Arama sonuçları: *

1. G

Msi g2712 monitör ayarları nasıl yapılır

Arkadaşlar selam msi g2712 monitör aldım fakat dp portla beraber geldi benim pc de hem 60hz hem de dp yok. Monitörü pcmle en güzel hangi ayarlarda neler yaparak kullanırım??
  2. G

programlama için forum site önerisi

programlama çalışmaya başladım fakat çoğu zaman hatalarla karşılaşıyorum hataları gidermek için soru sorabileceğim forum önerisi var mı
  3. G

Windows 11 kurulum döngüsü

Arkadaşlar merhaba Windows 11 için temiz kurulum yapmaya çalışıyorum fakat sürekli yükleme ekranı döngüye giriyor dosyalar kurulum için hazırlanıyor yeniden başlatıyorum sonra tekrar aynı ekrana dönüyor
  4. G

zyxel vgm3312 geniş bant ayarları lazım

Türknet kullanıcısıyım modem vdsl2 ayarları lazım
  5. G

C programlama ödevime yardım eder misiniz

yok özelden yazıyorum ilgilenirsen
  6. G

C programlama ödevime yardım eder misiniz

c programlama dili ile ilgili ödeve yardım edebilcek birisi var mı
  7. G

realme 7 mi redmi note 8 mi

2500tl ye kadar bütçem var. Bütçeye en uygun telefon sizce nedir? Ben bu ikisi arasında kaldım
  8. G

Cs go ekran ayarını 4 3 yapma

Yolladım özelden
  9. G

Ahahhahah dostum yeni sorunum var yardımcı olmaya ne dersin :)
  10. G

Rampaga rmk 60 kulaklık mikrofonu çalışmıyor

Arkadaşlar biri yardım etsin artık. Gına geldi zira. Kulaklığının 2 farklı kablosu var typc ve aux typc kabloda mikrofon çalışmıyor. Sorun ne olabilir?
  11. G

Rampage drop plus mikrofon sorunu

İyi günler. Öncelikle kulaklığı 4 aydır falan sıkıntısız kullanıyom fakat birden mikrofonu çalışmamaya başladı. Başata mikte sıkıntı vardır dedim fakat jak girişiyle kulaklığı bağlayınca çalışıyor aynı şekilde telde de çalışıyo. sorun ise kulaklığı type c ile bağlayınca mikin çalışmaması
  12. G

çok teşekkür ederim dostum
  13. G

olmyuo işte
  14. G

i7 9750h
  15. G

Amd Cs:GO 4:3 1024.768 tam ekran yapma sorunu

bende nvidia da aynı sorun var
  16. G

arkadaşlar csgo da ekran ayarlarını 4.3 yapmak istiyorum fakat nvidia da ekran ölçeklendirme seçeneği falan yokk
  17. G

pın değiştirme

arkadaşlar pın şifremi değiştirmek istiyorum fakat böyle bişi çıkıyor
  18. G

300-420 TL kulaklık önerisi

actris 1 aldım ve iade ettim bence tek olayı tasarım ses kalitesi fıyatına göre berbat
  19. G

300-420 TL kulaklık önerisi

Başlıktan anlaşılacağı gibi bu bütçeye dışarıda da kullanılabilecek bir oyuncu kulaklığı tavsiye eder misiniz?
Top Bottom