Arama sonuçları: *

• Users: kaynorz
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. kaynorz

İLİ A PARTİSİ İLÇEYİ B PARTİSİ KAZANIRSA PROJELER NASIL GERÇEKLEŞİR ?

Selamlar seçim yaklaşıyor aklıma bir soru takıldı. İstanbul için mesela A partisi ili, B partisi ise ilçeyi kazandı. B partisinin bir proje gerçekleştirmesi için yetki alma felan olsun bunlar A partisine mi bağlı yoksa birbirinden bağımsız mıdır ?
  2. kaynorz

Yardım NOKİA C3 ŞİFRE KIRMA

Merhaba dostlar yıllar önceki telefonumu buldum ancak şifre var NOKİA C3 şifresini nasıl kırabilirim yazılım, program, teknik ne yapmam lazım ?
  3. kaynorz

Yardım STEELSERİES ARTİCS 3 KABLOSU NEREDEN ALINIR ?

Dostlar Steelseries artics 3 kablom bozuldu. Çakmasını nereden alabilirim link bırakırmısınız güvenilir satıcı linki koyar mısınız ?
  4. kaynorz

LAPTOP ORJİNAL BATARYA HANGİ SİTEDEN ALINIR ?

Arkadaşlar Casper Excalibur G650 Oyuncu Laptopumun bataryası şişmişti bende yenisini alayım dedim. Casper'ı aradım ancak elinde batarya bulunmadığını söylediler. Bende internetten başka sitelere baktım, resimde gördüğünüz gibi orjinal batarya diyor ama orjinal mi? güvenilir mi? bilmiyorum bana...
  5. kaynorz

LAPTOP ORJİNAL BATARYA NEREDEN ALINIR ?

Arkadaşlar Casper Excalibur G650 Oyuncu Laptopumun bataryası şişmişti bende yenisini alayım dedim. Casper'ı aradım ancak elinde batarya bulunmadığını söylediler. Bende internetten başka sitelere baktım, resimde gördüğünüz gibi orjinal batarya diyor ama orjinal mi? güvenilir mi? bilmiyorum bana...
  6. kaynorz

SEVGİLİM AYRILMADAN ÖNCE HEDİYE VERDİ ?

Arkadaşlar sevgilimle severek ayrıldık ve ayrılmak isteyen oydu ve gitmeden önce yakın kız arkadaşı beni arayıp sana, ondan hediye vericem dedi. Bana hediye almıştı bu ne demek beyler geri döner mi sizce sevgisine inanıyorum sizce ne demek bu ? Biraz kendimize zaman tanıyalım dedi, ailevi...
  7. kaynorz

Yardım TELEFON İÇİNDEKİ PARÇACIKLAR REHBERİ

Arkadaşlar ben telefonu yere düşürdüm. Telefonumun ekranı parlaklığı arkasına bastırınca düzeliyor, ama bastırmayı bırakınca parlaklığı azalıyor. Acaba temassızlık olabilir mi diye bakmak istiyorum ancak telefon içindeki parçacıklar neyin nesi bilmiyorum bana bir resim atabilir misiniz...
  8. kaynorz

Öneri 12.000 TL Bandında Telefon Önerisi

Bütçe:12.000 TL Redmi Note 12 Pro vs Samsung Galaxy A34 baktım. Şuan Galaxy A34 düşünüyorum. Bundanda daha iyi model varmı?
  9. kaynorz

Yardım 100 MBPS SABİT HIZ SORUNU

Merhabalar 1000 Mbps Türk Telekom Paketim var. Bilgisayarımda kablosuz 250-300 mbps hız alırken, kablolu ise (cat 6) 100 mbps sabitleniyor fotoğrafta gördüğünüz gibi bu sınırı nasıl 1 GB yapabilirim ?
  10. kaynorz

Öneri OYUNCU KOLTUĞU TAVSİYESİ

Arkadaşlar kumaş oyuncu koltuğu alacam ama bu ikisi arasındaki fiyat 2200 TL'Lik fark değer mi ki ?
  11. kaynorz

Instagram Instagram bilgileri indir talebini iptal etme ?

