Arama sonuçları: *

• Users: Alikara41
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. A

PES 2013 Güncelleme

Herkese selam.Pes 2013 güncel transferli sürümü güvenilir şekilde nasıl indirebilirim? Sene 2020 oldu hala 2013 oynuyorsun falan gibi eleştiri değilde bilgisi olanlardan destek bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
  2. A

Da2 ekran kartı led1 neden yanar?

Herkese selam son zamanlarda led1 yanmaya başladı internette bilgi bulamadım neden yanar sebebi nedir bilen var mı?
  3. A

Oyunlarda ekran kapanıyor DA2

Herkese selam DA2 sistemi özelleştirmeden aldım, ilk zamanlar sorun yoktu sonradan ekran arada gidip geliyor.Monitor aoc24g2u. Ayrıca ekran kartında LED1 yanıyor konuyla alakası var mı bilmiyorum. Bu kapanma neyden kaynaklanır bilgisi olan var mı?
  4. A

CSGO kapanma sorunu

Herkese selam, csgo yükledim sorunsuz oynadım 1 gün sonra oyuna girdiğimde sürekli ekran kapanıp açılıyor sebebi nedir bilen var mı? Sadece csgo da oluyor diğer oyunlarda sorun yok.
  5. A

Steam PUBG İndirimi

Herkese selam, steam de PUBG indirimde almak istiyorum yalnız mobildeki PUBG satın almak istediğim. Bu resimdeki mobile olan mı? Bir başka sorum da mobil PUBG hesabımla(telefondaki) buraya giriş yapıp bilgisayardan oynayabilir miyim?
  6. A

Aoc 24g2u alınır mı?

Herkese selam DA2 sisteme 1500TL civarı 144hz 1ms monitör arıyorum resimdekine karar kıldım ancak önerilere açığım kullanan var mı bu monitörü? Ayrıca sinerji piyasaya göre 200 lira ucuz satıyor sinerjiden alışveriş yapmadım fikri olan var mı?
  7. A

Da2 monitör önerisi

Herkese selam DA2 sisteme 1500 TL civarı 144hz 1ms monitör arıyorum resimdekine karar kıldım ancak önerilere açığım kullanan var mı bu monitörü?
  8. A

DA2 elime ulaştı garanti belgeleri eksik

Herkese selam DA2 elime yarım saat önce ulaştı 2 kutu şeklinde, ekran kartı ve kasanın garanti belgesi çıkmadı kutudan, aradım ancak mesai saati dışındalar sizce ne yapmalıyım? Ekran kartı ve kasa hariç tüm parçaların garanti belgeleri vardı kutuda.
  9. A

Da2 monitör

Herkese selam 🙋‍♂️ Da2 satın aldım işi ağırdan aldım kargo en az haftaya gelir diye ama ilçeme doğru yola cıkmış gelmek üzere ve monitör yok 😁 1500 civarı 2 monitör var sizin öneriniz nedir? Kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim başka önerilere açığım.
  10. A

Da2 sistem monitör önerisi

Herkese selam🙋‍♂️144hz 1ms f/p maksimum 1500 civarı bir monitör arıyorum da2 sistemine.Pes,PUBG,csgo oynayacağım kullananlardan öneri bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.
  11. A

Teknoqueen stok geldi!

Bu şekilde özelleştirip alıyorum beyler stok geldi bi bakar mısınız sorun veya eksik var mı?
  12. A

İtopya teknoqueen

Beyler selam herkese, itopyanın geç gelen kargosunu göze alarak 5200 bandında bu fiyata bu sistemi başka yerde bulamadım bayramdan önce daha pahalıydı su an bayram dolayısıyla indirimde.Oc yapmayacağım oyun oynayıp video ceker düzenlerim belki kullanma amacım bu.Sizce tercihim fiyat performans...
  13. A

İtopya tercih edilir mi?

Herkese selam son zamanlarda bütçeme uygun itopyadan iki sistem buldum(cherry supreme ve teknoqueen). Bunlardan birini tercih edeceğim ancak itopya hakkında çok şikayet var.Kasa camı kırık geldi, müşteri hizmetlerine 55 dakika sonra bağlandım, mail attım cevap yok,cevap gelsede baştan savma,iade...
  14. A

Teknoqueen mi? Cherry supreme mi?

2 sistemde de seçeceğim özellikler ve kasa(thermaltake j25) aynı fakat anakart konusu kafamı kurcalıyor.İkisi içinde genellikle olumsuz yorum okudum.Amacım oyun oynamak ve youtube a videolar çekmek.Oc yapacak bilgim ve ihtiyacım yok twich yayını yapmayacağım.Sizce şu anki parçalarla hangi sistem...
Top Bottom