Arama sonuçları: *

• Users: getto
  • Order by date
  1. getto

Deneme Süresi Bittikden sonra kullanmak

bir sıkıntı olmaz crack yapmasını biliyorsan yapabilirsin
  2. getto

Kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı ve yeniden başlatılması gerekiyor hatası

crack yapmasını biliyorsan yapalirsin dostum
  3. getto

İnternet aboneliği yaptıracağım Sizce Hangi kurumdan Almalıyım.?

öncelikle dostum adresini buraya yazmana gerek yoktu hani güvenlik açısından diyorum yanlış anlama bütün internet sağlayıcılarının sitesine girip ordan adresini yazıp bakabilirsin hangisini bağlatayım demişsin aslında bana kalırsa hiç birini bağlatma hepsi birbirinden kötü:) türknet kesinlikle...
  4. getto

Kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı ve yeniden başlatılması gerekiyor hatası

öyle sıkıntılı bir şey değil yazımlımsalda olabilir donanımsalda korkulucak bir durum yok bende de oldu daha önce 2 kere ama ondan sonra bir daha olmadı
  5. getto

epic games indirme

beyler gene aynı şey oldu toplamda 1.10 gb indirdim daha sonra indirmeyi durdurdum ve hesaptan çıkış yapıp lanucher i kapattım sonra tekrardan bakmak için açtığımda gene en baştan başladı niye böyle oluyor
  6. getto

epic games indirme

evet şuan o dediğini yaptım 150 200 mb indirdim indirme kısmında 94.6 gb yazıyordu launcherı kapatıp açtım 93.4 gb oldu teşekkür ediyorum herkeze 1589544104 son bir sorum olucak arkadaşlar herhangi bir sıkıntı çıkmadı demi bu zamana kadar sizde böyle indirdiniz 1589544406 evet aynen oluyor denedim
  7. getto

epic games indirme

peki bunu nasıl öğrenebilirim yani sen bunun böyle olduğunu nasıl keşfettin 1589543409 malesef o kadar fazla bir hızlılık yok evet biraz daha hızlı ama iş görmez 😀
  8. getto

epic games indirme

peki tamam şuan 345 mb indirdi deneyip sonucu buraya yazacağım
  9. getto

epic games indirme

doğru söylüyorsun ama oyun 94 gb 40 50 gb falan geldiğinde nasıl olucak hadi 3 4 gb olsa neyse ama 94 gb sonuçta 1589542743 peki yardımın için teşekkürler
  10. getto

epic games indirme

şimdi şöyle başka bir yerde okudum orda devam edebilirsin diyorlar ama sürekli pc yi açık tutamam sonuçta her hangi bir çözüm yolu yokmu yani? steam da öyle değildi istediğim zaman durdurup çıkış yapıyordum sonra istediğim zaman kaldığı yerden devam ediyordu
  11. getto

epic games indirme

arkdaşlar epic games den oyun indiriyorum ama pc yi sürekli açık tutamam o yüzden kapatmam gerekiyor indirmeyi durdurup kapatıyorum daha sonra tekrar açtığımda ise kaldığı yerden değil baştan devam ediyor ne yapmam grekiyor
  12. getto

Yardım Epic games store indirme

öyle olduğuna eminmisiniz çünkü bende oyun indiriyom denemek amaçlı 10 mb indirdim daha sonra pc yi yeniden başlattım ama baştan başladı nasıl yapmam gerekiyor bil biginiz varmı 1589542184 nasıl yapıcaz peki ben denedim olmuyor yardımcı olabilirmisin
Top Bottom