Arama sonuçları: *

• Users: Emircan67
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Emircan67

30-40k arası nvidia ekran kartlı laptop önerisi

Bu fiyat aralığında oyuncu laptopu istiyorum.
  2. Emircan67

20k bandında yazıcı önerisi

Çok anladığım bi konu değil. Bu fiyatlarda bi yazıcı lazım mürekkepli
  3. Emircan67

Forza 5 direksiyon titreme sorunu

G29 direksiyonum var oyunda nedense titreme yapıyor kendi kendine çeviriyor felan sebebi nedir bilen var mı
  4. Emircan67

Pc rgb'si sadece kasadan kontrol ediliyor. Anakart üzerinden nasıl yaparım?

Kasa üzerinde led tuşu bulunuyor. Soğutma ve fanların rgb'si oradan kontrol ediliyor. Nasıl uygulama üzerinden değiştirir hale getirebilirim.
  5. Emircan67

Ekran kartı güç kablosu değiştirmek istiyorum.

Aero Rtx 4070’im var https://www.amazon.com.tr/AsiaHorse-Adapt%C3%B6r%C3%BC-Kablosu-K%C4%B1l%C4%B1fl%C4%B1-12VHPWR/dp/B0C7CP5Y22?source=ps-sl-shoppingads-lpcontext&ref_=fplfs&psc=1&smid=A28U2CICJQW4LI#aw-udpv3-customer-reviews_feature_div Linkteki kabloları almayı düşünüyorum Bendeki gibi 12...
  6. Emircan67

Mod art x7 özelleştirdim 20k alınır mı?

Arkadaşlar sistem ofis için olacak amd ekran kartı ve işlemci istemiyorum. Bu fiyata daha iyisi alınır mı nvidia ve intel işlemcili olan var ise onları atabilirseniz sevinirim. Kasa; MSI MAG FORGE M100A D60 600W 80+ RGB mATX Gaming Kasa İşlemci: Intel Core i3 13100F 3.3GHz 12MB Önbellek 4...
  7. Emircan67

15-20k Nvidia intel toplama pc önerisi

Nvidia intel olması önemli kasa ve psu kötü olmamalı ssd hızlı olmalı.
  8. Emircan67

gen 3x4 destekleyen anakarta gen 4x4 ssd takılır mı ?

https://www.itopya.com/gigabyte-h610m-h-v2-3200mhz-ddr4-soket-1700-m2-usb-32-hdmi-d-sub-matx-anakart_u23636 anakart bu https://www.itopya.com/kingston-nv2-500gb-gen4x4-nvme-m2-2280-ssd-3500mb-okuma-2100mb-yazma_u20512 ssd bu
  9. Emircan67

20k toplama pc önerisi(kasa)

Yakında çıkacak olan sistemler de olabilir. Onun dışında şuan bulunan alternatifler olur
  10. Emircan67

4yıllık İphone 11'im ne kadar eder ?

2. el satsam ne kadar satabilirim. Telefon durum olarak hoparlör, mikrofon kısmının temizlenmesi gerekiyor toz var. Batarya %76'a gerilemiş. Kaptan kaynaklı telefonda çizikler ve telefonun arka ve ön yüzünde değilde kenar kısımlarında diyebilirim. Ön ekran ve arka kısım kırılmadı kesinlikle...
  11. Emircan67

20k pc topladım ofis için nasıldır?

Daha iyisi belki toplanabilir f/p olarak fakat Ofis için aldığımdan özellikle anakart ve Ssd iyi olması lazım. Ekran kartı ve işlemciyi de f/p seçmeye çalıştım. Power suplly da 80+ sertifikalı Bir de bu sisteme 500w yeter mi? Ek olarak işlemcinin stok soğutucusu yeter mi? Ekran kartı: Rtx3050...
  12. Emircan67

Ofis için darboğaz olmayan intel işlemci nvidia ekran kartı önerisi

Mümkünse en düşük performanslı nvidia ekran kartı ve ona darboğaz yapmayacak intel işlemci lazım
  13. Emircan67

20k bandında mini atx ofis bilgisayarı intel işlemcili olmalı öneri

Ofis için lazım mini atx boyutların düşünüyorum Intel işlemcili olması şart yazılımda Amd işlemci problem oluyormuş.
  14. Emircan67

Glorius mmk2 klavye için tuş takımı önerisi

Tuş customize etmek istiyorum önereceğiniz set var mıdır?
  15. Emircan67

Klavye 1,2,3,4 tuşları fn basmadığım halde f1,f2 olarak algılıyor

rk dragon k61 var sistemim de am5 soketli ryzen 5 7600x var. Neden böyle yapar bilen var mıdır ?
  16. Emircan67

%65’lik beyaz kırmızı switch klavye önerisi

Gmmk2 hoşuma gitti baya bi 3-4K bandında olursa iyi olur.
  17. Emircan67

4- 4.5k arası 144hz ıps monitör önerisi

Oyun için lazım.
  18. Emircan67

Msi vigor gk 50 low profile nasıl bir klavye ?

https://www.beymen.com/p_msi-gg-vigor-gk50-rgb-low-profile-tkl-mekanik-gaming-klavye_1015486?gclid=Cj0KCQjw84anBhCtARIsAISI-xf0A_UepEC Bu klavyenin switch rengi nedir ve oyunculuk için iyi midir. 2k bandından kırmızı switch oyuncu klavyesi arıyorum.
  19. Emircan67

Logitech g733 mikrofon sorunu

Beyler mikrofon ses kalitemin aşırı kötü olduğunu söylediler. Videolu incelemelerde daha iyi olduğunu söylüyorlar. Şarjının düşük olması ile alakalı olabilir mi yoksa mikrofonum mu bozuk. Kulaklığın ses kısmında ise bir problem yok gayet iyi. Mediamarkttan 0 aldım
  20. Emircan67

Logitech beyaz renk red switch klavye önerisi

Sisteme uyumlu olsun diye alacağım.
Top Bottom