Arama sonuçları: *

1. BarbaraPalvin

Öneri Kablolu/Kablosuz Müzik İçin Kulaklık Tavsiyesi

Herkese selamlar. Günümün yaklaşık 4-5 saati müzik dinlemek ile geçiyor bende şuanda aktif olarak telefonda QCY T13 ve bilgisayar da Tronsmart Sono kullanıyorum. Genellikle de kütüphane de kullandığım içinde artık QCY yetersiz Sono ise derileri döküldüğünden dolayı güzel bir görüntü vermiyor...
  2. BarbaraPalvin

30.000 TL Sistem Önerisi

Selamlar. Yarın PC siparişi vereceğim ve onun için öneri istiyorum. Şuan aklımda tek bir sistem var o da bu sistem(Sıvı soğutma ve rgb ram takınca 30k oluyor). Normalde bütçem 40.000 TL fakat ekipman,monitör alacağım için 30.000 TL yeterli olur diye düşünüyorum. Sizin öneriniz nelerdir? Ayrıca...
  3. BarbaraPalvin

Papara ATM'den Para Atma Sınırı?

Merhabalar. Yaklaşık 3 senedir Papara Black Kart kullanıyorum fakat kullanıcı sözleşmesinin sürekli yenilenmesinden dolayı bazı şeyleri bilmiyorum. Şuan güncel olarak Akbanl ATMsine gitsem toplam nakit olarak ne kadar atabilirim? Telefon alacağım 50.000 TL atmayı düşünüyorum. (Kredi kartım yok.)
  4. BarbaraPalvin

Yardım RX 6800 VS RTX 3070'li Sistemden Hangisi?

Yeni sistem alacağım. Şuan için aklımda 2 sistem var. Birinde İ5 13400F, RTX 3070. Diğer sistemde ise Ryzen 7 5800X ile RX 6800 var. 2 sistem içinde sıvı soğutma tercih edilecek. Hangisi alınmalı? Merak edenler için de sistem linklerini aşağıya bırakıyorum. Ayrıca yeni sistem önerilerini de...
  5. BarbaraPalvin

30.000 TL Masaüstü Bilgisayar Tavsiyesi

Merhabalar toplam 30.000 TL'ye sistem almayı düşünüyorum. Ekran kartı olarak NVDİA düşünüyorum. (Monitör ve ekipman dahil değil)
  6. BarbaraPalvin

Yardım i5-13400F mı almalıyım yoksa i5-13600K mı?

Öncelikle iyi geceler. Bu sistemi almayı düşünüyorum ve işlemci olarak i5-13400F ile i5-13600K arasında kaldım. Yani 2000 TL fazla verip 13600K mı almalıyım yoksa 13400F yeterli mi olur bilemedim. Yardımcı olursanız sevinirim. Kasa için bütçem 25000. 1685657115 Güncel oyunlarda 30-40 FPS fark...
  7. BarbaraPalvin

Yardım Yeni Sistem İçin Ekipmanlarım Nasıl?

Merhabalar yeni bir sistem alacağım. Ve yanına ekipman bakıyorum. Ben kendi kafamdan bu ürünleri seçtim daha iyi seçilebilir mi? İyi midir? Başka öneriniz var mıdır? Yardımcı olursanız sevinirim. Monitör Klavye Kulaklık Mouse
  8. BarbaraPalvin

25K Hazır Sistem Önerisi

Sadece oyun amaçlı, ekipmansız (monitörsüz) kasa alacağım. Tercihim NVDİA ekran kartıdır. 1685648175 Yok mu yardım edebilecek biri?
  9. BarbaraPalvin

25.000 TL Sistem Önerisi

Sadece oyun oynama amaçlı, ekipmansız, monitörsüz 25.000 TL'ye sistem arıyorum. Öneriniz var mıdır?
  10. BarbaraPalvin

Öneri 500-1000 TL Aralığında Numpadsiz Klavye Önerisi

Aklımda herhangi bir model falan yok. Önerileriniz nelerdir. Ayrıca önceliğim blue swtichdir fakat red switch de kullanırım.
  11. BarbaraPalvin

Yardım Valorant Hesabımın Değeri Nedir?

