Arama sonuçları: *

• Users: erc4n
  • Order by date
  1. E

Atlantis.net kullanan var mı?

Beylikdüzünde yeni bir binadayım altyapı yok dilekçe vs. Verdik fakat 1 seneyi rahat bulur diyorlar uydu internet gördüm Atlantis.net 500 tl kurulum bedeli var aylık ödemeside uygun, kullanan var mı dediği mbit i veriyor mu acaba?
  2. E

İnternet altyapısı olmayan binaya ne yapamalı?

Yeni taşındığım binada fiber alt yapısı mevcut fakat binaya kadar çekilmemiş, turkcell super online kullanıyordum onu geçirmek için aradım altyapı yok dedi e napıcaz dedim bir şey demediler başvuru için Türk Telekom u aradım altyapı gelince arıcaz dediler bunun için ne yapmam gerekiyo tam olarak?
  3. E

p20 lite için root mantıklı mı?

Elimde Huawei P20 Lite var bu cihazımı rootlamak istiyorum daha önce root işlemi yapmadım sizce root yapmak mantıklı mı? Ve bana baştan sona kadar root u nasıl atamam gerektiğini söyleyecek bir kral var mı? Şimdiden teşekkür ediyorum.
  4. E

laptopum beyaz ekran veriyor

laptop umu açtıktan bir kaç dakika sonra beyaz ekran veriyor ve cızırtılı bir ses geliyor sizce sebebi nedir?
  5. E

lenavo marka laptop um beyaz ekran veriyor

laptop umu açtıktan bir kaç dakika sonra beyaz ekran veriyor ve cızırtılı bir ses geliyor sizce sebebi nedir?
  6. E

3500tl civarı sistem önerisi

hayıt monitör üm var
  7. E

3500tl civarı sistem önerisi

3500 tl civarı pc almayı düşünüyorum bi öneriniz var mı benim aklım da pollux-3an pc var önerilerinizi bekliyorum.
  8. E

bilgisayar alma önerisi

nakitim yok maalesef 1597535786 pc parçalarından pek anlamam darboğaz yaparmı yapamaz mı gibi
  9. E

bilgisayar alma önerisi

beyler 3500 civarında pc toplamayı düşünüyorum tavsiyeniz var mı aklımda pollux-3an +1650 super ekran kartı var sizce iyi mi? başka bi pc alınabilir mi?
  10. E

3500tl civarı pc öneri

taksitle alıcağım için 2.el biraz zor
  11. E

3500tl civarı pc öneri

game garajdan pollux-3an bekliyorum sence nası
  12. E

3500tl civarı pc öneri

bilmiyorum üstad ben ayarlamadım hazır böyle
  13. E

yeni pc için destek

anladım tahminen 1650 super ne zaman stoklarda olur
  14. E

yeni pc için destek

peki işlemci yeterlimi ekran kartınımı yükseltiyim işlemciyimi
  15. E

3500tl civarı pc öneri

şuan PC almak istiyorum 3500 TL civarı PC almam gerek geçenlerde konu açtığımda game garajdan önermişlerdi fakat şuan unlost eco v2 indirime girmiş sizce bunumu alayım yoksa başka PC öneriniz var mı teşekkürler.
  16. E

yeni pc için destek

indirim süresi bitmesin
  17. E

yeni pc için destek

şuan pc almak istiyorum 3500 tl civarı pc almam gerek geçenlerde konu açtığımda game garajdan önermişlerdi fakat şuan unlost eco v2 indirime girmiş sizce bunumu alayım yoksa başka pc öneriniz var mı teşekkürler.
  18. E

Pollux-3ad sistem alınır mı

Bilgilendirmen için teşekkür ederim
  19. E

Almaya elbette çalışıcam fakat fiyat ne kadar düşerse o kadar iyidir
  20. E

Pollux 3ad almayı düşünüyorum sizce f/p iyi mi? birde aranızda kullanan var mı?
Top Bottom