Arama sonuçları: *

1. mrtylnx

7500₺ Laptop Önerileri

Laptop önerilerinizi bekliyorum. İlk başta Huawei Matebook 13 R5 3500u işlemcili modelini düşünüyordum. Monster olabilir.
  2. mrtylnx

Huawei Matebook 13 2020 vs İpad 10.2 inç 7.nesil+ Apple pencil

İyi günler! Başlıkta belirttiğim gibi ikisi arasında kaldım grafik tasarım bölümü için çalışıyorum bir yandan dijital ortamda çizim yapmak istiyorum. d13 ün özellikleride cezbedici sizce ne yapmalıyım. Mezunum bu yıl ikisinden biri kesinlikle lazım
  3. mrtylnx

Aquaris 5AN Gözlemlerim

Arkadaşlar hepinize iyi günler diliyorum, yaklaşık 3 gün önce game garaj sitesinden aldığım hazır sistem süper hızlı bir şekilde elime ulaştı bu sıkıntılı dönemede kargo hızı beni şaşırttı 2 gün gibi bir süreçte geldi. Ben toplam 5000 ₺ gibi bir fiyata almıştım içinden ssd yi çıkarttığım için bu...
  4. mrtylnx

490₺ sata ssd / m2 ssd ?

xpg markasının 256gb rgb modeli 477 ₺ okuma yazma hızı 3500/1200 olarak verilmiş. Yalnız günümüzde oynadığımız oyunlar yüksek boyutta olduğu için sata ssd almak daha mı iyidir?
  5. mrtylnx

Laptop Ssd mi yeni aldığım pcye taktım

evet kabloyu arkaya kelepçelemişler sanırım ssdyi şeçenekten çıkardığım için 1591287657 bir sorum daha olucak bios ekranına atıyor beni fakat sıfır aldığım bir ssd değildi tekrar mı kurulum yapmam gerek
  6. mrtylnx

hemen deniyorum
  7. mrtylnx

ben direk bunu laptoptan söktüm güç kablosu derken?
  8. mrtylnx

ağ mal olduğum için
  9. mrtylnx

yeniden windows usb takıp işletim sistemini kurmam mı gerek?
  10. mrtylnx

Arkadaşlar yeni pc aldım aquaris 5an fakat ssd yi çıkarmıştım laptopum da James Donkey 240gb değerinde ssdyi söküp pcye taktım fakat ekran gelmiyor yardım edebilir misiniz? Sata 1 girişine bağladım
  11. mrtylnx

Aquarius 5AN özelleştirme ?

Selam arkadaşlar game garajdan pc alıcam 5500 TL kadar sınırım var bir sorum olucaktı işlemciyi ryzen 5 2600 alsam fark eder mi? anakartı asus b450m dragon yapmak gerekir mi? diğer başka türlü önerilerinize açığım teşekkürler
  12. mrtylnx

teknobiyotik pc

https://www.vatanbilgisayar.com/intel-i5-9400f-gtx1660-gamingx-6g-h310m-pro-vd-plus-seagate-1tb-crucial-8gb-ram.html peki şu nasıldır veyahutta önerebiliceğiniz bu fiyat icabında
  13. mrtylnx

teknobiyotik pc

Şu sistem nasıldır diye düşünüyorum? https://www.teknobiyotik.com/teknobiyotik-e3-oyuncu-bilgisayari.html
  14. mrtylnx

İtopya'dan pc alıcam fakat kararsız kaldım. Bütçe:4500-5000

bunu bildiğim iyi oldu acelem yoktu sonuçta ödenecek mevla bana göre yüksek ))))
  15. mrtylnx

Neden bu pc? depolama olarak zayıf kalmamış mı?
  16. mrtylnx

Öncelikle selam arkadaşlar, kardeşim ile zar zor biriktirdiğimiz bilgisayar parasını bizi memnun edicek bir sisteme yatırmak istiyoruz. Bütçemiz başlıkta belirttiğim şekildedir. Ekran kartları arasında çok kararsız kaldım. -Donanım Arşiv Pc...
Top Bottom