Arama sonuçları: *

1. E

Fifa 24 online oyun hızı yükseltme

Arkadaşlar normal oyun hızı yüksek tempolu olarak oynayabiliyoruz. Sorum şu; Arkadaşımla online maçta oynarken oyun hızı yavaş. O ayarı değiştirme şansımız var mı? Ayarı bulamadım
  2. E

Fifa 24 göstergeler nasıl kapatılır arkadaşlar?

Normal maç yaparken bi anda açıldı. Antrenör bölümünde göster yazıyordu onu gizledim düzeldi. Ama serbest antreman menüsüne bulaştı bu sefer. Normalde serbest antremanda gösterge filan yoktu. Nasıl oldu anlamadım. Şuan normal maçta antrenör göstergeleri kapalı sıkıntı yok. Antreman bölümünü...
  3. E

Valorant için kulakiçi gaming kulaklık önerisi

Merhaba arkadaşlar valorant için kulakiçi kulaklık bakıyorum. Tercihim kablosuz olması. Bütçem 1000-4000 arası f/p iş görebilecek ses kasabileceğimiz mikrofan kalitesi yeterli olan ve ses gecikme sorunu olmayacak kulaklık önerir misiniz?
  4. E

Amazon prime hyper x cloud 2 kablosuz kulaklık 2663 TL 🔥

Uzun zamandır almak istediğim bir üründü. Verdim siparişi. Som 6 ayın en düşük fiyatı bir daha iner mi bu fiyatlar zor. Sağlamlık olarak ömürlük diyebiliriz . Fırsat: HyperX Cloud II Wireless Oyuncu Kulaklığı, Kulak Üstü, Kablosuz, 15 Hz – 20 kHz, Gürültü Engelleme Özelliği...
  5. E

Cappuccino ar 50 cc (80cc) Alınır mı?

Arkadaşlar iş ev arası ev-spor vs vasıta arıyorum. 50 cc motor almayı düşünüyorum. Cappuccino ar 50 - 2023 modelinin 80 CC olanı 45000 bin civarı verilir. Başım çok ağrır mı acaba. Birde kullandım kışın başında satmak istedim? Şuan ki şartlarda satabilir miyim piyasası artar mı falan...
  6. E

Mouse imleci kendine kendine hareket ediyor

Arkadaşlar mouse imleci titriyor sürekli hareket halinde. Tıklama yapabiliyorum ama titreme geçmiyor. Kabloyu çıkartıp taktım olmadı. Hatta kabloyu çıkarttığımda ekrandaki mouse imleci titremeye devam ediyordu. Mousepadi sildim, mouse sensörünü silmeye çalıştım, youtubeden bir kaç bir şey...
  7. E

Gaming.gen.tr üyelik girişi yapılmıyor?

Dün bir ürün aldım. Bugün giriyorum hesap açılmıyor. Şifreyi değişip girmeyi deniyorum. Açılmıyor. Sizde de aynı sorum var mı?
  8. E

Asus Tuf VG259QM mi Asus Rog XG249CM mi?

Linkleri aşağıya ekledim. Rog modeli Şubat gibi çıkmış ve tr incelemesi bulunmuyor. Tuf modeli de uzun zamandır aklımda olan bir model. Hangisini tavsiye edersiniz? https://www.gaming.gen.tr/urun/236735/asus-rog-strix-xg249cm-23-8-inc-270hz-1ms-fhd-freesync-premium-hdr10-gaming-monitor/...
  9. E

Rdr 2 mi almaliyim god of war mi?

Arkadaslar rdr 2 98 TL almak istiyorum ama god of warda aklimi celiyor. 236 TL. İkisini de alip gecsek mi bilemedim :)
  10. E

Zara Su Geçirmez Mont 800 TL!

Arkadaslar 1400 TL’den 800 TL’ye dusmus. İhtiyaci olan kacirmasin. Ben 1 ay once alacaktim fiyattan dolayi almamistim. Simdi 600 TL indirim olmus. Bugun magazadan aldim cok guzel tavsiye ederim. https://www.zara.com/tr/tr/blok-renkli-su-gecirmez-ceket-p06985307.html?v1=196179917&v2=2113014
  11. E

Yagmaci sheriff mi İyon sheriff mi?

