Arama sonuçları: *

1. P

Twitch'de iştirak şartları 30 günde tamamlanmazsa ne olur?

Peki kaç gün kaldığına nereden bakabilirim ? Burada yazdığına göre bu ayın 15'inde 30 gün oluyor. Fakat ben 15.01.23'de yayınlara başlamadım ki.
  2. P

Twitch'de iştirak şartları 30 günde tamamlanmazsa ne olur?

Merhaba. Arkadaşlar başlıkta da yazdığı gibi, iştirak şartları 30 günde tamamlanmazsa ne oluyor? Baştan mı başlıyor?
  3. P

RTX 2060 ve Ryzen 5 3600 oyunlarda FPS düşüşü

Termal macun yeni zaten. Bugün oldu hiçbir sorun yoktu normalde.
  4. P

Mapte yukarıara doğru çıkınca fps düşüyor.
  5. P

Merhaba. Başlıkta belirttiğim gibi oyunlarda saçma şekilde FPS düşüşü yaşıyorum. Ekran kartım: RTX 2060. İşlemci: Ryzen 5 3600. RAM: 16 GB G.Skill. GTA 5 ve Witcher 3 gibi oyunlarda denedim. Bu oyunları zaten 60 FPS sabitleyerek oynuyordum hiçbir sıkıntısı yoktu. GTA 5'de yolda giderken FPS...
  6. P

150 TL civarı mouse önerisi

50 TL kuponu nerden bulayım :D
  7. P

Açık konuşmak gerekirse bu mouseye pek ısınamadım. Çünkü mousenin şekli felan pek hoşuma gitmiyor. Bulduğum mouselar hakkında ne düşünüyorsunuz ? Cooler master hakkında. Alınmaya değer mi ?
  8. P

Merhaba arkadaşlar 150 TL civarında mouse arıyorum. Benim bulduğum birkaç mouse var. Sizin önerileriniz var ise paylaşabilir misiniz ? Cooler master cm110 Rush poison rm82 Rush markasının nasıl bir marka olduğunu bilmediğimden favorim şuanda cooler master.
  9. P

Foxconn G31mv BIOS güncellemesi

Merhabalar Foxconn G31mv anakartı için BIOS güncellemesi arıyorum fakat internet sitelerinde bulamadım. Anakart markasının internet sitesi çoktan kapanmış. İnternet sitelerinde dolaşan linklerin çoğu da yalan yanlış şeyler. Lütfen yardımcı olabilir misiniz ?
Top Bottom