Arama sonuçları: *

1. Y

Steam Üzerinden İndirme Yaparken İnternet Hızım Ara Ara Duruyor

Denedim de aynı valla :(
  2. Y

Aynen Türkiye de yaşıyorum bulunduğum konuma TürkNET altyapısı geldi. 1000 mbp/s'i 100 TL'ye alıyorum ama konumuz bu değil. Ben bu hızı Steam de göremiyorum. 1626024321 40 mbp/s internet 4 mb/s ediyor.
  3. Y

Arkadaşlar 1000 MBP/s internete sahibim ama steam üzerinde bu 1000 mbp/s etkisini göremiyorum belli bir noktaya çıktıktan sonra 13 mb/s hızına düşüyor ya da duruyor. Anlamadım nedendir? Bir türlü çözemedim yardımcı olabilirseniz sevinirim. Hevesim kursağım da kaldı resmen.
  4. Y

1000 MBP/S İnternete Sadece 100 TL

Yıl sonuna kadar Türkiye de ki tüm mahallelerin %90'ı fiber altyapıya kavuşacak. 2023'te ise %100'ünün fiber altyapıya kavuşması bekleniyor. Tabii GİgaFiber mevzusu biraz şans meselesi gibi. Bizim tüm mahallenin tamamına GigaFiber altyapı getirdiler.
  5. Y

Öyle çok zengin bir mahalle değil. Küçükçekmece/Yeşilova da oturuyorum.
  6. Y

Arkadaşlar TurkNET'in GigaFiber altyapısına başvurdum ve 1000 MBP/s için sadece 100 TL ödüyorum. Bu normal midir? Dolandırılmıyoruz değil mi 😅
  7. Y

Korsan Oyun İndirme Siteleri

FİFA 18 piyasadan çekilmiş hocam ne yapabilirim korsan dışında çarem yok 😂 1621415193 Valla piyasa da olsa satın alayım ama başka çarem yok ekran kartım bozuk sadece FİFA 18 kaldırabilir
  8. Y

Korsan Oyun İndirme Siteleri

Merhaba, böyle bir konuyla forumu meşgul ettiğim için öncelikle özür dilerim. FİFA 18 indireceğim fakat bu kripto paraların popülerliğinden dolayı korsan oyun indirmekten biraz çekiniyorum. Hala güvenilir site var mı bilmiyorum. Eskiden bildiğim bir kaç tane site vardı fakat artık onlara da...
  9. Y

İnternet hızımın 36 Mbp/s'den 1 Mbps'ye düşmesi.

Bekleme bence hemen bildir.
  10. Y

Alt yapı Türk Telekom ama TürkNet kullanıyorum ara sıra oluyordu ama düzeltiyorlardı şimdi ki ise uzun sürdü. 1599589020 O aklımda elektrikçi çağırmayı düşünüyorum.
  11. Y

Merhaba, 4 gün önce internet hızım 36 Mbp/s'dan1 Mbp/s'ye düştü ve hat zayıflamasının arttığını fark ettim. Bu durumu servis sağlayacıma destek kaydı ile bildirdim fakat sistem kontrolleri sonucu herhangi bir arıza bulunmadığını 36 Mb/ps hızının hattıma sorunsuz bir şekilde iletildiğini...
  12. Y

Sistemim Flight Simulator 2019'u Kaldırır mı?

Öyle bir oyun yokmuş harbiden Google'a flight simulator 2019 sistem gereksinimleri yazdım herhangi bir siteye girmeden google üzerinden görüp foruma gelmişim sanırım diğer simulatorlere bakmam lazım
  13. Y

Sistemim Flight Simulator 2019'u Kaldırır mı?

Merhaba, Flight Simulator 2019 indirmek istiyorum fakat sistemimin yeterli olup olmadığı konusun da karasızım yardımınıza ihtiyacım var. Sistemim ; Ekran Kartı : 940MX İşlemci: İ5 7200U RAM: 8 GB HARDDİSK: 1 TB DEOPLAMA / 120MB OKUMA/YAZMA
  14. Y

Yapılandırılabilir İşlemci Frekansı

Verilen en ufak cevap bile yeter yani konuya hakim olmasanız bile bir öneride filan bulunsanız...
  15. Y

Yapılandırılabilir İşlemci Frekansı

Merhaba, İntel i5 7200U kullanmaktayım sitelerin de gördüğüme göre işlemci frekansı yapılandırılabilirmiş Lenovo Canlı Destek'e başvurdum sorumu ilettim ama öyle bir destek veremediklerini söylediler bilgisi olan var mı? Destek verememeleri beni iyice sinirlendirdi yüzlerce kez soru sordum...
  16. Y

Hangi Şampuanı Kullanırsam Kullanayım Kepek Oluşuyor

Merhaba, 13 yaşımdan beri kepek ile uğraşıyorum türlü türlü şampuan denedim hepsini belirli bir süre kullandım fakat bir faydasını görmedim ayrıca her türlü kepek önleyici şampuanı kullandım bir tanesi işe yaramıştı fakat o da saçımı beyazlatıyordu ne yapmalıyım canımı sıkmaya başladı bu durum...
  17. Y

Türknet'e Geçtim İnternetim Hala Gelmedi

Arkadaşlar internetiniz gelmiyorsa Türk Telekom Santrale gidip sorununuzu iletmeniz gerekiyor ben öyle yaptım internetim geldi ve gayet memnunum :)
  18. Y

Hat Zayıflaması Neden Olur? Nasıl Düşürülür?

Merhaba, daha önce bir Türk Telekom abonesiydim ve ADSL hat kullanıyordum fakat internetimden memnun olmadığımdan internetimi değiştirme kararı aldım ve internetimi değiştirdim TürkNet'e geçmiş bulunmaktayım. Türk Telekom kullanırken 19 olan hat zayıflaması değerlerim 41.7 oldu bunu nasıl...
  19. Y

İ5 7200u İşlemcisinin Gerek Duymayan Zamanlar da Turbo Boost Çalıştırması

Merhaba, İntel i5 7200u kullanıcısıyım ve işlemcim nereden baksan boşta sayılabilecek zamanlar da 3.10 frekans değerlerin de çalışıyor fakat yük binince direk olarak düşüyor. Eskiden gerek duyduğum zamanlar da işlemcim turbo boostu açardı şimdi ise oyun sırasında sadece 2.5 frekans değerin de...
Top Bottom