Magazaya ikiside geldi. İkiside 1775 vp. Hangisi alsam diye cok kararsiz kaldim. -Yagmaci daha heybetli ve mermi degistirme animasyonu cok iyi. -İyon sheriff de atis sesi cok guzel. Siz olsaniz hangisini tercih ederdiniz?😊
  12. E

Valorant montajim sizce nasil olmuş?

Arkadaslar merhaba. Nacizane bir youtube kanalim var. Kendimce edit/montage videolari paylasiyorum. Linki biraktim. İzleyip yorumlayabilir misiniz? İyi veya kotu hic sorun degil? Varsa oneriniz memnuniyetle dinlerim😊 Diger videolarima da bakabilirsiniz. Eger ilginizi ceker ve begenirseniz...
  13. E

🔥 Asus Vg259QM 280 hz monitor 5899 TL 🔥

İncehesap asus yetkili saticisi ile 5899 TL. Fast İps 24.5” 1 ms gtg 280 hz 400 Cd 2.7 input lg Rings de cok basarili puanlar almis Almak isteyen olursa degerlendirebilir.
  14. E

Benq XL2546K 240 hz 7600 TL ye dustu 7 stok 5 dk icinde bitti.

Trendyol oyuncumagazasi saticisi indirim yapmisti sabah. Normal fiyati 9500 - 10000 civari. Son 6 ayin en dusuk fiyatina cok yakindi. 7 stok hemen bitti. Kartta limit yoktu. Basvuru yaptim onaylandi sepete girdim stok bitmis 😂 Acaba tekrar duser mi
  15. E

Amazon - Lg 27GN750 27” İps 1 ms 240 hz 6199 TL

Normalde 8500 TL civari dolasiyor fiyatlar. Almak isteyenler icin link asagida. https://www.amazon.com.tr/dp/B088HCLWV4?tag=akakceprime-21
  16. E

Valorant ejder vandal iadesi icin 2 iade gozukuyor? Yardim

Ejder vandal iade edicem arkadaslar. Fakat iki adet gozukuyor hangisine tiklamam gerekiyor. Bir tanedine tiklarsam direk iade gerceklesir mi
  17. E

Benq xl2546k vs asus vg259qm vs Dell alienware aw2521hf hangisi?

Arkadaslar 240 hz monitore gecmeyi dusunuyorum. Hali hazirda benq xl2411k 144 hz modeli kullaniyorum. Bu 3 model arasinda kaldim. Benq modeli cok basarili aslinda ama fiyat olarak cok tuzlu. O yuzden alternatif olarak asus ve dell modellerini almayi planliyorum. İkiside ips panel. Genellikle...
  18. E

Asus VG259QM mi Benq Zowie XL2546K mi? 240 hz monitor tavsiyesi ?

Arkadaslar baslikta belirttigim iki monitor arasinda kaldim. Hali hazirda benq xl2411k 144 hz modelini kullaniyorum cok memnunum. Agirlikli fps oynuyorum. Asus monitoru bi arkadasimda deneyimleme firsatim oldu. Cok basarili buldum. Ama Benq kendini kanitlamis bir marka. Konu hakkinda...
  19. E

PUBG mobile yayini icin sistem tavsiye

Arkadasim hali hazirda tabletten yayin yapiyor. Masaustu sistemine gecmek istiyor. Yayin icin minimum islemci ve ekran karti tavsiyeniz ne olur.? Kasa icin butcesi 10 bin TL. Belki bi tık daha arttirabilir. Ben 16 bin TL ya r5 5600x rx6600 sistem onerdim sinerjiden ama fiyat butcesini...
  20. E

Valorant icin kulaklik ekolayzer ayarlari.

Driver programinin gorselini ekledim. Gorseldeki ayarlar benim ayarlarim degil. Yardimci olabilcek babayigitler varsa sevinirim☺️ 1649763253
Top Bottom