Arama sonuçları: *

• Users: Efesakarya
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Efesakarya

Görüntü ekrana gelmiyor

Arkadaşlar aldığımdan beri bilgisayarım sorunu bitmedi.Monitörden 2 tane biri hdmı biri dp olmak üzere kablolar çıktı dp kablosunu takıyorum ''dp no signal'' hatası veriyor hdmı takıyorum gene aynı hatayı veriyor.Bir akşam gene takarken birden geldi ekran hiç çıkarmadım kabloyu bir daha.Dün...
  2. Efesakarya

Yüksek sistem sıcaklığı

Arkadaşlar merhaba pc yi alalı daha 2 hafta olmadı ama işlemci boşta bile 60 derecenin altına inmedi bios ayarlarını ekleyeceğim bir problem mi var acaba oyunlarda aşırı ısınıyor 89 a felan çıkıyor
  3. Efesakarya

Yüksek mhz değeri

Arkadaşlar Asus tuf gtx 1660 super oc modeli var elimde gpu tweak 2 uygulamasını kullanarak ekran kartı üzerinde ayarlamalar yapabiliyorum.Normal gezinirken sabit 1530 mhz verirken oc modunda oyundayken 1965 mhz veriyor ama kart en fazla 1845 mhz diye biliyorum yani öyle yazıyor bilgilerinde...
  4. Efesakarya

DP SİNYAL YOK HATASI

Arkadaşlar kasa topladım hazır olarak geldi bana sonra ekran kartını taktım ve monitöre dp port ile bağladım ama her açtığımda dp no signal hatası veriyor hdmı kablosu ile bağladığımda da aynı hatayı alıyorum sorun nerde
  5. Efesakarya

GTX 1660 SUPER MARKALAR VE MODELLERİ

NOT:Bahsedilen Asus modelleri OC'li modellerdir.MSI-GAMING-X'ın OC'lu modelini bulamadığım için karşılaştırmaya dahil etmedim...
  6. Efesakarya

ASUS TUF GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6

arkadaşlar 1660 super oc alacağım sizce bu marka iyi mi önerebileceğiniz başka marka var mı ? ?
  7. Efesakarya

5300 TL Sistem Tavsiyesi

Selamlar arkadaşlar uzun zamandır piyasayı takip ediyordum ama ya para sıkıntı çıkarıyordu ya da ürün stokta olmuyordu.Bütçem 5300 TL tüm oyunları ultra ayarlarda rahat rahat oynamak ve orta düzey de artık ne olursa bir yayın açmak istiyorum.Sistem tavsiyelerinizi bekliyorum.(Amd ekran kartı...
Top Bottom