Arama sonuçları: *

1. A

Hangi kulaklığı tercih etmeliyim?

HP Omen Gaming 800 ile James Donkey 711 kulaklıkları arasında kaldım. Sadece oyun oynarken kullanacağım hangisini tercih etmeliyim.
  2. A

Bluetooth kulaklıkların oyun performansı

KZ edx Pro modelini çok büyük umutlarla almıştım fakat bir önceki KZ modelindeki gibi ses kasamıyorum seslerin nereden geldiğini algılayamıyorum kulaklıktan kaynaklı şu an da hem spor salonunda kullanabileceğim hem de oyunlarda ses kasabileceğim Bluetooth kulaklık arıyorum Sony olur Phillips...
  3. A

Kulak içi kulaklık şarj kutusu uyumu

Haylou gt2 model kulakligimin sarj kutusunu kaybettim maalesef elimde sadece kulakliklar var dolapta da haylou gt1 pro kulakliginin kutusunu satan birini gordum haylou gt1 pro nun sarj kutusu haylou gt2 modeline olur mu sarj girisleri ayni gibi duruyor
  4. A

rx 5700xt ile mining yapmak

değerler bu şekilde şuan minin çalışmıyor yaklaşık olarak bi 8 9 saat yaptım hashrate 43 50 arasında değişiyor ekran kartının bana getirisi ne olur ne kadar elektrik kullandığımı nasıl hesaplayabilirim pcyi yorduğuma sizcce değer mi ?
  5. A

rtx 3060 ve 3060ti türkiye fiyatı ?

bu fiyatlara vergi dahil midir elimdeki rx 5700xt yi satıp bu kartı almamı önerir misiniz ?
  6. A

Oyuncu Kulaklığı Önerisi (kulak içi kulaklık)

oyunlarda ses kasabileceğim 150 tlyi aşmayacak en az kulak üstü kulaklık kalitesinde kulak içi kulaklık öneriniz var mıdır ? kablolu kablosuz fark etmez.
  7. A

SSD sağlığını nasıl yükseltirim ?

Test sonuçları burada sağlığını nasıl yükseltirim %93 gözüküyor ayrıca alırken 1.600 mb yazması vardı burada 700 çıkıyor ne yapmam gerek
  8. A

SSDmin sağlığı nasıl ?

6 aydır kullanıyorum yapmam gereken bir şey var mı ?
  9. A

Fortnite da ping ve packet loss sorunu ?

avrupa serverinde oynuyorum (bu arada konum yanlışsa belirtin) oyunda pingim 50 45 civarı fakat packet loss denilen sorun yüzünden doğru düzgün oyun oynayamıyorum sanki 500 pingle oynuyormuşum gibi kablonet kullanıyorum sorun epic serverlarıyla mı alakalı benimle mi alakalı yaklaşık 1 1.5 aydır...
  10. A

Bilgisayarda bir sorun olup olmadığını nasıl anlarım ?

bilgisayarımda sanki fps drop varmış gibi hissediyorum format atmadan sorunun ne olduğunu ya da sorun olup olmadığını nasıl anlarım antivirüs taramasında bir şey çıkmadı
  11. A

max 150 TL'ye fifa için gamepad önerisi

https://www.trendyol.com/hadron/ps4-kablosuz-oyun-kolu-playstation-gamaped-p-33997186?boutiqueId=316797&merchantId=159652 bunu beğendim bilgisayarda oynayacağım uygulama kurup bu fiyata daha iyisini ya da başka bir şey bulabilir miyim ?
  12. A

2 adet rampage fan alsam kasama ortalama kaç derece fark eder ?

https://www.trendyol.com/rampage/12cm-double-ring-5-renk-ledli-gokkusagi-rainbow-kasa-fani-p-42142527 alacağım fan bu 2 adet alacağım normalde 1200 rpm ama biostan 1320ye çıkartılıyor thermaltake v200 kasam var fanın birini egzoz birini üste takmayı düşünüyorum ortalama kaç derece fark eder...
  13. A

fifa 20 yama hakkında

originden fifa 20 aldım şuan 2021 transfer ve forma yamasını kurarsam arkadaşlarımla oynarken yamalı kadrolar gözükür mü veya bu yama nedeniyle ban yeme ihtimalim var mı ?
  14. A

bios update de flash gözükmüyor ?

bios update yapacağım gerekli dosyaları indirdim flashıma attım fat32 şeklinde biçimlendirdim (asus b450m dragon) ez flash yerine girdim fakat orada by flash yazmak yerine by storage devices yazıyor by flash yazmıyor ne yapmam gerek
  15. A

google da basan @(altgr+q) tuşunun platformlarda çalışmaması

gmailime giriş yaparken veya herhangi bir şeyde @ tuşu epic games gibi platformlarda çalışmıyor altgr+q yapıyorum @ yazmıyor bu sorun sadece platformlarda var nasıl düzelteceğim
  16. A

alt+tab süresinin uzaması

sorunu fortnite da yaşıyorum maalesef format atmadan önce 1 saniye altında alt tab atarken şuan 2 3 saniye bekliyorum ana ekran ile çözünürlük farklı ondan kaynaklı olabilir fakat format öncesi de farklıydı ne yapmam gerek çok rahatsız eden bir durum işlemci:ryzen 5 3500x ekran kartı: rx5700xt
  17. A

iso dosyası ayrıştırılamadı hatası ?

format flashı hazırlıyordum fakat rufus da işlemi yaparken %90 da iso dosyası ayrıştırılamıyor hatası verdi fat32 seçeneğinde de ntfs seçeneğinde de aynı hatayı aldım iso dosyasını windowsun sitesinden indirdim flashı farklı porta taktım sorun çözülmedi ne yapabilirim ?
  18. A

Ping nedeni ne olabilir ?

daha sabah yoktu az önce fortnite girdim pingim 60 olmasına rağmen wifi işareti kırmızı ve pingim var oyunda speedtest e giriyorum connecting de takılı kalıyor ne yapmam gerek 1607191432 speedtest e girdim 20 down 5 upload ping 8 fakat oyunda pingim var ne yapmam gerek
  19. A

Snowman T6 Ultra mı yoksa Snowman X4 mü seçmeliyim?

ryzen 5 3500x işlemcim var ve anakartım matx hangi soğutucuyu almalıyım hangisi daha iyi olur anakartıma sığar mı ? https://www.trendyol.com/snowman/t6-ultra-sogutma-6-bakir-kanalli-rainbow-cooler-fan-p-43261454?v=&boutiqueId=537784&merchantId=181127...
  20. A

200 TL'ye işlemci soğutucu önerisi (matx)

anakartım biraz küçük ona göre bir işlemci fanı bakıyorum işlemcim ryzen 5 3500x
Top Bottom