Arama sonuçları: *

1. B

Bu sistem rise online oynar mı?

Evde win 10 home setup USB var
  2. B

Ne yazık ki evet. Kredi çıkmıyor. Çıksa arkadaşın önerdiği sistemi direkt alırım. İşsiz kalınca kredi ve kredi kartı patladı ödeyip bitirdim ama ne yazık ki çıkmıyor 🥲
  3. B

Ne yapalım hocam denize düşen yılana sarılır
  4. B

Hocam sadece rise online oynamak içinde mi alınma 🥲
  5. B

https://www.evkur.com.tr/techno-pc-amd-ryzen5-550036ghz16gb512gb-ssdrx580-8gb-4-rgb Evkur dan almayı düşünüyorum
  6. B

Kredi kartı kullanmıyorum. Nasıl olacak taksit işi?
  7. B

LG Ultragear 24GQ50F-B 23,8''165 Hz FHD 1 MS VA Panel Gaming Monitör Buda almayı düşündüğüm monitör 1706870262 Elden taksitli alacağım için 3060 ekran kartlı sistemler yok
  8. B

17k monitör hariç
  9. B

Teşekkür ediyorum cevaplar için
  10. B

Cevap verecek kimse yok mu?
  11. B

Arkadaşlar merhaba. Bütçeme uygun olan bir sistem buldum. Bu sistem rise online oynar mı? Anlamadığım için sizlere sormak istedim. Sistem özellikleri şu şekilde. AMD Ryzen 5 5500 3.6 GHZ 16GB RAM 512GB SSD RX580 8GB Ekran Kartı Rise online daha çok işlemciye ihtiyaç duyan bir oyun. Öyle...
  12. B

PUBG mobile emulatör Kasıyor

Selamın Aleyküm arkadaşlar. Lenovo e540 i54200m işlemci gt740m ekran kartı 12 gb ram var. Pubg mobile emulatör açınca kasıyor donuyor. İnternetten araştırdığım zaman aynı işletim sistemine sahip olanlar yağ gibi oynuyor. Bende Sorun Nedir acaba uğraştım didindim ama başaramadım. Anlayan...
  13. B

LenovoE540

Herkese selam arkadaşlar. Lenovo E540marka laptopa sahibim. Pubg Mobile Oynamak istediğim zaman fps droplar yiyorum hangi ayarı yaptıysam olmadı. Eskiden Rahat bir biçimde oynuyordum şimdi sıkıntılar yaşamaya başladım. İşlemci: İntel i5 4200m 2,50 ghz Ram :12 4+8 Ekran Kartı : GT740m - İntel Hd...
Top Bottom