Arama sonuçları: *

1. F

Evde Kesintisiz Wifi nasıl yapabilirim?

anladım. evde nereye gidersen git bağlantı kopmadan bir sıkıntı olmadan mesh ler arasında geçiş yapıyor değilmi telefon. Ben en çok onu merak ediyorum. iş yerinde kurmuşlar böyle bir sistem çok hoşuma gitti aynısını evde yapmak istiyorum
  2. F

bende aynı mesh cihazı alıcam ama 3 lü satılıyor bu cihaz. siz sadece m1 in wifisini açtım derken evinizde bir adetmi m1 takılı yoksa 3 ünü birden taktınızmı.
  3. F

tamam teşekkür ederim. o zaman zyxel model mesh lere bakayım ben.
  4. F

peki bu sistemi kurduğun zaman telefon bu iki modem arasında otomatik kopmadan bağlanıyor değil mi? Diğer odalara geçtiğinde bir sorun yaşayormusun. Huawei ax2 modeminden 1 tane alsam acaba zyxel modemiyle beraber kullanabilir miyim? ya alıp denemem lazım yada iyice araştırmam lazım sanırım
  5. F

bana tarif edebilir misiniz. sizdeki router in modemin marka modeli nedir
  6. F

Merhabalar, Evimde TürkNet'in 1000 Mbps internet hizmetini kullanıyorum. TürkNet'in ücretsiz olarak verdiği Zyxel VMG3625-T50B marka modemi kullanıyorum. Sanırım bu modem Wi-Fi 5 destekli. Şu anda çalıştığım iş yerinde, neredeyse herhangi bir mekânda telefonum sürekli olarak Wi-Fi'ye tam bağlı...
  7. F

Laptopa batarya yükseltme yapılabilir mi?

Merhabalar, Acer Nitro 5 AN517-42 AMD Ryzen 7 6800H 16GB 512GB SSD RTX3070Ti Freedos 17.3" FHD 144Hz Taşınabilir Bilgisayar NH.QGLEY.002 Yukardaki marka modelde laptopum var. bataryası full video izlersem max 2 saat dayanıyor. Kapasitesi daha yüksek bir batarya bulup takabilirmiyiz acaba...
  8. F

PDF'DEN TOPLU SAYFA AYIKLAMA

tamamda bu işlem sadece adana yazılarını bulup gösteriyor. benim elimde 11 tane il var. bunların hepsini ayıklamam lazım. toplu olarak kendi çıkarması gerekiyor. yani.
  9. F

olmadı. adobe acrobat dc uygulaması için diyorsunuz değilmi.
  10. F

Merhabalar, Bende bir PDF var. içinde 3930 adet sayfa var. Bunlar PTT kargo barkodları. Yapmak istediğim konu bu sayfalar arasından ADANA yazanları ayırıp ayrı bir pdf haline çevirmesini istiyorum. Bunu tek tek yapmak imkansız. Bu konuyla ilgili bir içerikte bulamadım. Sayfalardaki yazıları...
  11. F

Çözüldü✓ a320m-k anakart'a genişletme kartı ile 2.ci m2 ssd takılabilir mi?

Ben aldım taktım bir sıkıntı yok. Tek sorun şu, ekran kartım tam x1 yuvasına geliyor amazondan x1 uzatıcı almak zorunda kaldım.
  12. F

❌İndirim Bitti! HP Amd 5 5600h 144hz rtx 3060 8gb ram laptop 20.999 TL

Konuyu silemiyommm çok utandım 😆😆😆😅😅
  13. F

❌İndirim Bitti! HP Amd 5 5600h 144hz rtx 3060 8gb ram laptop 20.999 TL

Amazonda buldum alırken +497 TL ile yanında bir adet daha 8 gb ram gönderiliyor. Seçmeniz lazım. Bence kaçırmayın. Ram ile birlikte satın alın. Ram ile beraber 21.496 TL ye geliyor. 16 gb ram li emsallerinin en ucuzu 24.000 TL den başlıyor. HP Victus Gaming 16 Dizüstü Bilgisayar, 16.1'' FHD...
  14. F

❌İndirim Bitti! Acer Aspire 7 Ryzen 5 5500U-8Gb-512Gb Ssd Rtx3050 4Gb 13.499 TL koş koş

Açılıyor bende. Tekrar deneyin 1674079293 Açılıyor şuan tekrar deneyin
  15. F

❌İndirim Bitti! Acer Aspire 7 Ryzen 5 5500U-8Gb-512Gb Ssd Rtx3050 4Gb 13.499 TL koş koş

https://www.vatanbilgisayar.com/acer-aspire-7-5-nesil-ryzen-5-5500u-8gb-512gb-ssd-15-6inc-rtx3050-4gb-freedos.html sepette 13.499 TL kaçırmayın beyler
  16. F

baktım şimdi en az 500mb okuma yazma destekliyor sanırım. keepro Pcı e x1 to m.2 nvme ssd çevirici dönüştürücü kart bu ürünü alıyorum o zaman bu uyar değilmi
  17. F

peki x1 yuvasına takılan m2 ssd ne kadar performans verir.
  18. F

Birisi yardım etsin (işlemci darboğaz yapıyor pc belli aralıklarla donuyor)

bende eski bi harddisk vardı. o bozulduğundan aynı anlattığın durumu yaşamıştım. harddisk kullanıyorsan bi kontrol et.
  19. F

Merhabalar, bendeki anakart modeli şudur : Asus Prime A320M-K Amd A320 DDR4 3200 MHz S+GL (OC) AM4 mATX Anakart bu anakarta : Platoon PCIE NVME M.2 SSD Pcıe X16 Genişletme Kartı bu genişletme kartı ile 2. ssd takılabilir mi? 2.ci takmak istediğim m2 ssd : KINGSTON NV2 1TB 3500MB/2100MBS NVME...
Top Bottom