Arama sonuçları: *

1. BabaYori

23-25k arası sıfır sistem önerisi

Arkadaşlar sadece oyun için alıyorum bu fiyata alabileceğim en f/p sistemi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.
  2. BabaYori

Nasıl bir avukata soru sorabilirim (ücretsiz)

Merhaba arkadaşlar ailevi olarak bir mesele var. Mesele uzun bir mesele şuan anlatamıcam. Sadece konuyla ilgili bir avukata soru sormam lazım. Böyle soru sprabileceiğim ücretsiz bir platform vs. Varmı?
  3. BabaYori

Takas mantıklı mı sizce ?

Arkadaşlar aşaığıda sistemle laptopumu takas edicem mantıklı mı? Üstüne 3500 TL alıcam. Ekran kartını değiştirip 3060ti falan almayı düşünüyorum bu işelmci ve anakart problem çıkarmaz dimi? Benim laptop bu= ASUS TUF A15 GAMİNG LAPTOP İlan No: 1087403662...
  4. BabaYori

Mantikli Takas Olur Mu?

Kanka leptop 5 aylık piyasada 15k civarı adamın teklif ettiği klavye reddragon kumara red switch +mouse(bilgisini henüz alamadım) üstüne 1000 TL civarı para almayı düşünüyorum tabii adamın sistemine test de edeceğiz ona göre daha detaylı pazarlık yapacağım 1679864030 Adamın sistemini sadece...
  5. BabaYori

Mantikli Takas Olur Mu?

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-asus-tuf-a15-gaming-laptop-1087403662/detay/ Arkadaşlar bu laptop benim ilanda gördüğünüz gibi satıp kendime güzel bir sistem toplamaktı amacım şöyle bir teklif geldi; İ5 10400f Sapphire Rx 5600 Xt Orion...
  6. BabaYori

5k TL sistem önerisi

Arkadaşlar 5bin TL bütçem var ikinci el ne tür bir sistem alabilirim? fazla ağır oyunlar oynamıcam ama bu fiyat bandında alabileciğim güzel bir sistem istiyorum. İkinci el piyasasına hakim kişilerden ilan önerileri alabilirim. İstanbuldayım elden alabilirim.
  7. BabaYori

EYT YAŞ SINIRI KALKTI !!

Peki başvuruyu yılbaşından önce halletim diyelim. Fakat başvuru yılbaşından sonra kabul edildi diyelim. Zamdan etkilenirmiyim?
  8. BabaYori

EYT YAŞ SINIRI KALKTI !!

Hangi şubeyi arayım peki? olmadı ben bu belgeyide çıktı çıkarıp sgkya gidip ordan öğrenmeye çalışabilirim. Fakat çok sıra olur tahminimce.
  9. BabaYori

EYT YAŞ SINIRI KALKTI !!

O durum belgesine ulaştım fakat üstünde başlangıç ve bitiş tarihi yazmıyor. Sadece babamın tcsi doğum yeri ana baba ismi ve AŞAĞIDA KİMLİĞİ YAZILI YÜKÜMLÜ, ASKERLİK HİZMETİNİ YERİNE GETİRMİŞTİR. Yazıyor fakat başlangıç ve bitiş tarihi yazmıyor. askerlik borçlanma başvurusu yaparken başlangıç ve...
  10. BabaYori

EYT YAŞ SINIRI KALKTI !!

Sürekli sayfa yeniliedim uğraştım girdim knk fakat istediğim sonuca ulaşamadım. Başlangıc ve bitiş tarihi yazmıyor
  11. BabaYori

EYT YAŞ SINIRI KALKTI !!

Peder için araştırıyorum da askerlik başlangıç ve bitiş tarihi bulmam lazım. Başvuru yaparken onu istiyor. Askerlik durum belgesini buldum e devletten fakat üstünde başlangıç ve bitiş tarihi yazmıyor. Nasıl bulabilirim yardımcı olurmusunuz?
  12. BabaYori

8-10K Laptop önerisi

Yeterli
  13. BabaYori

8-10K Laptop önerisi

Merhaba arkadaşlar, Oyun oynayan biri değilim, sadece arkadaşlar çağırınca lol oynuyorum. Onun dışında sadece internette takılma ve film izleme için kullanacağım. Bilgisayarda telefonumdaki fotoları da yedeklemek istiyorum. 8000 ve 10000 arası bütçem var, hızlı ve depolaması yüksek laptop...
  14. BabaYori

RAM MHZ YÜKSELTİRKEN PC GİTTİ

B450M S2H BİOSU SIFIRLADIM EMİNİM
  15. BabaYori

RAM MHZ YÜKSELTİRKEN PC GİTTİ

Selam arkadaşlar Ram mhzsini yükselttim. Sonra pc gitti. Bios ayarlarını sıfırladım düzeldi fakat bu efer bilgisayar windows yükleme ekranında kalıyor. Biosa falan girebiliyorum. Ne yapabilirim? nasıl çözebilirim? Yardımınız için şimdiden teşekkürler.
  16. BabaYori

2500 TL rx580 8gb alınır mı?

2 ekran kartını mı 3kya veriyor
  17. BabaYori

İşlemci olarak r3 2200g besliyecek en iyi ekran kartı lazım fiyat 2500-3k arası 1669589970 Max 3k ama işelmcim r3 2200g ona göre bir kart lazım. Darboğaz yapmıcak. Yaparsada az bir şey yapsınn o kadar
  18. BabaYori

Kanka elimde başka seçenek yok başka neye yönelebilirim sence
  19. BabaYori

Adam mining yapmadım demiş ve ısı değerlide gayet iyi gözüküyor. Bilmiyorum kararsız kaldım.
  20. BabaYori

Merhaba arkadaşlar, 2500 TL'ye MSI GAMİNG rx580 buldum. Isı değerlerini falan aşağıya bırakıyorum. Sizce alınır mı? Birde alırken hangi testleri yapmalıyım. Teşekkürler.
Top Bottom