Arama sonuçları: *

• Users: LepHa
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. L

PS4 Hafıza yükseltme

Öncelikle hepinize merhabalar! Yapmak istediğim şey şu an notebook cihazıma bağlı olan ve içinde sadece 1-2 gereksiz dosya olan " Seagate ST1000LM035 2.5" 1TB 5400RPM 128MB SATA3 Notebook HDD " yi tamamen biçimlendirip veya formatlayıp sağlıklı bir biçimde, PS4'te şu an güncel olarak bulunan 500...
  2. L

DİSK BİRLEŞTİRME DİSK YÖNETİMİ

Bilgisayarımı sabit 1tb hdd ile kullanıyordum fakat sonradan m2 ssd aldım ve takviye işlemini bugün gerçekleştirdim. HDD'yi söküp M2'yi takıp temiz windows 10 kurdum ve şu an bütün güncel driver falan her şeyi yükledim fakat şu an 1 tb'lık hdd mi taktığımda resimde de görüldüğü gibi 2 ayrılmış...
  3. L

M2 SSD ve vida sorunu

Öncelikle Merhaba. Lenovo IdeaPad L340-15IWL 81LG010WTX Marka-Model Bilgisayarıma M2 SSD aldım ve bu yeni SSD'ye windows kurmak istiyorum. Sıkıntım ise şu: Aldığım M2 SSD ile herhangi bir vida veya aparat gelmedi ve ben halen bilgisayarın m2 SSD montajını yapmış değilim. Acaba bu SSD'yi...
  4. L

HDD Format ve Yeni SSD Kurulumu

Öncelikle Merhaba. Lenovo IdeaPad L340-15IWL 81LG010WTX Marka-Model Bilgisayarıma M2 SSD aldım ve bu yeni SSD'ye windows kurmak istiyorum. NOT 1:Laptop Freedos şekilde sadece 1 TB.'lık hdd ile geldi ve ben UEFİ USB BELLEK ile Windows 10 yükledim. Şu an yapmak istediğim olay ise şu: Yeni...
Top Bottom