Arama sonuçları: *

• Users: Talhas85
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. T

ASTRONEER: Evolution Edition Temel oyun dahil mi?

Merhabalar https://www.xbox.com/tr-TR/games/store/astroneer-evolution-edition/9MT21BXTTD56/0010 bu linkteki oyuna temel oyun dahilmi yoksa sadece kozmatik mi?
  2. T

Aliexpresten Ugreen usb çoklayıcı alınır mı?

Merhabalar Ugreen Official Store https://a.aliexpress.com/_EJsC7rh Buradan usb çoklayıcı almak istiyorum sizce alınır mı? Yoksa yurt içinde mi bakmalıyım.
  3. T

Pusat Clutch Gamepad alınır mı?

Başlıktaki gibi fiytatı 1200tl alınır mı?
  4. T

Yardım Ekran kartımı nasil satabilirim?

Öncelikle selamlar.1 yıl önce sinerji den Pc hocasının bir sistemini almıştım şimdi ise ekran kartını satacağım ama aklımda bir soru var oda ekran kartının garantisi i nasil vereceğim, içinden çıkan ARENA yazan belgeyle mi yoksa bazı yerlerde duyduğuma gore faturayla mi? Bilgisi olan yardım...
  5. T

Xbox 360 Gamepadi Pc de kullanma.

Merhabalar elimde xbox 360 kolu ve pc için kablosuz bağlama aleti var ancak sürücüsünü indiremediğimden kullanamıyorum bir bilgisi olan yardım edebilir mi?
  6. T

Cyberpunk 2077 Epic Games üzerinde 700 TL görünüyor

Şu anda Epic Games'ten CP77 Ultimate almaya çalışıyorum ama 700 TL gözüküyor daha dune kadar 470 TL idi bende mi bir sıkıntı var acaba?
  7. T

HYPERX Cloud II Gaming Kulaklık alınır mı?

merhabalar HYPERX Cloud II alınır mı? rahat mı? Fiyatı ucuz ve ses kartı olduğundan olduğundan almak istiyorum ayrıca kullananlara sormak isterim kulaklık rahat mı? Şimdiden teşekkürler...
  8. T

Oyunu bulmam da yardımcı olur musunuz?

Zamanında Xbox 360 da oynamıştım 1. Bölümde bir adam Amerikan futbol sahasında dev bir yaratikla savaşıyor onu yendikten sonra 2. Bölümde domuz adamlarla savaşıyoruz hatirladiklarim bu kadar oyunun ismi nedir?
  9. T

Çözüldü✓ MSI 23.8" G2412 monitör Alınır mı?

MSI 23.8" G2412 itopyada 4800tl Sizce alınır mı rx6500xt var valorant CS gibi oyunalar oynuyorum arada hikayeli oyunlar . Başka bir soru olarak mesela bir oyunda 140 FPS alıyorsam freesync ile bu monitörün Hz buna entegre oluyormu yoksa bir sınırı var mı yada önerebileceğiniz başka monitörler...
  10. T

REDRAGON FIZZ Klavye Alınır mı?

Başlıktaki gibi REDRAGON FIZZ alınır mı? bütçem 1000tl.Çobuk bozulmasından korkuyorum ve Garanti olarak resmi redrogon tarafındanmı garantisi mi var yoksa satıcı garantilimi. Ve sitesindekine göre Outemu Red swich varmış...
  11. T

Redragon K552-KR Kumara alınır mı?

Merhaba İncehesap'tan... https://www.incehesap.com/redragon-k552-kumara-k552-kr-kablolu-gaming-klavye-fiyati-53150/?utm_source=google&utm_medium=listing&utm_campaign=53150&gclid=Cj0KCQjw_O2lBhCFARIsAB0E8B9AMWsf3mYwGD7SICxNNEmnI_Gc1DEruUKUfTheiOAj96rpELwjaAIaAqu-EALw_wcB Bu klavyeyi almayı...
  12. T

6500 TL dağ bisiklet tavsiyes.

Başlıktaki gibi 6500tl dağ bisikleti önerisi lazım.Boyum 185 kilom 95 .Kocaeli'de yaşıyorum bu fiyatlara kaliteli iyi bir bisiklet ihtiyacım var arkadaşlarla dolaşmak için tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.
  13. T

Android telefona korsan program indirmek garantiyi bozar mı?

Yeni telefon aldım buna korsan APK indirmem lazım bu garantiyi bozar mı?
  14. T

POCO X5 Pro ekran koruyucu önerisi.

Başlıktaki gibi POCO X5 Pro için ekran koruyucu lazım önerebileceğiniz sağlam, darbe emici ekran koruyucu önerir misiniz?
  15. T

Honor 70 telefon alınır mı?

Başlıktaki gibi Honor 70 alınır mı? Telefon hoşuma gitti güzel duruyor. veya bu fiyata daha iyi android telefonlar var mı?
  16. T

12bin TL Telefon Önerisi.

Merhabalar en fazla 11500-12000 TL android telefon arıyorum.Çok fazla oyyn oynamıyacağım arada PUBG girmeyi düşünüyorum ve fotoğraf kaliteside iyi olsa güzel olur işlemci olarag snepdragon tercih ediyorum.
  17. T

Monitörde hangi panel tercih edilmeli?

Başlıktaki gibi oyun oynamak için almayı düşünüyorum film çok izlemem montaj gibi şeylerde yapmıyorum kısacası sadece oyun oynamak için alıcam. IPS,VA veya TN panelden hangisini seçmeliyim?
  18. T

Anakarttan görüntü alma

Merhabalar evde kullanmadığım eski bir leptop var bu leptobu pc ye bağlayıp 2. Monitör yapmak istiyorum ama ekran kartında 1 tane hdmı var, bu yüzden anakarttaki hdmı dan görüntü alabilirmiyim.
  19. T

Anker vs Philips powerbank.

https://www.hepsiburada.com/philips-20000-mah-22-5w-usb-ve-type-c-pd-uc-cikisli-led-gostergeli-powerbank-p-HBCV00002W5BH2?magaza=Teknostore&url_src=and-product-detail...
  20. T

500 TL powerbank tavyesi.

Başlıktaki gibi kaliteli beni götürücek 500tl fiyatlı 10000 yada 20000 mah powerbank lazım 500tl yi geçemem.
Top Bottom