Arama sonuçları: *

1. S

Yardım Monster Abra A5 V15.7.1

tamamdır hocam (y)
  2. S

DA- Forum 7000 TL en iyi sistemini kuruyor

yani arkadaşlar burda etkinlik yapmak istedim sadece kimseyle tartışmaya gelmedim lütfen sistem yazmayacaksınız boşuna işgal etmeyin burayı
  3. S

Sosyal medya uzmanlığı ?
  4. S

Tekrar cevaplamaktan sıkıldım ama masaüstü ihtiyacım yok monster leptop kullanıyorum işimden dolayı ama masaüstünü özlemedim değil böyle bir etknilik yapayım dedim ön yargılarınızı kendinize saklayın lütfen
  5. S

İhtiyacım yok Monster Abra A5 V15.7.1 kullanıcısıyım eski masaüstü kullanıcısıyım işlerimden dolayı leptop kullanmak zorundayım sadece böyle eğlenceli bir içerik düzenlemek istedim fikirlerinizi kendinize saklayın galiba siz 7000 TL bandında en iyi sistemleri görmeye geldiniz :) 1609590348...
  6. S

Hemen düzeltiyorum :/
  7. S

Bekliyorum hocam 1 hafta soğutucusuz kullan 1 hafta soğutucu kullan değerleri bana söylersen memnun olurum 1609589916 Tamamdır hocam eyvallah değerlendiriceğim
  8. S

Arkadaşlar konu başlığından da belli olduğu üzere 7000 TL fiyat bandına en iyi sisteminizi kurup aşşağıya yazmanız ve bunları kendi aramızda değerlendirmememiz en çok beğeni alan sistemi merak ediyorum
  9. S

herhangi bir zalman olabilir mi yani dostum model fark etmeksizin
  10. S

Üniversite için hangisi daha mantıklı

Kankam senin ihtiyacın olan leptop ise üniversite öğrencisiysen leptop al ikisinin fiyatını birleştir sağlamından çak bir tane 7-8 sene götürsün seni
  11. S

kankam macunda sürücem soğutucuda alıcam merak etme ama kaliteli bir soğutucu istiyorum öyle bir hava vursun ki kutuplardayım zannediyim :LOL::ROFLMAO:
  12. S

kankam öyle bir şey yok tabi ki de en iyi soğutanı diyim gözle görülür şekilde ısı değerlerini düşürsün
  13. S

Arkadaşlar leptop için buz gibi bir soğutucu arıyorum öneri alabilir miyim ?
  14. S

6000₺ ye bu hazır sistemi alacağım

Arkadaşlar konuyu bölücem bunun için özür dilerim konu başlığı açtım ama cevap aladım burdan soriyim dedim leptop için soğutucu arıyorum buz gibi soğutması lazım bütçe 200 TL önersi olan var mı ?
  15. S

Yardım Leptop için soğutucu

Arkadaşlar leptop için buz gibi soğutan soğutucu arıyorum bütçe 200 TL önerisi olan arkadaşlar var mı ? 1609586641 ++++++++++++++++
  16. S

Virüs aşısı olacakmısınız ?

kardeşim ben doktor öldürüyor demiyorum ilaçlar ağır bünye kaldırmıyor kanka Allahım doktorlarımızı başımızdan eksik etmesin Türk doktorlarına güvenim sonsuz ama ölen kişilerin koronadan öldüğünü düşünmüyorum dayıcım ya
  17. S

Leptop için mekanik klavye

dostum demek istediğim hep intel kullandım yani AMD umrumda değil eski zamanlardan beri
  18. S

Virüs aşısı olacakmısınız ?

Yav kardeşim siz niye her şeyi biliyormuş gibi konuşuyorsunuz hayatında hiç mi bir şeyi abartmadın 700 değil 7000 olsun seni mi kırıcam sokakta ve ya evinde ölen hiç bir koronalı görmedim ben hepsi hastane de ölmüş yani Ve çok değişik bir bilgi daha Türkiye de yaşayıp korona olan bir tane...
  19. S

kesinlikle takip ediyorum dostum ve amdenin ne kadar geliştiğinin farkındayım, herkesin övgüyle bahsettiğinin de ama İntelciyim bu adamlar boşuna uzun yıllardır zirvede değiller bundan 5 yıl öncesine kadar işlemci diyince akla intel geliyordu amdenin lafı geçmezdi
  20. S

tabi ki de öyledir ama tercih meselesi ya amdenin ne kadar ısınma problemlerini çözsede hep intel kullandım ve bir sıkınıtı yaşamadım yani bu kadar fiyat farkının kesinlikle anlamları var
Top Bottom