Arama sonuçları: *

1. akifear

2k monitör önerisi lazım?

Şu ürünü aldım indirimler ile birlikte 6500e geldi https://www.gaming.gen.tr/urun/117807/asus-tuf-gaming-vg27aq1a-27-inc-170hz-1ms-2k-qhd-g-sync-ips-gaming-monitor/
  2. akifear

Yardım CPU kullanımı bir anda yükseliyor ve FPS drop giriyor her 30 saniyede bir oluyor

SİSTEM MSI pro a620m e ANAKART AMD Ryzen 5 7600 İŞLEMCİ Palit rtx 4070 super EKRAN KARTI Xp Lancer blade 1x16gb 6000 MHz cl48 RAM TwinMOS 1 TB M2 SSD Df 140pro 650 80+ bronz KASA Thermalright peatless assasin 120se argb kule tipi SOĞUTUCU 1727169906 Deneyip yazacağım
  3. akifear

Yardım CPU kullanımı bir anda yükseliyor ve FPS drop giriyor her 30 saniyede bir oluyor

Merhaba arkadaşlar, bilgisayarı açınca herhangi bir problem olmuyor fakat valoranta(sadece valorant oyununda denedim) girince 30 saniyede bir donma ve takılma oluyor seste takılıyor aynı şekilde oyunu kapatınca sorun devam ediyor bilgisayarı alalı 1 hafta olmadı daha
  4. akifear

Görev yöneticisinde system CPU yu anlık yükseltiyor ve PC de takılma oluyor

Merhaba arkadaşlar başlıkta da dediğim gibi sabah kalktığımda PC de anlık donma takılma oluyor ve 1 2 sn sonra geçiyor yaklaşık 30 saniyede bir tekrarlıyor, görev yöneticisinden takip ettiğimde system anlık CPU yükseltiyor ve takılma oluyor yardımcı olur musunuz
  5. akifear

Windows 11 kurmak için yardıma ihtiyacım var

Şimdi biraz araştırma yapıp deneyeceğim yukarıdaki video ile birlikte başlarım
  6. akifear

Windows 11 kurmak için yardıma ihtiyacım var

Merhaba arkadaşlar freedos bir sistem aldım Windows 11 kurulumu yapmak istiyorum bununla alakalı yardımcı bir video yada konu var mı?
  7. akifear

Arada 800tl gibi bir fark var çok değil aslında, almışken daha iyisiyse MSI alırım o zaman
  8. akifear

Tamamdır biraz daha bakacağım vazgeçtim bu monitörden, tekrardan teşekkürler 1726415022 7-8k 1726415054 Şununla arasında çok fark var mı? Biraz daha az zorluyor bütçe konusunda...
  9. akifear

Şunu al dediğin bir monitör var mı 2k uygun fiyatlı
  10. akifear

Teşekkür ederim düşüncelerin için, ben FPS de oynamayı düşünüyorum 4070 süper li bir sistem alacağım 2k monitör daha iyi olur diyorlar monitörlerden fazla anlamadığım için araştırarak öğreniyorum. Fiyatı ve özellikleri bir an güzel geldi gözüme
  11. akifear

Bu monitör için düşünceleriniz neler? Benzer fiyata daha iyi dediğiniz monitör var mıdır? https://www.monsternotebook.com.tr/oyuncu-monitoru/aryond-a27-v2/
  12. akifear

Masaüstü sistem tavsiyesine ihtiyacım var

Dediklerini Dediklerini yaptım 42k filan oldu daha iyi hâle getirebilir miyiz ileride yükseltmek için tavsiye verebilirsin
  13. akifear

Masaüstü sistem tavsiyesine ihtiyacım var

Arkadaşlar yaklaşık 50k bandında bir sistem arıyorum, monitör dahil olan önerileriniz de olur.
  14. akifear

gta 5 ücretsiz oldu ve ben bilgisayarımın kaldırıp kaldırmayacağını merak ediyorum

Öyle yaptım evet İleride güzel bir pc almayı hedefliyorum o zaman gönül rahatlığıyla oynarım
  15. akifear

gta 5 ücretsiz oldu ve ben bilgisayarımın kaldırıp kaldırmayacağını merak ediyorum

Yine yıkıldık desenize :) o zaman hiç indirmek ile uğraşmayacağım. Teşekkürler ilginiz için
  16. akifear

Selamlar, Intel core i3-6100 CPU 3.70GHz işlemci, 4 GB RAM ve Intel HD Graphics 530 özellikli bilgisayarım var gta 5 kaldırır mı acaba ?
Top Bottom