Selamlar bir süredir oyunlardan uzaklaştım o yüzden valorant hesabımı satmak istiyorum. İçindeki sakinleri yazayım; Zamanın Ötesi Sheriff Yağmacı Vandal Asil Vandal Yitik Vandal Gia'nın İntikamı Vandal Oni Vandal Yağmacı Phantom Özel Harekat Phantom Vct 2022 Phantom Yitik Hançer Vct Lock İn...
  12. BarbaraPalvin

Öneri Arkadaşım İle Oynamak İçin Oyun Önerisi

Herkese merhabalar indirim gelmişken 2 kişi oynanabilen oyun almayı düşünüyoruz öneriniz var mıdır? (The Forest, A Way Out,7 Days To Die hariç.)
  13. BarbaraPalvin

Yardım Valorant Oni 2.0'dan Sadece Vandal Alsam Paket Fiyatı Ne Kadar Olur?

Merhabalar Valoranta yeni gelen Oni 2.0 setini gerçekten çok beğendim ve seti alacaktım fakat şuan alamayacağım hesapta da sadece 1810 VP var ve vandalı almayı düşünüyorum. Asıl sorum ise şu setten sadece Vandal alsam paket fiyatı 7100'den kaça düşer bilgisi olan var mıdır?
  14. BarbaraPalvin

Valorant FPS Değerlerine Rağmen Oyun Akıcı Değil

Herkese merhabalar. Valorantı ben normalde 1280*1024 oynuyorum ve FPS değerlerim 100-150 arası (yine akıcılık yok ama yüksek çözünürlükte olduğu kadar değil) . Geçenlerde daha yüksek bir çözünürlüğe geçmek istedim ve 1440*990 çözürlüğüne geçtim FPS değerimde artış oldu fakat oyun adeta 30 FPS'e...
  15. BarbaraPalvin

CPU Ve GPU Kullanımı Normal Mi?

Selamlar Valorantta FPS düşüklüğü sorunu yaşıyorum ve neden olduğunu anlamak için MSI Afterburner kullandım. CPU kullanımı ortalama %50-60 civarında iken GPU Kullanımı %30-35 civarında geziyor. Bu değerler normal mi değil mi? Ne yapabalirim yardımcı olursanız sevinirim. Sıcaklık değerlerim...
  16. BarbaraPalvin

Bilgisayarımın Düşük FPS Sorununu Nasıl Çözerim?

Merhabalar. Elimde 1050 Tİ 4GB O.C modeli, Xeon X3440 (3GHZ) işlemci ve 4+4GB ram var. Valorant hariç bütün oyunların FPS değerlerinden memnunum fakat Valorant gerçekten FPS olarak hiç tatmin etmiyor. Genel olarak 100-160 FPS değerlerinde geziyor fakat oyun hiç akıcı durmuyor ve sıklıkla FPS...
  17. BarbaraPalvin

Valorant Düşük Fps Sorunu

Merhabalar aşağıda yazacağım sistem ile sadece Valorantta FPS drop yiyorum ve zaten fps değerlerim de çok iyi değil. Valorantta ortalama 100 fps alıyorum fakat smoke içinde 40-50'ye kadar düşüyor. Bazı oyunlar ve fps değerlerimi yazacağım sonra da sistemimi belirteceğim: Sistemim ve aldığım...
  18. BarbaraPalvin

Yardım Batman Telltale Series İçin Türkçe Yama Var Mı?

Amazon Prime uygulamasında Batman: Telltale Series var fakat internette gördüğüm çoğu yama steam için geçerli ve Amazon'da çalışmıyor. Amazona uygun türkçe yama var mı?
  19. BarbaraPalvin

Öneri 300 TL Müzik Ve Video İçin Bluetooth Kulaklık Önerisi

Herkese selamlar müzik, video ve film için maks 300 TL'ye kulak içi bluetoothlu kulaklık arıyorum ne önerirsiniz?
  20. BarbaraPalvin

Xbox'dan Steam'e Oyun Dosyalarını Aktarabilir Miyim?

Herkese selamlar şuan elimde 2 aylık Xbox game pass var ve bende Mortal Kombat 11 yükledim çok hoşuma gitti bende Steam üzerinden indirim ile ultimate paketini almayı düşünüyorum fakat internetimiz yavaş olduğu için 150 GB oyunu 40 saatte (şaka değil) indiriyor. Bende o yüzden oyunun dosyalarını...
Top Bottom