Arama sonuçları: *

1. B

League of Legends oynarken bilgisayarım kapanıyor, neden?

Arkadaşlar merhaba! Benim bilgisayarımda League of Legends oynarken kapanmalar meydana geliyor. Daha önce böyle oldu ve bilgisayar hiç açılmadı. Ben de Power Subbly'ini değiştirdim fakat yine aynı durumlar meydana gelmeye başladı. Bir önerisi olan veya yardımı dokunabilecek birileri var mı forumda?
  2. B

AMD ATI Radeon HD 4870 ekran kartımı hangi f/p ekran kartı ile değiştirebilirim?

Arkadaşlar merhaba. Benim bilgisayarım toplama ve f/p bakımından sadece League of Legends kaldırıyor. En azından bu oyundan sıkıldığım sürelerde Valorant, CS:GO gibi oyunlara yönelmek istiyorum fakat Valorant'a gelen güncelleme yüzünden DX11 desteği olmayan ekran kartım buna izin vermiyor. Bu...
  3. B

AMD ATI Radeon HD 4870 Ekran Kartımı satmak istiyorum. Fiyat aralığı nedir ve nerede satabilirim?

1 GB ve bozulacağını bilgisayarcı eniştem söyledi. Anakart'ta sıkıntı varmış.
  4. B

AMD ATI Radeon HD 4870 Ekran Kartımı satmak istiyorum. Fiyat aralığı nedir ve nerede satabilirim?

Merhabalar Donanım Arşivi kullanıcıları. Bundan 1 sene önce bir bilgisayar topladım ve bilgisayarımın ekran kartı'nın düşük olduğunu anladım. İşlemcim ve ekran kartı darboğaz yapıyor diye düşünüyorum ve satmak istiyorum. İşlemcim de Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q9550 @ 2.83GHz 2.83 GHz. Anakart...
  5. B

AMD Ekran Kartım Windows 10 Desteklemiyor. Ne Yapmam Gerek Bu Konu Hakkında?

Merhabalar Sayın Forum Sakinleri! Ben Yaklaşık 4 Aydır Windows 10 İşletim Sistemli Masaüstü Bir Bilgisayar Kullanıcısıyım. Bundan Daha Önce Hiç Windows 10 İşletim Sistemi İle Bir Tecrübem Olmadı. Daha Önceden Sadece Windows 7 Kullandım. Güncel Teknolojik Haberleri Takip Ettiğim Zaman Windows 7...
Top Bottom