Arama sonuçları: *

• Users: SSHarun
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. S

Anakart kaynaklı ses sorunu

Selamlar herkese, MSI MPG B550 Gaming Plus adlı anakartım mevcut, 2 bilgisayarım var 1. bilgisayarda her şey normal, bilgisayar değiştiğim zaman mikrofonumun ses gücü azalıyor, ayarlar aynı olmasına rağmen yaşanıyor bu. Tecrübesi, bilgisi olan arkadaslar ne yapabilirim. Sorunun anakart kaynaklı...
  2. S

QPort Display Port ~~ ASUS ROG STRIX 3060

Merhaba herkese ASUS ROG STRIX 3060 ekran kartım var, bu kablo ile görüntü alamıyorum kablonun destekleme olaylarından pek anlamıyorum, bu ekran kartım için doğru bir kablo mu yoksa kablo bozuk mudur 1634406906...
  3. S

Yeni alınan pc nin açılırken kendi kendine kapanması

Merhaba herkese, toplamış olduğum pc açılırken görüntü gelmiyor, bios flash update falan denedim. Pc bir süre sonra kendi kendine kapanıyor.Görüntü hala gelmiyor.Tüm fanlar ledler ışıklar çalışıyor sorun ne olabilir. ANAKART : MSİ B550 GAMİNG PLUS CPU : ASUS ROG STRİX 750 W İŞLEMCİ : AMD...
  4. S

LED SW Nereye Takılır

Merhaba arkadaşlar montajdan pek anlamıyorum klavuz ve videolarda işimi görmedi.Kasanın ön panel kablolarında rgb lerin ışıklarını değiştirmek için led Sv kablosu var bunu nereye takmam gerekiyor bilen varsa yardımcı olabilir mi ? Kasa : msi mpg gungnir 110m Anakart : msi b550 gaming plus
  5. S

İşlemci pin tamiri için ortalama fiyat

Merhaba işlemcimde iki adet pin yamulmuş bunun tamiri için ortalama ne kadar fiyat çıkar bilen var mı? işlemci : amd ryzen 5600x
  6. S

Anakartta CPU ışığı yanması

Merhaba Herkese, yeni sistem topladım cpu fanı olsun, sıvı soğutma, ram, ekran kartı, tüm fanlar, ledler çalışıyor, power tuşuna basınca pc acılıyor görüntü gelmiyor anakartta psu ışığı beyaz olarak yanıyor yapmam gerekiyor bilen var mı sistem amd ryzen 5600x 3060 ekran kartı asus rog strix...
  7. S

msi b550 tomahawk vs MSI Mpg B550 Gaming Plus

Anakart için bu ikisi arasında kaldım ikisi arasında hangisini almak lazım tavsiyesi olan var mıdır? Veya başka anakart tavsiyesine de açığım
  8. S

Montajdan sonra pc açılmaması

Merhaba Herkese, Ben yeni pc topladım, montajını bugün tamamladım fakat, power tuşu ya da hiç bir şekilde pcyi açamıyorum.Psuyu kısa devre yaparak test ettim çalışıyor.Anakartı ise usb girişine sarj aleti takarak çalıştırdım.Psu için 32 pin ve 8 pin olmak üzere kabloları taktım, power suply...
  9. S

Klavye Önerisi G710+

Merhaba Herkese, 5 senedir Logitech G710+ kullanıyorum 2.el almıstım bazı tuşları çıkmaya başladı, aşırı memnunum fakat değiştirmek zorundayım. Bu klavyenin altına düşmek istemem bu veya bunun üstünde bir tavsiye edebileceğiniz klavye var mıdır?
  10. S

Silver Stone 240mm Montaj

Merhaba herkese, sıvı soğutma montajını yapamıyorum.Nasıl yapmalıyım iyi bir anlatım videosu bilen varsa atabilir mi? sıvı soğutma = silver stone 240mm işlemci : amd ryzen 5600x anakart : msi b550 tomohawk
  11. S

KASA ÖNERİSİ MSI MPG GUNGNIR 110M USB 3.2 Temperli Cam ATX

Merhaba Herkese https://www.incehesap.com/msi-mpg-gungnir-110m-atx-mid-tower-gaming-kasa-fiyati-46563/?ref=akakce&v=1.51 kasasını almayı düşünüyorum kullanan var mı, önerir misiniz ya da başka tavsiyede olur. kasaya takacağım parçalar, msi tomohawk b550 3060 ti veya 3060 Artics 240mm sıvı...
  12. S

MSI MAG CoreLiquid 240R ARGB 240mm vs Arctic 240 ARGB

Merhaba arkadaşlar, sıvı soğutucu alacağım fakat bilgim yok, hangisi daha iyi, hangisini alayım tavsiyeleriniz neledir yardımlar için teşekkürler şimdiden
  13. S

GameBooster GB-PR020BB RGB TG USB 3.0 Mid Tower Kasa

Arkadaşlar Merhaba, GameBooster GB-PR020BB RGB TG USB 3.0 Mid Tower Kasa yazılı kasayı almayı düşünüyorum.İlk olarak sormak istediğim bu kasada 7 adet fan var ekstra olarak 240lık sıvı soğutucu takacağım, sıvı soğutma desteği var diyor fakat kasada yer görünmüyor ben anlayamadım.Kullananlar...
  14. S

Asus Prime B550M-A (WI-FI) Anakart Nasıldır?

Merhaba Arkadaşlar bilgisayar toplamaya başladım. 3060 Ti, amd ryzen 5 5600x falan kullanacağım Asus Prime B550M-A (WI-FI) AMD B550 Soket AM4 DDR4 4600(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart anakartını sipariş verdim.Uygun mudur sizce, ya da baska tavsiyesi olan var mıdır. Bütçe 2000 TL ye kadar...
  15. S

Kulaklık Önerisi

Merhaba arkadaşlar şu an için iki kulaklık arasında kaldım sizce hangisini seçmeliyim detaylı olarak söylerseniz sevinirim.Eğer başka tavsiyeleriniz varsa onlara da açığım Kulaklıkta dikkat ettiğim özellikler : rahat olması,terletmemesi,sıkmaması,mikrofonu iyi olması ve kulaklığın 7.1 ses...
Top Bottom