Arama sonuçları: *

1. T

1660s Fifa 24 kasma sorunu

İ3 10100f işlemci ve 1660s ekran kartı var. Normal oynarken bile akıcılık yok, gol sevinci ya da kornerlerde falan zaten deliriyor. Sizce bu normal mi?
  2. T

4070 Super li sistem

Merhabalar, 1080p monitöre 4070 Super ekran kartı değer mi? Yoksa 4060ti tarzı kartlar yeter li olur mu?
  3. T

PC toplama tavsitesi olan var mı

Arkadaşlar monitörüm 1080p, bu pc bütçemi biraz zorluyor. Sizce bu alınmalı mı yoksa 4060ti ekran kartlı PC önerir misiniz? Amacım single player oyunlarda güzel grafiklerde kasmadan oynamak, öyle 2k monitörde ultra ayarlarda oynama gibi bir derdim yok. Makul bütçe ise 20-30k arası denebilir.
  4. T

Play Store'dan Battlefield 1 aldım ama inmiyor

Başlıkta da yazdığı gibi Türk Telekom'un sitesi olan Play Store'dan Battlefield 1 aldım fakat bazen iniyor bazen inmiyor. Burada sorun hangi tarafta anlamadım. Lütfen yardımcı olur musunuz?
  5. T

Ekran kartının aşırı ısınması

RX 470 ekran kartım var. Benden önce 2 sahibi vardı ve muhtemelen mining yapılmış bir kart kendisi :D. Oyunlarda vsync açtığımda 60 fps sabit kalıyor sıcaklık 65 70 derece arası değişiyor. Fakat vsync kapattığımda inanılmaz sıcaklık artıyor. Örneğin valorant oyununda 120 130 fps lere çıkıyor...
Top Bottom