Merhaba arkadaşlar instagram bilgileri indirmeyi talep ederken gireceğim mail adresini yanlış girdim, bu talebi nasıl iptal edebilirim acil yardım eder misiniz ? 1682278277 .
  12. kaynorz

5000 TL CİVARI TELEFON ÖNERİSİ

Selamlar dostlar 5000 TL arası telefon önerir misiniz samsung'tan önerirsiniz sevinirim.
  13. kaynorz

Disiplin nasıl sağlanır?

Merhaba dostlar bugüne kadar günlük programımda ders çalışmak olsun, spor yapmak olsun en az 30 tane program yapıp, devam ettiremedim. Asla disiplinli olamıyorum, hemen salıveriyorum, nasıl gerçekten disiplinli olunur? Hele ki benim için birine dediğim gibi bir sürü program yaptım ama sonuç...
  14. kaynorz

Duyguları Gösterememek?

Merhaba dostlar, bir konudan bahsetmek istiyorum konu ilişkiyle alakalı Bir sevgilim var 5 aydır. Kızla her çeşit konudan konuştuk, birbirimizi tanıdık. Ancak dostlar ben kıza gereken ilgiyi, sevgiyi, duygularımı belirtip gösteriyorum ancak bu durum kız için söz konusu değil işin tuhaf tarafı...
  15. kaynorz

Üniversiteye geçince sevgilinden ayrılırsınız muhabbeti

Selamlar dostlar bir derdimi paylaşmak istiyorum lütfen rahatsız olucak kişiler felan lütfen yorum yapmasın. Bu derdimi buraya yazmak ne kadar mantıklı bilmiyorum ama konuşacak kimsem olmadığı için buraya yazıyorum. Dostlar 11.Sınıfım aynı sınıftan bir kız ile sevgiliyim 4 aydır. Dostlar...
  16. kaynorz

ROLL ON ÖNERİSİ YARDIM

Dostlar malum yaz geldi terleme dönemine girdik, 30-40-50 TL Bandında roll-on önerir misiniz? (erkek) memmun olduğunuz hangi ürünler var ?
  17. kaynorz

İLİŞKİDE BAĞLANMA KORKUSU

Dostlar bir kızla beraberim 3 aydır 11.sınıfım, kızla aramız gayet çok iyi, ama böyle ayrılırsak felan ne olur muhabbeti geçti, ben buna ilişkinin başında sende ayrılırsam ne olur ki üzülürüm giderim hayatıma devam ederim demiştim. Kızda bu dememin üzerine kendini ona göre bu ilişkiye ayarlamış...
  18. kaynorz

SEVGİLİMLE MESAJLAŞARAK KONUŞURKEN SOĞUK KONUŞUYOR

Selamlar dostlar bir sevgilim var. Bu kızla buluşurken işte yüz yüze iken gerçekten harikayız hiç problem yok. Ancak işte iş mesajlaşmaya gelince bir sorun var beyler kız mesajıma geç bakıyor bazen, bazen de gerçekten soğuk konuşuyor. Konuşmamızdan bir kesit: +Aşk bu arada, temizlik yapıyorum...
  19. kaynorz

Sevgi̇li̇m Erkek Arkadaşi İle Baya Eğleni̇yor

Selamlar dostlar, 11.Sınıfa gidiyorum sınıfımdan bir kızla sevgiliyim ve sınııfmdan bir çocuk var bu çocuğu ortaokuldan beri tanıyorum herneyse. Bi ara o çocuk ben ve benim kız otururken otobüste benle mi daha çok eğleniyon cinoyla'mı (lakap ad koydum gerçek isim değil önemsemeyin). Oda dedi ki...
  20. kaynorz

DUŞ NE ZAMAN NASIL ALINMALI ?

Selamlar dostlar birkaç sorum var. Duş sabahmı alınmalı akşam mı bana göre sabah almak daha iyi neden derseniz akşam yatmadan duş alınca saçınız harika modeldedir. Ancak sabah kalktığınızda o saçın kabarıklığı sizin görünüşünüzü mahveder. (İşin doğrusu sizce akşam duş alıp sabah sadece saç...
Top Bottom