Arama sonuçları: *

1. F

BİLGİSAYARDAN GÖRÜNTÜ ALAMIYORUÖ

Arkadaşlar herkese merhaba, bugün işten eve gelip pc yi çalıştırdım ilk açılıştaki fanların klasik 5-10 sn kadar en yüksek performansta çalışması her pc yi açtığımda oluyordu ama bugün pc yi açtım ve dqkikalarca fanlar full performansta çalıştı ve monitöre görüntü gelmedi pc hala açık fanlar...
  2. F

Teknosa kulaklık

kulaklık fena değil, rampage nin modellerine de bakabilirsin. Sonuçta resimdekilerle gerçekte kullandıklarımız arasında bayağı bir fark olabiliyor. :)
  3. F

Sistem Yükseltmesi Öneri

3600x her koşulda daha önde diye düşünüyorum. Render kısmında da 2700x den geri kalır kısmı yok, üstelik oyunlarda bariz çok büyük farklar var. 1590624407 ancak ekran kartını yükseltene kadar darboğaz problemi ile karşılaşacağının da farkındasındır umarım
  4. F

Pc açılırken çıkan uyarı

Hocam o kadar uğraşıp araştırmışsın teşekkür ederim :)
  5. F

Pc açılırken çıkan uyarı

hayır hocam şuan takılı hiçbir disk yok
  6. F

Pc açılırken çıkan uyarı

selamun aleyküm arkadaşlar yeni dizilen sistemde pc açılırken karşıma böyle bir yazı çıkıyor esc ye 2 defa basıp ardından enter tuşuna basınca kapanıyor. Bunun anlamı nedir? sıkıntıyı çözebilecek var mı ?
  7. F

Yeni bilgisayarda indirme hızı sorunu

yok hocam neden saçma gelsin :), haqqus adlı yourube kanalı da öyle yapıyordu iyi ki hatırlattın deniyim bi :)
  8. F

Yeni bilgisayarda indirme hızı sorunu

Selamun aleyküm arkadaşlar, birkaç gün önce sipariş ettiğim hazır sistem şimdi elime ulaştı yalnız driverları indirmek için indirme yaptığım zaman basit 500 mb gibi küçük boyutlu bir driver da bile 7 saat gösteriyor. Ancak ben speed test i açtığım zamanda ise normal değerleri alıyorum orda...
  9. F

Sİzce hangi KASA?

Benim kasa versa j25 zaten versa j24 ile olan tek farkı önünün mesh yapıda olması fanları filan aynı, versa j24'ün fanları cooler master'ın ki kadar iyi olmayabilir diye düşünüyorum.
  10. F

Aoc g2460pf 24" 144 hz monitör

Bugün Aoc g2460pf 24" 144 hz isimli tn panelli monitörü indirime girdiği için satın aldım. öncelikle tn panel olması competitive oyunlar oynadığım için beni rahatsız eden etken değil, sorum şu: Bu monitörde amd FreeSync teknolojisi kullanılıyormuş ancak ben nvidia ekran kartı kullanıyorum...
  11. F

Asus Tuf 1660 serisi 1660 super

Selamun aleyküm arkadaşlar asus tuf'un daha önce çıkan 1660 ve 1660ti modellerinde kartın yük altında çok fazla ısındığı görülüyordu, sonradan piyasaya çıkardığı tuf 1660 super ekran kartının içine bakır borular yerleştirilmiş olduğunu gördüm, yani diğer düz 1660 ve 1660ti de bu bakır borular...
  12. F

Kasa ve Psu için yardım! :)

Hocam o kadar ilgilendin, yazdın içimi rahatlattın çok teşekkür ediyorum.
  13. F

Şimdi hocam tamamen rahatlamak için tekrar soruyorum :D bu marka psu diğerleri ile üç aşağı beş yukarı aynı performansı sağlar diyorsun, sıkıntı çıkmaz diyorsun değil mi?
  14. F

Teşekkürler hocam, içimi rahatlattın ama sanırsam insanların çoğunluğu bu markaya ısınmış değil.
  15. F

kardeşim haklısın ancak ben ön paneli mesh yapıda oluğu için havalandırması daha güçlüdür diye düşünüp aldım
  16. F

Herkse selamlar arkadaşlar az önce itopya.com dan teknoqueen istemini aldım. ancak kasa olarak POWER BOOST VK-T01B RGB 650W 80+ Mesh Panel kasa aldım. İnternette yorumlara bakarken bu marka psu hakkında çok fazla kötü yorum gördüm sizce değiştirmeli miyim?
Top Bottom