Arama sonuçları: *

1. KronosEP

Acer Nitro KG242Y 180Hz Monitör

Yaşadığı bir sorun varsa anlatabilecek kabiliyette olduğunu düşünüyorum insanların
  2. KronosEP

Başlıkta olan monitörü kullanan arkadaş varsa yazarsa çok memnun olurum
  3. KronosEP

satıcıların altına yapılan yorumlara baktığımda genellikle olumlu yorumlar var ancak inceleme olmaması bir kurt düşürüyor içime
  4. KronosEP

Başlıkta gördüğünüz monitörü tavsiye eder misiniz? Monitör almayı planlıyorum, fiyatı özelliklerine göre çok iyi geldi Monitör
  5. KronosEP

AMD Rx 6800 alınır mı?

ek olarak bunların yanında XFX de bakabilirsin
  6. KronosEP

❌İndirim Bitti! Steam 2K Yayıncı İndirimi!

Günaydın arkadaşlar mağarada kalan biri olarak değil de belki görmemiş arkadaşların olabileceğini düşünerek forumda da bu indirimle ilgili konu görmeyince bilgilendirme amacıyla açmak istedim bir kişi bile konudan dolayı haberdar olduysa ne mutlu.
  7. KronosEP

❌İndirim Bitti! Steam 2K Yayıncı İndirimi!

Steam linki üzerinden indirim sayfasına erişebilirsiniz. (Örnek olarak indirimde olan bazı oyunlar)
  8. KronosEP

Öneri 20000 TL Bütçe ile Telefon Önerisi

Biraz daha koyamam maalesef
  9. KronosEP

Öneri 20000 TL Bütçe ile Telefon Önerisi

Maks 20k bütçe ile alınabilecek telefon öneriniz nedir? Oyun oynamakla pek işim yok.
  10. KronosEP

❌İndirim Bitti! Steam Ubisoft Yayıncı İndirimi!

Steam linki üzerinden indirim sayfasına erişebilirsiniz. (Örnek olarak indirimde olan bazı AC serisi oyunların fiyatı)
  11. KronosEP

❌İndirim Bitti! STAR WARS Jedi: Fallen Order Epic Games'te %88 İNDİRİMLE 33TL!

Standart Edition 33,59TL Deluxe Edition 41,99TL https://store.epicgames.com/tr/p/star-wars-jedi-fallen-order
  12. KronosEP

Yardım Bu Monitör Bu Fiyata Alınır Mı?

27" için bir fikrim yok
  13. KronosEP

Yardım Bu Monitör Bu Fiyata Alınır Mı?

https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-gaming-vg249q3a-23-8-inc-180hz-1ms-full-hd-freesync-ips-gaming-monitor-p-HBCV00004QLPHH?magaza=Hepsiburada&utm_campaign=c&utm_content=HBCV00004QLPHH&utm_medium=epey&utm_source=pc&utm_term=c&wt_pc=epey.c.c.c belki bu daha iyi olabilir
  14. KronosEP

❌İndirim Bitti! Steam %75'e Varan Rockstar Games İndirimi!

Steam platformu üzerinde Rockstar Games oyunlarında %75e varan indirimler mevcut, bütün oyunlar mevcut yenisinden eskisine. Almak istediği oyun olup orijinal fiyatından daha uyguna almak için güzel bir fırsat olabilir :giggle:
  15. KronosEP

❌İndirim Bitti! Amazon Prime Üyelerine Özel Starbucks Kahvelerde %48'e Varan İNDİRİM!

Latte olabilir daha yumuşak sütlü bir tercih
  16. KronosEP

❌İndirim Bitti! Amazon Prime Üyelerine Özel Starbucks Kahvelerde %48'e Varan İNDİRİM!

Toffee nut favorimdir. Fındık tadını seviyorsanız beğeneceğinizi düşünüyorum :)
  17. KronosEP

Bu amazon linki üzerinden fırsata ulaşabilirsiniz ;)
  18. KronosEP

20k cep telefonu önerisi (bütçe son)

Benim tercihim siyahtan yana olurdu :giggle:
  19. KronosEP

Bilgisayar Açılınca Mavi Ekran

Bu makale yardımcı olabilir
Top Bottom