Arama sonuçları: *

• Users: Sera
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Sera

Bilgisayar Açılmıyor Yardım

Bu normalde arada bir oluyodu ama birkaç saat sonra düzeliyordu bugğn 3-4 saat beklemem rağmen açılmadı ekran ksrtı klsvye mouse ışıkları yanıyor ama pc açılmıyor yani güç veriyor
  2. Sera

Çözünürlük Dışı Hatası

Hiçbir oyun açık değil Ekranım 1360x768 Önerilende 1360x768 Hiçbirşey yokken 1920x1080 yapıp geri önerilene çevirdim ve çözünürlük dışı yazıyor oyun açınca oyunda yazı gelmiyor sadece masaüstü vs. Ekran kartım ; gtx 1650 Lütfen yardım 1612697735 Sorun bu
  3. Sera

Bilgisayarım Isınıyor

İ3 10100k ve gtx1650 var valoda 45 derece sizce nasıl kaç derecelerde olması gerekiyor
  4. Sera

Kasamdan çıkan ses nedir?

Kasamdan arada bir program açarken vs eki kasaların cs girişleri açılırken çıkan vızz sesinden geliyor ztn kasa 20 derecede çalışıyor buz gibi sıkıntılımı yoksa normalmi
  5. Sera

Bilgisayarı Kapatınca Klavye ve Fare Yanıyor

Sistem h410 1650 sistem bilgisayarı kapatınca mouse ve klavye ışıkları yanıyor ve ekran kartından bir beyaz ışık var nokta gibi
  6. Sera

Ekran Kartı Driver Yükleme

1.5 saatdir bekliyorum hala yüklenmedi windows ağ bağdaştırıcısı yazıyor normalde kaç saatde yükleniyor
  7. Sera

Sizce daha iyisi toplanabilirmi

Enayi damgası yemek istemiyorum. Bu fiyata bu sistemden daha iyi sistem toplanırmı? Almaya değermi? Performansı nasıl (bilen varsa) cevaplayabilirmi https://www.vatanbilgisayar.com/intel-10100f-asus-tuf-gtx1650-o4gd6-p-ex-h410m-v3-wd-1tb-crucial-8gb-ram.html
  8. Sera

GameGaraj güvenilir mi? ?

Sizce gamegaraj güvenilir mi? Alacağım sistem ; https://www.gamegaraj.com/urun/pollux-3ad/
  9. Sera

İnternet Sinyali Sorunu

Superbox kullanıyorum ve upload 5 download 10 Ping 30-50-70 arası Ama hiç çekmiyor sorun nedir? + Wifi uzak odadan çekmiyor bunun için ne yapmalıyım (wifi ağında gözükmüyor uzak olduğum için ama evin içindeyim) kapsama alanını nasıl genişletirim
  10. Sera

Yardım Laptop Anakartına Ne Denir?

Laptop anakartına ne ad verilir . Laptopdan fazla anlamıyorumda
  11. Sera

Sistemim için öneri

Oynadığım oyunlar valorant csgo Vs. Bütçe 1 1200 falan İşlemci(apu vega 8 ) ram ve anakart
  12. Sera

3500 TL - Monitör dahil sistem önerebilir misiniz

Valorant Zula Fortnite Photoshop CC CSGO Minecraft Ve fall human . Pacify gibi steam oyunları Vsb vs 3500 TL ye monitör dahil bş sistem toplayabilirmisiniz
  13. Sera

Toplama PC den anlayanlar yardım

Bu sistem kullandığımm uygulamalarda nasıl bir performans verir tek tek yazarmısınız 💛 AMD R1200 Asus Prime A320M-R 1650 Palit Kullandacağım Uygulamalar : Valorant PUBG CSGO Fortnite Adobe Photoshop Adobe İllustrator Adome Premier Adobe After Effect Max 10 dk lik videolar renderlencek önemli...
  14. Sera

Alacağım pc hakkında soru

HANGİ SİSTEM DAHA İLERİYE DÖNÜK VE İYİ KÖTÜ YÖNLERİ ALMALIMIYIM ALMAMALIMIYIM VS. 1.SİSTEM Intel Core i3 9100F 3.6 GHz 6MB 1151P Biostar H310MHP 2666MHz DDR4 1151P mATX Inno3D GeForce GTX1650 SUPER Twin x2 OC 4GB 128 bit Crucial Ballistix 8GB 3000MHz DDR4 CL15 Crucial BX500 480 GB 540/500 MBs...
  15. Sera

İtopya Değerlendirme

- Kargolama Geç - Müşteri Hizmetleri İlgilenmiyor ( o kadar sorunlu biyerki 40-50 kişi sıra var ) - Sistem Toplayınca Fanlar Gelmiyor Ve birçok şey İyi bir mağaza ama istanbuldaysanız kendiniz alın
  16. Sera

Superonline SuperBox

1 yıl önce aldım ve muğladayım 10 upload 10 da download dediler ama upload 10-11 download ise 5-7 neden yaşadığım yerden dolayı olabilirmi
  17. Sera

Anakart Hakkında Yardım

H310M-R A320M-R B450MH Aralarındaki fark ne ve A B H Falan performans açısından sıralamasını yazarmısınız
  18. Sera

Yardım PC dekilerle Mobilden Online Oynayabilinecek Oyunlar

Pc deki arkadaşlarımla multiplayer oynayabileceğim mobil pc oyun varmı
  19. Sera

GameGaraj Kapıda Ödeme

Kapıda Ödeme yokmu alanlar yazabilirmi 1590772704 Alan yokmu
  20. Sera

Sistem Nasıl İyimi

Nasıl
Top Bottom