Arama sonuçları: *

1. M.Furkan

ayrık gpu boşta

Merhaba sorunun çözümünü buldunuz mu?
  2. M.Furkan

Win 11 Medya Bildirim Sorunu

Bilgisayarımı Win10'dan Win11'e yükselttikten sonra müzik durdururken veya oynatırken sol üstte bildirim çıkmıyor bunun sebebi ne olabilir? Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.
  3. M.Furkan

TFT oynarken birden oyun kapanıyor

Arkadaşlar merhaba. TFT oynarken oyun birden kapanıyor tekrar girsemde bir kaç dakika sonra tekrardan kapanıyor. Ayarlardan birkaç kere tam onarım yaptım ve değişen bir şey olmadı yardımcı olabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.
  4. M.Furkan

Windows 10 Müzik bildirimleri

Arkadaşlar iyi günler. İşletim sistemi olarak Windows 10 kullanıyorum. Medya tuşlarından spotify üzerinden oynatılan şarkıyı durdurup başlattığımda sol üste çıkan müzik bilgilendirme ekranı yani şarkıyı değiştirip durdurabildiğimiz panel çıkmıyor bunun sebebi sizce nedir yardımcı olursanız...
  5. M.Furkan

Usb Mini Fan

Arkadaşlar iyi günler masada kullanmak için mini bir usb fan almayı düşünüyorum önerebileceğiniz güçlü bir fan var mı?
  6. M.Furkan

Laptop için Soğutucu

Öneriniz için teşekkür ederim iyi günler :)
  7. M.Furkan

Laptop için Soğutucu

Arkadaşlar iyi günler malum yaz aylarına gelmiş bulunmaktayız. Dün oyuna girdiğimde bilgisayarımda cpu ısısının 80 dereceyi bulduğunu gördüm. Bu sıcaklığı düşürmek için önerebileceğiniz bir soğutucu var mı? İyi günler. Bilgisayarım Acer Predator Helios 300 modeli
Top Bottom