Arama sonuçları: *

1. Y

Hangi X6 Pro Serisini Almalıyım ?

Merhaba iyi forumlar, 20 bin tl bandında telefon önerileri istemiştim. Batarya ve hızlılık konusunda önemim var oyun oynanmıyacak. Buna yönelik F6 , X6 pro tavsiye edildi. F6 parasını hak etmediğini öğrendim. X6 Pro 12 gb versiyonu 18.699 tl iken x6 pro 8 gb 16.400-16.899 tl arasında 3 bin tl...
  2. Y

22 bin TL bütçe ile telefon önerisi

22 bin tl bandında telefon arıyorum aşagısıda olabilirim biraz üstü de olabilir.S23 FE araştırdım pili hızlı bitiyormuş. Sosyal medyada gezilmesi ve pili iyi giden telefon arıyorum.
  3. Y

❌İndirim Bitti! Invision 19 ila 32 İnç Ekranlar için Çift Monitör Kolu 119.99+59.48 TL

2 tane aldığım zaman 280 tl gibi bi ücret çıkıyor begenmedigim taktirde kolay iade etme şansım var mı
  4. Y

Çözüldü✓ Klasse, Xrades, Porge ve Steelseries hangi markanın mouse padını almalıyım ?

İyi forumlar mouse pad arayışındayım fakat kafam çok karıştı 150-200 tl bandında klasse,porge ve xrades markaları var. Biraz daha fazla verip qck edge mi almalıyım ? Teşekkür ederim. KLASSE XRADES PORGE STEELSERİES
  5. Y

Bu mousepad alınır mı?

GPR900 alınır mı peki ?
  6. Y

Ana Konu HK GAMING ÜRÜNLERİ YARDIMLAŞMA

ilerleyen zamanlarda tekrar stok girme durumu gibi bir şey olur mu ?
  7. Y

Ana Konu HK GAMING ÜRÜNLERİ YARDIMLAŞMA

bu klavyeler hakkında bir bilgim yok, yazılım için olanı tavsiye eder misiniz hangi modeli uyar ?
  8. Y

Samsung A52 vs Samsung A53

s20 fe çıkalı 2.5 sene oldu ama
  9. Y

Samsung A52 vs Samsung A53

Merhaba iyi forumlar telefon alma evresindeyim a52 almayı düşünüyordum 1200 tl fark ile a53 oldugunu görünce bi danışmak istedim şimdiden teşekkürler
  10. Y

Viewsonic XG2405-2 vs Asus VG249Q

Merhabalar monitör sipariş evresindeyim ama hangisini sipariş etmem gerektiğini bilmiyorum 2500 tl bandında aşagı yukarı hareket eden monitör arıyorum 2 ürün buldum hangisini önerirsiniz kullanan varsa yorum alabilirim. Teşekkür ederim ASUS MONİTÖR VİEWSONİC MONİTÖR
  11. Y

Asus VP249QGR iade edilip Asus TUF VG249Q alınır mı ?

Öncelikle merhaba ben 5 gün önce gaming gen üzerinden 2000 TL'ye asus vp249qgr satın aldım sadece kutusundan ölü pixel test amaçlı çıkardım bir sorun çıkmadı fakat sabit ayaklı oldugu için biraz monitör aşagıda kalıyor şuan kurun düşmesi ile asus tuf vg249q 2700 tl ye düşmüş durumda asus vp249qgr...
  12. Y

ASUS VP249QGR için display kablosu

Merhabalar ASUS VP249QGR satın aldım 144 hz alabilmek için display kablosu alacağım. Monitörü monster abra a5 v18.2 laptopumla kullanacagım laptopun display port çıkış desteği USB 3.1 Gen2 Portu (Type-C) - DP Ortak Port olarak yazıyor bunun için önerebileceğiniz bi display kablosu var mı ?
  13. Y

Yazılım ve oyun için 2500 tl bandında monitör önerisi

Merhaba laptopumun ikinci ekranı olarak üst limitim 2500 tl olmakla beraber yazılım için arada oyun için monitör arıyorum. İki adet monitör buldum 24.5 inç ve 27 inç. İkisi de fiyat performans ürünü gibi geldi fakat 27 inç olan fhd olduğu için görüntü kalitesi kötü olacağı gibi şeyler okudum...
  14. Y

Yurt dışı laptop mu Monster mı ?

tek ürün ve kullanıma bağlı olduğu için vergi ücretlendirilmesine girmiyo
  15. Y

teşekkür ederim
  16. Y

Herkese merhaba 15 bin tl bandında rtxlı laptop almayı düşünüyorum. Ülkemizde Monster markası öne çıkıyor fakat soğutma konusunda çok şikayet gördüm. Diğer yandan Almanyadan akrabalarıma bu laptopları getirtirebilirim LENOVO ve ASUS fakat bu ürünlerde bi sorun çıkması halinde ülkemizdeki...
  17. Y

Yardım Bu laptop alınır mı?

bence pahalı dolap uygulamasından daha ucuza kaliteli ürünler bulabilirsiniz
  18. Y

İtopya Ryzen 5 3600 Rtx 3060'lı sistem alınır mı ?

black fridayı bekliyordum yurtdışından laptop alacaktım fakat 15 bin tl laptopa para vermek içimden gelmedi 1637935921 benzer rtx sistem önerileri alabilirim 1637936049 bu zamandan sonra sanmıyorum
  19. Y

İtopya Ryzen 5 3600 Rtx 3060'lı sistem alınır mı ?

Herkese merhaba 15 bin tl bandında kasa almayı düşünüyorum bu sistem gözüme hoş geldi alınır mı ? SİSTEM LİNKİ
Top Bottom