Arama sonuçları: *

1. Tolgahan Eroğlu

Toplama Sistem Uyum sorunu

Beklerim hocam beklemesine ama bekleyipte fiyatlar yükselirse diyede düşünmüyor değilim malum ülkemiz şartları
  2. Tolgahan Eroğlu

Toplama Sistem Kasası

Yayıncıdan çok girişimciyim diyebiliriz 1590081146 dostum sence spec deltamı bu kasamı hava akışı olarak ?
  3. Tolgahan Eroğlu

Toplama Sistem Kasası

Merhaba arkadaşlar tek tek parçaları sipariş verdim kısmetse önümüzdeki hafta montajını yapıp kullanmaya başlayacağım fakat kasa konusunda kararsız kaldım hava akısı iyi olarak corsair spec delta düşünüyorum araştırdığımda tek bir sitede satışını buldum pek güvenli gelmedi site yüksek hava...
  4. Tolgahan Eroğlu

650 TL Civarlarına Kasa Önerisi?

Burası welcome turkey 2 3 ay sonra şuan önerdiğimiz kasanın fiyatı 2 ye bile katlayabilir :) alacağı zaman önermek ve tavsiye istemek daha mantıklı
  5. Tolgahan Eroğlu

El capitan biyle aldim ?

Ekipmanlar harici güzel sistem o kulaklık mouse o sisteme olmamış tabii ki benim görüşüm
  6. Tolgahan Eroğlu

Yaptığım araştırmalar sonucu zotacı daha fp buldum bende bunda karar kıldım teşekkür ederim hocam kasa olarak hava akışı iyi olan bir kasa önerin varmı
  7. Tolgahan Eroğlu

Monitör güzelmiş aoc zaten fp ürünleri satıyor bu monitörü düşüneceğim birde kavisli ekran düz ekran arasında gidip geliyorum oyun için sanki kavisli ekran daha ideal gibi geldi bana 1590071538 Spec delta hakkında bazı yerlerde hava akışı konusunda bir kaç şikayet duymuştum o yüzden biraz geri...
  8. Tolgahan Eroğlu

Merhaba arkadaslar tek tek parçalarını alarak bir sistem toplayacağım parçalar şu şekilde biraz fiyat araştırması yaptım bu parçalarda en uygun bu fiyatları buldum ben bildiğiniz daha ucuz varsa aydınlatabilirsiniz tabi :)...
  9. Tolgahan Eroğlu

Ekran Kartı Tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar pc toplayacağım ekran kartı konusunda kararsız kaldım 2 bin tl bütçeli bir anakart tavsiye edebilirmisiniz max 2500 tl verebilirim işlemçi olarak r53600 anakart olarak Gigabyte B450M S2H 2133MHz DDR4 Soket AM4 mATX düşünüyorum
  10. Tolgahan Eroğlu

AMD RX580 vs NVIDIA GTX1650 Super

Benim yorumum rx 580 gtx 1650 s e göre 2 yıl kadar eski bir kart 1650 s daha güncel ve 4gb olmasına rağmen 8gb rakibi karşısında aynı fps değerleri veriyor ve daha az güç kullanıp ısındığı için gtx 1650 s daha mantıklı geliyor
  11. Tolgahan Eroğlu

AMD RX580 vs NVIDIA GTX1650 Super

Soru basit cevap karmaşık, sizce kazanan? AMD RX580 8 GB 256 Bit GDDR 5 (2017) - vs - NVIDIA GTX1650 Super 4 GB 128 Bit GDDR6 (2019)
  12. Tolgahan Eroğlu

BİLGİSAYAR TOPLAMA HAKKINDA

1 Ay bekledim hocam ince hesaptan el capitan siparişi verdim tek tek toplamayı düşünüyorum bende n11 hepsiburada trendyol bu siteler aynı gün kargo ürünleri var ürünleri kararlaştırıp 3 -5 gün gibi bir sürede hazır ederim diye düşündüm 1589991631 Parçaları tek tek alırsam garanti kapsamına...
  13. Tolgahan Eroğlu

BİLGİSAYAR TOPLAMA HAKKINDA

Merhaba arkadaşlar sizce sistemi tek tek toplamakmı daha mantıklı yoksa hazır sistem satın almakmı ? Her ikisininde avantaj ve dezavantajları hakkında bilgi verebilirmisiniz
  14. Tolgahan Eroğlu

Kendin Topla Hazır Sistem F/P Ürün Önerisi

Bütçem 7500 tl fakat bu fiyata monitör ekipmanlar vs hepsi dahil o yüzden fp olarak bu ekran kartını düşünmüştüm ayrıca nvidia düşünüyorum amd hakkında çok fazla ısınma problemi vs duydum sebebi bu ama amd kullanıcıları yorumlarını aktarıp aydınlatabilir her türlü görüşe açığım 1589990678...
  15. Tolgahan Eroğlu

Kendin Topla Hazır Sistem F/P Ürün Önerisi

Merhaba arkadaşlar parçalarını tek tek alarak kendi hazır sistemimi toplamak istiyorum karar kıldığım parçalar şunlar ; ANAKART:https://www.hepsiburada.com/gigabyte-b450m-s2h-amd-b450-2133mhz-ddr4-soket-am4-matx-anakart-p-HBV00000H3C7W?magaza=Hepsiburada...
  16. Tolgahan Eroğlu

EL CAPİTAN YARDIM

Aynen öyle en suçsuz günahsız olan kişide para bile almadığına yemin etti adam sistemler için
  17. Tolgahan Eroğlu

EL CAPİTAN YARDIM

Yaklaşık yarım saat önce incehesap ile görüştüm henüz tedarik aşamasında diyorlar şaka gibi iptal et kardeşim dedim iptal ettirdim muhasebeye iletmişler montaja başlanmadıgı için iptal edilir diyor müşteri hizmetleri bakalım hayırlısı bu site senin yaptığın işlere topladığın kaliteli sistemleri...
  18. Tolgahan Eroğlu

EL CAPİTAN YARDIM

teşekkür ederim hocam ilgin yeter çok sağolun arkadaşlar saygılar
  19. Tolgahan Eroğlu

EL CAPİTAN YARDIM

özelden ilettim zaten 1 hafta önce adam görmediği için burdan şansımı deniyorum burda herkes yardımcı olmaya çalışırken senin tavrın fazla artniyetli 1589976279
  20. Tolgahan Eroğlu

EL CAPİTAN YARDIM

Corsair Spec delta 1589972294 Konuştuşumda daha montaja başlanmadığı söylendi
Top Bottom