Arama sonuçları: *

1. $ilent

Çözüldü✓ Sürekli 65 derecede calismasi sorunmu

Günümüz işlemcileri için 90 derece üstünü görmemek iyidir, ekran kartlarında da 85 derece. Bu sıcaklıkların altı güvenlidiri 70-75 derece altı serindir.
  2. $ilent

Laptop Ve Monitörümün Renkleri Farklı Nasıl Düzeltebilirim?

Panel kalite farkıdır yani ikisinin kalitesi aynı olmaz zaten normal bir durumdur.
  3. $ilent

Çözüldü✓ Sürekli 65 derecede calismasi sorunmu

65 derece soğuk demek yani iyi.
  4. $ilent

Öneri 40k bandında laptop lazım

Fiyatına göre güzel bir seçenek evet.
  5. $ilent

Yardım Laptop Anakart Modeli Nasıl Öğrenebilirim?

CPU-Z üzerinden görebilirsin sanırım.
  6. $ilent

MSI ekran kartı AMD mi Nvidia mı

Destekleyen bazı oyunlarda aktif ediyorsun onu bildiğim. Gecikme düşürmek için.
  7. $ilent

35.000 TL'ye laptop önerisi?

https://www.n11.com/urun/lenovo-loq-15aph8-82xt0048tx-r7-7840hs-16-gb-1-tb-ssd-rtx4060-156-dos-fhd-dizustu-bilgisayar-48798094?magaza=teknoryabilisim&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel
  8. $ilent

Cinebench değerlerim nasıl?

Çok fazla detay var ama belli durumlarda değişebilir sıcaklık. otoda iken 1.5V kadar bile çıkabilir ondan bişey olmaz, bizim manuel verdiğimiz voltaj ayarları gibi değildir oto veya PBO voltaj ayarları, tam yüke soktuğunda daha düşük voltaj verir ve sürekli değişkendir işlemciye zarar vermez...
  9. $ilent

Yardım Laptop Tamiri Yapan İstanbul İçi Yer Tavsiyesi

Benim bir arkadaşım için kendi laptobum değil :D.
  10. $ilent

Cinebench değerlerim nasıl?

Aynı takoz bendede var 4.2 için 1.375V veriyorum. Takozu harbi takoz 3600 ün :D.
  11. $ilent

Markaların servisleri tamir yapmıyor, direk anakartı komple değişir oda bulabilirse, zaten minimum 25K tutar o paraya gider 4050 laptop aldırırım :D.
  12. $ilent

Yardım Casper excalibur i7/rtx 4050 olan sistem 40K ya alınır mı

Mağazadan bu güzel seçim olur 40K da: https://www.teknosa.com/lenovo-loq-82xt0048tx-amd-ryzen-7-7840hs-156-16-gb-ram-1-tb-ssd-rtx4060-ips-freedos-tasinabilir-bilgisayar-p-786293463?shopId=2085&utm_source=akakce.com&utm_medium=comparison&v=1.81.4 Teknosa yani, internet üzerinden de alsan...
  13. $ilent

Benim incelememe göre besleme sorunj var bunda. Anakart üzerinde olduğu kesin 1 2 servis bakmış onlarda benzer şeyler diyor. Alete hiç güç gitmiyor gibi.
  14. $ilent

BGA servis olabilir onu unutmuş, saolun.
  15. $ilent

Merhaba bir tanıdığımın RTX 3050 li Asus Rog laptobu için tamir edicek yer tavsiyesi lazım istanbul içi. Benim aklımda ensa bilgisayar var ama laptopta yetkinlikleri nasıl bilmiyorum. Daha iyi öneri varsa bekliyorum. Laptop arızası garanti anakart üzerinde bir arıza, besleme veya donanımlarda...
  16. $ilent

Laptopum ne kadar eder?

Yani sana kalmış. Piyasada dediklerimden bulunuyor. Ama o paraya satılmaz diye bir kaide yok.
  17. $ilent

MSI Pro B760-P Wi-Fi DDR4 vs Gigabyte B660M DS3H AX

Mosfet yapılarına takılmaya gerek yok OC yapamayacaksınız zaten ve b660 laron hepsinin mosfeti 12400f e rahat yeter. Ses kartı konusunda her anakartın dahili bir ses kartı var artık 90 larda değiliz. Standart dahili ses kartları yeterli.
  18. $ilent

MSI Pro B760-P Wi-Fi DDR4 vs Gigabyte B660M DS3H AX

Gigabyte al geç zaten OC yapamayacaksın bir fark olmaz.
  19. $ilent

Laptopum ne kadar eder?

23 civarı fazla olur o paraya RTX 3060 - 4050 laptoplar var ikinci elde. 20-21 belki maks, 9. nesil işlemci olmasıda bir tık eksi,10. nesildeki çekirdek artışından mahrum kaldığından. 1713733314 Hatta 20-21 bile hayal olabilir çok bakmadan direk forumda bile 21 küsüre satan 3060 laptop var...
  20. $ilent

Yardım Kulaklık alcam tavsiye lazım

Drop plus.
Top Bottom