Arama sonuçları: *

1. Efesakarya

Görüntü ekrana gelmiyor

Hayır denemedim ama sorun şurda 2 tane kablonunda bozuk olma ihtimali yok daha yeniler.HDMI bağlamak istiyorum gene aynı hata
  2. Efesakarya

Görüntü ekrana gelmiyor

Arkadaşlar aldığımdan beri bilgisayarım sorunu bitmedi.Monitörden 2 tane biri hdmı biri dp olmak üzere kablolar çıktı dp kablosunu takıyorum ''dp no signal'' hatası veriyor hdmı takıyorum gene aynı hatayı veriyor.Bir akşam gene takarken birden geldi ekran hiç çıkarmadım kabloyu bir daha.Dün...
  3. Efesakarya

Yüksek sistem sıcaklığı

THERMALTAKE Versa J25 1591913570 Kontrol ettim oturmuş
  4. Efesakarya

Yüksek sistem sıcaklığı

Arkadaşlar merhaba pc yi alalı daha 2 hafta olmadı ama işlemci boşta bile 60 derecenin altına inmedi bios ayarlarını ekleyeceğim bir problem mi var acaba oyunlarda aşırı ısınıyor 89 a felan çıkıyor
  5. Efesakarya

Yüksek mhz değeri

Arkadaşlar Asus tuf gtx 1660 super oc modeli var elimde gpu tweak 2 uygulamasını kullanarak ekran kartı üzerinde ayarlamalar yapabiliyorum.Normal gezinirken sabit 1530 mhz verirken oc modunda oyundayken 1965 mhz veriyor ama kart en fazla 1845 mhz diye biliyorum yani öyle yazıyor bilgilerinde...
  6. Efesakarya

DP SİNYAL YOK HATASI

Arkadaşlar kasa topladım hazır olarak geldi bana sonra ekran kartını taktım ve monitöre dp port ile bağladım ama her açtığımda dp no signal hatası veriyor hdmı kablosu ile bağladığımda da aynı hatayı alıyorum sorun nerde
  7. Efesakarya

YENİ BİLGİSAYARIM VE MONİTÖRÜM İÇİN ENDİŞELİYİM

Arkadaşlar çok bilgi sahibi olmadan yorum yapmayalım arkadaşı yanlış yönlendirmiş oluruz sistemin 16 gb olmaması dışında bir sorunu yok TUF serisi yenilendi bilginize
  8. Efesakarya

Bu 2 RX5700 arasındaki fark ne?

Hocam başka kasa yoktu hazır sistemden arkadaşa önerdim kişiselleştirme yaparak
  9. Efesakarya

- AMD Ryzen 5 3600 3.6GHz 35MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 7nm İşlemci MPK - ASUS B450M DRAGON 4400MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DVI mATX Anakart (BEYAZ KUTU) - 2 Adet x GSKILL 8GB Ripjaws V Kırmızı 3000MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram - ASUS ROG STRIX Radeon RX 5700 OC 8GB GDDR6 256 Bit Ekran Kartı -...
  10. Efesakarya

XFX Thicc serisi soğutmasında sıkıntılar var yorumlar iç açıcı değil alınmasını kesinlikle tavsiye etmem
  11. Efesakarya

Hazır sistem alırken genelde hep öyle oluyor hocam fiyatlar biraz saçma olabiliyor.Sisteminiz çok güzel hayırlı olsun şimdiden Bu arada size önerim ssd yi değiştirin kronik sorunlu
  12. Efesakarya

Hocam AMD ekran kartlarında TUF serisini bilmiyorum yorumum yanlış oldu hemen düzelttim yorumuma bakabilirsiniz tekrardan.Önerimi de üstte belirttim 1590647338 Eğer Bu ekran kartı modelinde TUF serisinin soğutma bloğunda değişikliğe gidildiyse ve başarılı olunduysa ASUS TUF modelini rahatlıkla...
  13. Efesakarya

Asus tuf serisindeki ekran kartı 40MHz daha hızlı GPU 9.9 GPixel/s daha yüksek 155MHz daha yüksek GPU turbo hızı asus tuf modelinde 3 fan bulunurken diğer modelde 2 fan var farkları bunlar genelde hocam İki kartında sorunları var tuf serisi 1660 SUPER serisi ile soğutma bloğunda yenilemeye...
  14. Efesakarya

Bu pc alınır mı

Kesinlikle hocam performans açısından aynı görüşteyiz.Alacak ve kullanacak kişi konuyu açan arkadaş son kararı o verir bizim bu muhabbetimiz onun kararlarını olumlu yönde etkiler umarım iyi forumlar :)
  15. Efesakarya

Bu pc alınır mı

Araştırmanızı tavsiye ederim desteklemeyecek diye biliyorum ben çoğu yerde öyle okudum öyle bilirim.Benim önerdiğim ekran kartı da kötü bir ekran kartı değil bunun da farkında olun lütfen hocam.Değiştireceğim tek şey işlemci diye düşünmeyin 4. nesil bir ryzen alırken anakartta değiştirilmesi...
  16. Efesakarya

10.000tl toplama PC önerin

- AMD Ryzen 7 3700X MPK 3.6GHz 32MB Önbellek 8 Çekirdek AM4 7nm İşlemci - MSI X570-A PRO 4400Mhz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI PCIe 4.0 ATX Anakart - 2 Adet x GSKILL 8GB Ripjaws V Siyah 3200MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram - MSI GeForce RTX 2060 SUPER VENTUS GP OC 8GB GDDR6 256 Bit Ekran Kartı -...
  17. Efesakarya

5500 TL monitörlü sistem

Kesinlikle sistem performansı şu anda sizin için öncelik olsun.Sonrasında monitör yükseltilir genelde ömürlük oluyor zaten.O yüzden monitörü 2. el almanı tavsiye ediyorum.Monitörü aldıktan sonra geriye kalan para 4900 desek https://www.gamegaraj.com/urun/Aquarius-5AD-X/ bu sistemi almayı tavsiye...
  18. Efesakarya

Bu pc alınır mı

İşlemciye lafım yok üstte belirtmiştim cidden tam bir F/P ürünü. B450 Anakartlar bu 3000 serisi ile sonlanıyor. 4. seri ryzenlere desteği de olmayacak o yüzden bile 3500x geleceğe dönük olmazken 1600 aldığınızda ileride bir değişim gerekirse size pahalıya patlar o yüzden ölü yatırım dedim...
  19. Efesakarya

Bu pc alınır mı

İzledim hocam merak etmeyin 10-20 fps oynuyor.Ekran kartına lafım yok ama ryzen 3100 ve 3300x çıkarken 1600 almak biraz ölü yatırım olacak diyorum.
Top Bottom