Arama sonuçları: *

1. V

Çözüldü✓ whea_uncorrectable_error mavi ekran hatası

Windows 10 son sürüm iso indirip temiz kurulum yaptıktan sonra biosu da son sürüme çekip sorunu çözdüm arkadaşlar. Eğer elinizde eski bir windows sürümü mevcut ise onunla format atmayın son sürümün isosunu alıp öyle formatlayın. ayrıca biosu güncellemeniz de şiddet ile tavsiye edilir.
  2. V

Çözüldü✓ whea_uncorrectable_error mavi ekran hatası

Bilgisayar belirli bir süre açık kalıyor boştayken kolay kolay mavi ekran vermiyor fakat Rise Online girdiğim zaman genelde 1 saat veya daha kısa bir süre içerisinde mavi ekran hatası alıyorum WHEA_UNCORRECTABLE_ERROR. Öncelikle şunu belirtmek isterim. M2 NVme Ssd aldım ve bu sorunu sadece m2...
  3. V

Ryzen 5 3600x İşlemci Hızı

ya açıkçası ben de kapatmak istemiyorum fakat işlemci fanı çok kararsız çalışıyor bi sesi kesiliyor bi artıyor böyle her arttığı zaman sanki yanımda biri hastaymışta inliyormuş gibi oluyor :D
  4. V

Ryzen 5 3600x İşlemci Hızı

Selamlar Herkese , Ryzen 5 3600x işlemcim var ve Cpu kullanımı %1 olsa bile 4.2 Ghz'lere kadar yükseliyor ve bu durumdan dolayı sistem boştayken bile 50 60 derecelerde geziyor işlemci sıcaklığı. Sizce CPB kapatmalı mıyım? yoksa bu ısı değerleri normal mi. CPB kapattığım zaman sistem boştayken...
  5. V

Lol de Işınlanma Sorunu

144 e sabitledim şimdilik Monitör hertz'i ile alakalı olabilir herhalde dediğiniz gibi 144 Hz monitörüm.
  6. V

Lol de Işınlanma Sorunu

Selamlar, sistemimi alalı 1 hafta oluyor. LOL'de normal FPS sınırını kaldırdığımda 350+ FPS alıyorum ancak her sağ tıka bastığımda karakter ışınlanıyormuş gibi görünüyor. Bir yerden bir yere uçuyor yani. Ping konusunda sıkıntım yok sabit 15 ms oynuyorum. 144 FPS'ye sabitlediğimde bu sorun...
  7. V

Ram Önerisi

https://www.n11.com/urun/neo-forza-nmud480e82-3600db11-8-gb-ddr4-3600-mhz-ram-1374154?magaza=adeksstore sizce bundan 2x almalı mıyım? 3600 mhz anakartım desteklemiyor ama 3200 ile aynı fiyat
  8. V

Ram Önerisi

Peki olmaz ise neden 3200 önerirsiniz sebebini öğrenebilir miyim?
  9. V

Ram Önerisi

Herkese tekrardan Merhabalar , Bütün sistemi topladım sıra geldi ramlere şimdi kafamda 2 soru var. 1. Soru 3000 Mhz ile 3200 mhz arasında cok fazla fps farkı olur mu? 2. Soru 700 Lira Bandında Önerebileceğiniz ram var mı 2x8Gb
  10. V

PSU/Kasa Önerisi

Selamlar Herkese , Yeni bir sistem topluyorum bütün parçalarım hazır fakat psu ve kasa için kararsız kaldım. Sistem Bilgileri : Sapphire Nitro + Special Edition Rx 580 8 Gb Oc Ekran kartı , 8x2 16gb 3200 Mhz Cl16 Ramler , Ryzen 5 3600x İşlemci , Gigabyte b450m s2h anakart. Bu sistem için...
  11. V

Msi Rx 580 8 Gb Oc vs Sapphire Rx 580 Nitro + 8Gb Oc

1650 s daha mı iyi rx 580den test sonuclarına bakmadım hiç uzun süredir kafamda Rx 580 Nitro + vardı da. 1591346358 Bu dediğinz 1650S 4gb 128 bit ben böyle bi kart istemiyorm msi vs sapphire nitro + için karşılaştırma sordum kafamı karıştırmayın :D
  12. V

Msi Rx 580 8 Gb Oc vs Sapphire Rx 580 Nitro + 8Gb Oc

Arkadaşlar şuan ikisi arasında 100 liralık bir fark var sizce 100 lira daha verip nitro + almalı mıyım? Msini kartı indirimde şuan %13 1541 Lira Diğeri de 1649 Lira.
  13. V

Yayın yapmak için gerekli internet up&down ne kadar olmalı

Peki diğer soruların yanıtlarını da biliyor musunuz acaba?
  14. V

Yayın yapmak için gerekli internet up&down ne kadar olmalı

İyi aksamlar sevgili donanım arşivi sakinleri. Size şöyle bir sorum olacak Twitchte yayın yapmak için gerekli internet upload ve download ne kadar olmalı. Maddelere ayırıp soracağım buna göre cevap verirseniz çok güzel olur 1) Yayın yaparken uploaddan giden internet kotayı etkiler mi? 2)...
  15. V

2 fanı nereye takmalıyım

Egzoz olarak tek çıkış olması bence daha iyi ne kadar çok hava alırsa kasanın içindeki sirkülasyon o kadar rahat olur diye düşünüyorum.
  16. V

RX 580 İçin işlemci önerisi

intel 10.nesil işlemcileri çok iyi geliyor . Az önce incelemelerine baktım güç tüketimi biraz fazla sanırım. Ben de şu an bekliyorum 10.nesil işlemcileri fiyatların düşeceğine inanıyorum benim aklımda Ryzen 5 3600 var ama eğer 10.nesil işlemcilerin fiyatı uygun gelir ve başarılı olursa i5...
  17. V

Ekran Kartı Hakkındaki Fikirleriniz.

MSI GeForce GTX 1050 Ti OC 4GB GDDR5 128 Bit Ekran Kartı vs MSI RX570 Armor OC 4GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı. Bu 2 Kart arasında sizce performans olarak hangisi daha iyidir?
  18. V

R5 2600 vs i5 9400F

Buraya bir de Ekran kartı için fikirlerinizi isteyeceğim. MSI GeForce GTX 1050 Ti OC 4GB GDDR5 128 Bit Ekran Kartı vs MSI RX570 Armor OC 4GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı. Bu 2 Kart arasında sizce performans olarak hangisi daha iyidir?
  19. V

R5 2600 vs i5 9400F

Oyun performansı daha mı iyi bu 2 işlemciden? hemen bakmalıyım.
  20. V

R5 2600 vs i5 9400F

Bu 2 işlemci arasında kaldım. Ryzen mi Intel mi? . Fiyat performans olarak önerebileceğiniz diğer işlemcilere de açığım.
Top Bottom