Arama sonuçları: *

1. kaynorz

İLİ A PARTİSİ İLÇEYİ B PARTİSİ KAZANIRSA PROJELER NASIL GERÇEKLEŞİR ?

B partisi başkanı gerçekten mükemmel biriyse, bir proje gerçekleştirmek için A partisi olmadan proje olamaz mı ?
  2. kaynorz

İLİ A PARTİSİ İLÇEYİ B PARTİSİ KAZANIRSA PROJELER NASIL GERÇEKLEŞİR ?

Selamlar seçim yaklaşıyor aklıma bir soru takıldı. İstanbul için mesela A partisi ili, B partisi ise ilçeyi kazandı. B partisinin bir proje gerçekleştirmesi için yetki alma felan olsun bunlar A partisine mi bağlı yoksa birbirinden bağımsız mıdır ?
  3. kaynorz

Bir Boşluktayım Yardım Edin

Bunlar çok klasik klişe cümle gibi gelecek ama "Hedefin yoksa sende yoksun." bu cümle maalesef doğru. Kimse sen çok çaresizsin, çok yorgunsun, mutsuzsun diye hayat altın tepsi vermiyor. Bunu kabullen depresiflikten uzak dur, hiçbir fayda sağlamayacak. İlk iş kariyerin olsun.
  4. kaynorz

Çözüldü✓ Görüntüde bir bozukluk var

monitörla alakali değil oyundan olabilir eğer öyle olsaydı görev çubuğundada gözükürdü
  5. kaynorz

Çözüldü✓ Görüntüde bir bozukluk var

görüntüde ne varki
  6. kaynorz

Yardım NOKİA C3 ŞİFRE KIRMA

Yok artık bunlar size mi ait
  7. kaynorz

Parmak ağrıtan o telefon :D
  8. kaynorz

Çok teşekkür ederim. Nasıl kırabileceğimi uygulama üzerinden gösterecek bir youtebe videosu var mı ?
  9. kaynorz

Merhaba dostlar yıllar önceki telefonumu buldum ancak şifre var NOKİA C3 şifresini nasıl kırabilirim yazılım, program, teknik ne yapmam lazım ?
  10. kaynorz

Yardım STEELSERİES ARTİCS 3 KABLOSU NEREDEN ALINIR ?

Dostlar Steelseries artics 3 kablom bozuldu. Çakmasını nereden alabilirim link bırakırmısınız güvenilir satıcı linki koyar mısınız ?
  11. kaynorz

LAPTOP ORJİNAL BATARYA HANGİ SİTEDEN ALINIR ?

Arkadaşlar Casper Excalibur G650 Oyuncu Laptopumun bataryası şişmişti bende yenisini alayım dedim. Casper'ı aradım ancak elinde batarya bulunmadığını söylediler. Bende internetten başka sitelere baktım, resimde gördüğünüz gibi orjinal batarya diyor ama orjinal mi? güvenilir mi? bilmiyorum bana...
  12. kaynorz

LAPTOP ORJİNAL BATARYA NEREDEN ALINIR ?

Arkadaşlar Casper Excalibur G650 Oyuncu Laptopumun bataryası şişmişti bende yenisini alayım dedim. Casper'ı aradım ancak elinde batarya bulunmadığını söylediler. Bende internetten başka sitelere baktım, resimde gördüğünüz gibi orjinal batarya diyor ama orjinal mi? güvenilir mi? bilmiyorum bana...
  13. kaynorz

SEVGİLİM AYRILMADAN ÖNCE HEDİYE VERDİ ?

Kimse vazgeçilmez değil ama kolay vazgeçilemiyor
  14. kaynorz

Öncelikle yorumun için teşekkürler hocam sonda "Seni boşlukta hissettiği için döndüyse vakit kaybetme demişsin." Ne olması gerek ki geri dönsün ?
  15. kaynorz

Beyler kız geri döndü dün bana :) 1693424069 Döndü usta dün :) 1693424183 Döndü usta :) 1693424209 Hocam geri döndü :D
  16. kaynorz

İnan hocam bende öyle düşünüyorum ama sabırdan başka bir şey yapamıyorum öylesine birde sizin düşüncelerinizi dinleyim dedim.
  17. kaynorz

döndüğü zaman size yazıcam hocam. (hayırlısıyla inşallah tabi :)))
  18. kaynorz

Olayı şöyle açayım kaba gözle yorumluyorsunuz, kızın ailesi inanılmaz muhafazakar eğer ailesi öğrenirse yanisi kız çok sıkıntıya girer ve baskı var kızın üzerinde o yüzden geri döner gözüyle bakıyorum beyler hani kızın ben bir ihanetini görmedim ailesinden korktuğu için yakalanmaktan korktuğu...
  19. kaynorz

Umut insan için en kötü işkence şekli.
  20. kaynorz

İşte aradığım en iyi cevap bende öyle düşünüyorum
Top Bottom