Arama sonuçları: *

1. Palahan

Çözüldü✓ Gt501 kasaya sıvı sogutucu takamıyorum

Reis Eyv Allah bi parça koymayı unutmuşum başlıkta takılıcak yeri biliyordum ... teşekkür ederim genede zaman ayırdığın için
  2. Palahan

Buldum ben anakartin arkasındaki parçayı bulamamisim ekstra parçası varmış bilmiyordum eyv Allah
  3. Palahan

1680295159 Bu şekilde reis kasanın vidalarinin geldiği bölüm boşlukta kalıyor
  4. Palahan

Abiler gt 501 kasam var ama kasa nın sıvı sogutucuya bağlanma yeri boş nasıl Bi işlem yapmam gerekiyor bileniniz varsa acil yardımcı olabilir mi ?
  5. Palahan

Masa lambası önerisi

lümenine bak kardeşim aydınlık birimi lümendir yazmıyorsa satıcıya sor
  6. Palahan

Yavaşlık Sorunu ( sistemde bir problemim yok )

ÜRÜNLERİM AYNI ALTTA ÇIKANLAR GİBİ AMA OYUNA BASIYORUM NERDEYSE BİR DAKİKA SÜRÜYOR AÇILMASI NEDEN OLUYOR OLABİLİR BU YADA NASIL DÜZELTİLEBİLİR ?
  7. Palahan

Days Gone Alınır mı?

oyunu sonuna kadar oynamayıp bu yorumu yapıyorsundur umarım reis çünkü bu şekilde oyun oynuyorsan gerçekten üzüldüm adına ... Bunun dışında zevkler ve renkler tartışılmaz kimi sever kimi sevmez hakerete gidicek kelime yanlış konuşmuşsun ...
  8. Palahan

Yardım Days gone alınır mı ?

İŞTE ARADIĞIM MESAJSIN REİS fdffgdfgdfg
  9. XPG GAMMIX D30 DDR4 (2×8) 16 GB RAM

XPG GAMMIX D30 DDR4 (2×8) 16 GB RAM

SİSTEMİ UPGRADE ETTIGIM SEBEBİYLE BOŞA ÇIKAN ESKİ RAMLERİMİ SATIŞA KOYDUM MAX 9-10 AY KULLANILDI ALANA SIMDIDEN HAYIRLI OLSUN - SON FIYATIMDIR PAZARLIK SUNNET DIYE ILK BASTAN YAPTIM VE ISTANBUL ICI HARIC VERILMIYECEKTIR
  10. Palahan

Çift ram takınca pc açılmıyor

Mükemmel Bi detaysin abicim eyv Allah
  11. ASUS TUF Gaming 550W Bronz Güç Kaynağı

ASUS TUF Gaming 550W Bronz Güç Kaynağı

Kapasitörler ve bobinler, Askeri Düzeyde Sertifika elde etmek için zorlu testlerden geçirildi. Çift rulmanlı fanlar, kaymalı yataklı tasarımlara göre iki kat daha uzun süre dayanıyor. Koruyucu PCB kaplaması neme, toza ve aşırı sıcaklıklara karşı koruma sağlar. Zorlu testlerden geçen yüksek...
  12. PRIME B450M-K II

PRIME B450M-K II

Marka Asus İşlemci AMD Pin Sayısı Socket AM4 RAM Slotu DDR4
  13. ASUS GT301

İstanbul ASUS GT301

Kasa Ve içinden çıkan ön rgb kasa fanları ve bi adet arka fanıyla vekutusuyla verilicektir
  14. Palahan

Yardım Yeni PC aldım ama kablolu internete bağlanmıyor

aynen öyle reis budur
  15. Palahan

Yardım Pc internete baglanmiyo

yeni aldıysan veya anakartı değiştirdiysen büyük ihtimal driverlarını indirmemişşindir reis ...
  16. Palahan

Tuf gaming gt 301 sata ssd montajı

var özelden yaz resim atarım ... wpdan ekleyip
  17. Palahan

2.El ekran kartı alacağımda yardım edermisiniz

ısı artarsa sıkıntı yaşarsın aldığın bide hasar bırakır ben full oyun performansında 45 c görüyorum ondan bana fazla geliyorda olabilir
  18. Palahan

sıkıntı yaşarsın reis
  19. Palahan

Fiyat iyi ama ısı çok gibi geldi reis ...
  20. Palahan

SİSTEM NE KADAR EDER VE SİSTEME EKLEME YAPACAK OLSANIZ NE İLAVE EDERDİNİZ ?

RYZEN 5 5600X ASUS FEGORCE 3060 V2 OC 12GB ASUS ROG STRİX B550-F GAMİNG Wİ-Fİ II ASUS ROG STRİX 850W 80+GOLD ADETA XPG GAMMIX 2x8 3200 MHz DDR4 ASUS GT501 WHİTE EDİTİON 1668878865 klavye Tuf Gaming k7 Mouse Logitech g502
Top Bottom