Arama sonuçları: *

1. Dpoler

rendersystemdx11.dll cs2 hatası

son iki gündür bu hatayı alıyorum var mıdır acaba bir çözümü ?
  2. Dpoler

zotac 1650 ile ryzen 5 5600 darboğaz yapar mı?

ZOTAC GeForce GTX 1650 GAMING AMP 4GB GDDR6 128Bit DX12 Nvidia Ekran Kartı bu ekran kartına sahibim işlemcimi ryzen 5 5600 e yükseltmek istiyorum sizce mantıklı mı yoksa darboğaz yapar mı?
  3. Dpoler

kablosuz mouse önerisi max 1500tl

m800 pro kullanıyor musun
  4. Dpoler

Öneri 1200 TL'ye kadar mouse önerebilir misiniz. parmak ucu şeklinde tutuyorum genelde

1200 TL ye kadar mouse önerisine ihtiyacım var
  5. Dpoler

Beyler bios için yardım, pc görüntü gelmiyor.

kaç yıl oldu ilgilenmezler bence
  6. Dpoler

hayır çözemedim ya, servis falan yok toplama kasa. Pazartesi bilgisayarcıya götürmeyi düşünüyorum başka bir çözüm gelmiyor aklıma
  7. Dpoler

Apuyu taktım çalıştırdım, fabrika ayarlarına döndürdüm sonra normal işlemcimi ve ekran kartımı taktım yine açılmadı ya
  8. Dpoler

Hocam aynısını denedim şuan, apu işlemci taktım sistem açıldı evet ama normal ekran kartımı takınca açılmıyor
  9. Dpoler

Yaptım lakin değişen bir şey olmadı başka bir önerin var mı
  10. Dpoler

Biosda faceit için secure boot ayarını açmaya çalışıyordum, sonra bir ayar açıldı evet hayır sordu bana ben okumadan evete bastım sonra bir anda pc kapandı, tekrar açılmaya başladı ama görüntü gelmiyor. Klavyeye ya da mouse a güç gelmiyor ama pc içindeki bütün fanlar dönüyor. Bu konu hakkında...
  11. Dpoler

Herkes internet sağlayıcısını söylesin

Bende almak istiyorum uzay net siz kullandınız mı acaba?
  12. Dpoler

Format sonrası laptopum

bu ekran geldikten 1 saniye sonra hemen yeniden başlıyor ekranda bir kaç kere yapabilir diyor ama pc kendini durmadan yeniden başlatıyor. Bir sorun var mı ? Varsa da sizce ne olmuş olabilir?
  13. Dpoler

16 gb ramim var ama 13.9 gösteriyor

evet hocam tam olarak öyle yapıyorum ingilizce kaynaklardan da araştırdım onalarda öyle diyor lakin herhangi bir şey olmuyor ben yeni bir işlemci alacağım vakit ayırdığın için teşekkür ederim.
  14. Dpoler

evet daha yeni güncelledim 1676065344 önerebileceğin bir işlemci modeli var mı ekran kartım rx580 8 gb 8x2 gskill 3000 mhz ram var
  15. Dpoler

yaptım hocam da olmuyor galiba bunun tek çözümü apu olmayan işlemciye geçmek
  16. Dpoler

gigabyte a320m s2h
  17. Dpoler

amd ryzen 3200g 1676063967 chıpset sekmesin de mi olur
  18. Dpoler

Merhabalar 16 gb ramim var ama 13.9 gösteriyor (ekran kartım var). Bunu nasıl düzeltebilirim yardımcı olursanız sevinirim.
Top Bottom