değişen hiç bir şey yok bu sorunu nasıl düzeltebilirim?
  5. Akrep Apoletliler

Rampage SMX-R9 Nasıl?

Dostlar başlıktaki arkadaşı sipariş ettim önceki mouse'umu tavşanlarım kemirdiği için elimde bir bozuk mouse ve 2 tavşan cesedi var (şaka) kısa sözün özü bu mouse kullanan var mı varsa da nasıl ? ---->Link<---- Bu arada yukarıdaki tavşan cesedi olayı şakadır linçlemeyin kuzenlere verdim :)
  6. Akrep Apoletliler

İçimden koptuğunca bir şiir yazdım nasıl olmuş acep?

Yaşamak mıdır işkence aslen, Sevmek midir ölümü kucaklayan bir kalpten Nedir peki beklemek yapayalnız Olmak mıdır apansız, aslen beklemektir yapayalnız. 1603110458 Not: İlk şiirim eleştirmeden önce düşünürseniz sevinirim.
  7. Akrep Apoletliler

ShadowPlay CS:GO'yu kaydetmiyor...

Dostlar kusuruma bakmayın rahatsız ettim başlıktan da gördüğünüz gibi alt+tab'da ve arkada CS:GO açıkken bile kaydı başlatmıyor zaten oyun içinde de başlatmıyor ne yapabilirim?
  8. Akrep Apoletliler

2. Monitör Algılanmıyor.

İlk olarak iyi akşamlar, başlıktan da gördüğünüz gibi bilgisayarım 2. monitörümü algılamıyor ana monitörüm "bu" 2. monitörüm Haier markalı 18.5 inch bir monitör, ekran kartımda VGA girişi yok bu nedenle 2. monitörümü DVA dönüştürücü ile kullanıyorum. Verebileceğim tüm bilgileri verdiğimi...
  9. Akrep Apoletliler

Camtasia 9'da Minecraft'ı algılamıyor.

İlk olarak herkese iyi akşamlar, başlıkta gördüğünüz gibi sorunum var yardım ederseniz sevinirim. 1599770197 Not: Video çekerken Minecraft'ı algılamıyor.
  10. Akrep Apoletliler

CS:GO Var SV yüksek

Benim cs:go da fps'den alaka bi sorunum yok ama kırmızı oluyor pingden de kanser bir şey, nasıl çözebilirim ?
  11. Akrep Apoletliler

Fiyat perfonmans klavyesi

İlk olarak iyi akşamlar herkese, başlıktan da gördüğünüz giibi Fiyat perfonmans ürünü arıyorum bütçem 200 TL
  12. Akrep Apoletliler

Yardım Gtx 960 4gb darboğaz yaparmi ?

Yakın zamanda ekran kartım Allah'a kavuştu yeni ekran kartı almam gerek neyse sadece geleyim i5 2320 var 4gb ram MSI GTX 960 4gb darboğaz yaparmi? 1594883961 Yardım ederseniz sevinirim.
  13. Akrep Apoletliler

Yardım Monitöre ekran gelmiyor

Kısa zaman önce R9 270x 2gb kullanıyordum chipseti bozuldu şu an elimde gt 9800 2gb var normal de çalışıyordu ama Csgo da hata veriyordu ayıptır söylemesi bilgisayarı yumrukladım ana kart yerine takınca çalışıyor fakat ekran kartı bölümüne takınca ekran gelmiyor bu arada ekran kartının fanları...
  14. Akrep Apoletliler

Siyah ekran

İsletim sistemim Windows 10 nedense böyle bir olay daha öncede olmuştu ve 4gb ram'imi orda şehit vermiştim ne olmuş olabilir VGA girisini anakarta takınca kafayı yiyo resimdeki gibi napabilirim?
  15. Akrep Apoletliler

Bunu nasıl halledebilirim ?

Galiba Harddiskimde sorun vardı bence önceki sahibine ait olan bu harddiski kullanmaya karar verdim içinde win 7 var hata veriyor sistem kurtarma seçeneklerinde de benden parola istiyor ne yapmalıyım?
  16. Akrep Apoletliler

Yardım Power Colour Red Dragon R9 270x siyah ekran sorunu

Beyler 1 hafta önce flan oldu CS ye girdim o sırada DC de arkla konuşuyordum girdim bir sunucuya o sırada bilgisayar kırmızı ekran verdi fakat o sırada discord dan arkla konusabiliyordum manuel olarak power tuşuna bastım kapattım açtım sonra Windows hazırlanıyor flan dedi şu an siyah ekranda...
  17. Akrep Apoletliler

Yardım Windows Yükle Hatası

bana bu hatayı veriyor sorun harddisk de flan olabilirmi ? 1593091773 Ek olarak ekran kartını takınca hiç görüntü gelmiyordu.
  18. Akrep Apoletliler

Millenicom'un adamlığı (Göreceli Kavram)

Millenicom kullanıyorum ve müşteri temsilcisi açısından hiç memnun değildim doğrusu, fakat enterestan bir şekilde aranana kadar aradılar nazik bir ses tonu ile; İyi günler içinde bulunduğunuz internet hattını 13 TL karşılığında yükseltelim. dediler ki normalde 24 mbts kullanıyorum ve upload da...
  19. Akrep Apoletliler

CS:GO'da Overwatch Buglu

Arkadaşlar Overwatch da delilleri indir dediğim de görseldeki sorunla karşılaşıyorum steam supporta da yazdım onlardan cevap bekliyorum bir de buraya yazayım dedim.
  20. Akrep Apoletliler

Yardım LoL Yetenekleri Kontrol Edemememe

Beyler ve bayanlar, nedense lol'de yeteneklerimi kontrol edemiyorum nedenini bilmiyorum chat'e yazı yazabiliyorum fakat klavye deki (LoL içindeki) hiç bir kısa yol tuşunu kullanamıyorum yardım ederseniz mutlu olurum teşekkürler...
Top Bottom