Arama sonuçları: *

• Users: FreyTush
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. F

logitech g432 vs logitech g332

Eski kulaklığım sıkıntı çıkarmaya başladı ikisinden birin almayı düşünüyorum bi ses kartı farkı yüzünden 150 TL fazla verilir mi geri kalan özellikleri aynı gibi düşünceleriniz nedir
  2. F

Bilgisayar açılma sürem ve fan sesim neden arttı?

önceden 20 saniyede açılan bilgisayar 1 dakikayı geçmeye başladı süre olarak. daha 6 ay oldu alalı bu kadar yavaşlamasının nedeni nedir acaba ve fanlarda da hatrı sayılır bi ses artışı oldu. bi ara birkaç gün twitch üzerinden yayın açtım ama sonra saldım bundan kaynaklanıyor olabilir mi?
  3. F

Windowsu etkinleştirin sorunu

Millet benim deneme sürümü bitti de OEM key almadan Windows etkilestir yazısını nasıl kaldirabiliriz
  4. F

150-180 TL mouse önerisi

Oyun oynuyorum kaliteli bir şey istiyorum
  5. F

150-180 TL mouse önerisi

Logitech g102 dışında bir şey önerin lütfen elim orta boy küçük bi mouse olmasın şimdiden teşekkürler 1592426757 Oyun için kullanicam sensörü havada görmesin lütfen imleç kayiyor
  6. F

100-150 TL arası klavye önerisi

Güzel ve kullanışlı bir şey istiyorum oyun da oynuyorum programlama da yapıyorum işimi görecek bir şey istiyorum
  7. F

SSD min hızı mı düşmüş

Arkadaşlar yeni PC toplamistim 3 hafta önce bilgisayar 9 saniyede açılıyordu şuan 30 saniyede açılıyor oyunlarda FPS dususum olmadı ama program açma kapama hızı düştü biraz
  8. F

Gamepower Phoenix nasıl

Ursa almayı düşünüyorum ama stok bulamadım bir yerde Phoenix i buldum almayı düşünüyorum 140 TL alınır mı sizce
  9. F

200-300 TL fare+klavye

Arkadaşlar Max 320 ye çıkabilirim 300 olursa daha iyi olur mouse ve klavye yenilemek lazım güzel kullanışlı oyun odaklı bir şeyler önerir misiniz
  10. F

Logitech g300s nasıldır

Bu mouse u almayı düşünüyorum sizce almalı mıyım 170 TL'ye vatanda buldum
  11. F

150-250 TL mouse önerisi

Yeni mouse alcam Logitech g300s almayı düşünüyorum önerir misiniz ya da ne almalıyım çok küçük bir şey olmasın orta boyutlu ergonomik bir şey istiyorum
  12. F

Bilgisayar sıcaklık değerlerim normal mi

Boşta işlemci 40 ekran kartı 44 derece CS oybarken Max 70 derece ekran kartı 60 derece de işlemci ekran kartı rx 570 işlemci de ryzen 5 1600 af ekran kartı fan hızı otoda
  13. F

Ekran kartı ile rakım uyusmadi

Rx 570 ekran kartına Corsair 8 GB 3000 MHz ram taktım ama görüntü gelmedi nedeni nedir
  14. F

SSD yi nasıl kullanmam gerekir

120 GB Kingston SSD aldım windowsu falan buna kurdurucam yanında 1 TB hd var ben oyunları hd ye indirsem ssdnin performansını o oyunları açarken alır mıyım yoksa ssdnin içine mi kurmam gerekir
  15. F

rampage rmc2019 joyance kasa iyi midir

Bilgisayarı yeniliyorum bilgisayarcimin elinde varmış 380 TL dedi bana internetten bakt minimum 500 TL ve kasa iyi gibi duruyor sizce almalı mıyım
  16. F

Hangi psuyu almalıyım

https://www.vatanbilgisayar.com/xigmatek-x-power-650w-80plus-guc-kaynagi.html?OM.zn=alternative_products-w2&OM.zpc=EN42654 https://www.vatanbilgisayar.com/thermaltake-litepower-650w-guc-kaynagi.html...
  17. F

Sistemim için PSU önerisi

Rx 570, ryzen 5 1600, 8 GB 3000 MHz ram ve b450m-k ile bi sistem dizdim bu sistem için 400 TL bandında kaliteli bir PSU önerir misiniz ekran kartında ekstra pin de var 8 likdi heralde
  18. F

Bu işlemci 2. Nesil 1600 mü

https://www.vatanbilgisayar.com/amd-ryzen-5-1600-soket-am4-3-4ghz-3-6ghz-16mb-65w-12nm-islemci.html bu işlemci af model mi bunu aldım ama
  19. F

Monitörum sıkıntı çıkarır mı

Güncel bi sistem topladım rx 570 var içinde ama monitörum sadece VGA girişli dönüştürücü almayı düşünüyorum ama herkes arada görüntü gidiyor gibi kotuleyici şeyler yazmışlar yardımcı olursanız çok sevinirim
  20. F

10 bin TL laptop önerisi

Şuan 10. Sınıfım yazılım veya bilgisyaar mühendisi olmayı düşünüyorum bunla birlikte oyun da oynayacağım beni en az 6-7 yıl götürecek 10 bin TL civarında bi sistem önerir misiniz
Top Bottom