Arama sonuçları: *

1. Sıfırdan farksız 2 aylık Steelseries Arctis 7P+

Sıfırdan farksız 2 aylık Steelseries Arctis 7P+

Alalı yalnızca 2 ay olan ve aktif bir şekilde de kullandığım sıfır ayarında Steelseries Arctis 7P+ marka modelli kablosuz gaming kulaklığımı satıyorum. Alan kişi eskitecektir. Tertemizdir. Çizik dahi yoktur. Amazon TR den alınma üründür 22 ay daha garantisi vardır. Şarj süresi 25-30 saat arası...
  2. FrozenFelon

Insta360 ace pro icin microsd kart onerisi

Sandisk Extreme PRO 256 GB alıyorsun. Derdin tasan kalmıyor. 1712528940 Bu arada osmo action 4 için aldım ben de. 4 buçuk saate kadar 4k 60fps çekim yaptırıyordu yanlış hatırlamıyorsam
  3. FrozenFelon

Yardım arkadaşlar iki psu arasında kaldım hangisini almalıyım

Her ikisi de aşağı yukarı aynı performans sunar. uzun vadede fsp daha iyi . msi magi kullanıyorum bir bilgisayarımda 8 aydır. henüz bir sıkıntısı olmadı hiç. İkisi de üzmez. ama ben msi alırdım :)
  4. FrozenFelon

OBS açınca oyunlarda FPS düşüyor kasma oluyor yayına giremiyorum bile

Konu çok eski ama ben ufak bir ekleme yapayım. Benimde testlerimde oyunda 120fps alırken obs açıp yayın yapma aşamasında fpsim 80lere kadar düşüyodu fena bir kayıp vardı. Sebebi Nvidia Broadcast kullanmamdı arkadaşlar. Webcamin giriş ayarını değiştirip normale alınca oyundaki fpsle yayın...
  5. FrozenFelon

Iphone 14 pcye video aktarma sorunu

Şimdi kurcalarken farkettim yüksek verimlilikteymiş ayar. bi 10dklık video kaydedicem tekrar bağlayıp test edicem. 1697141249 Evet şimdi çektim baktım 10dklık video görünüyor. sanırım o ayardan ötürü görünmüyor diğer videolarım. Teşekkürler yardımın için. Son bir daha soru sorayım peki video...
  6. FrozenFelon

Iphone 14 pcye video aktarma sorunu

Herkese selam arkadaşlar. Bende iphone 14 cihaz var. Bununla çeşitli videolar çekiyorum kanalım için. Fakat son 2 3 gündür çektiğim uzun videoları 10dk civarı olanları pcye aktaramıyorum. Sorun şu : Eskiden video aktarabilirken şimdi uzun çekim olan videolarımı pc görmüyor. Icloudda da...
  7. FrozenFelon

Fifa 23 proları bir bakabilir mi ?

Arkadaşlar hepinize selam Benim fifa 23ten anlayan arkadaşlara bir sorum var. 60küsür saat kadar fifa 23 oynadım. Ultimate teamde oynuyorum division falan kasıyorum. On numara takımım var 99luk donnaruma,95lik maguire harry kane falan , campbell,links, lumeka falan filan takımım dört dörtlük bir...
  8. FrozenFelon

ACİLLL 15.000-16.000 TL'ye Sistem Önerir Misiniz?

Sistem güzelmiş cidden şuanki dolar kurunda tadından yenmez
  9. FrozenFelon

R5 5600 Hala alınır mı?

Ryzen 5 2600 vardi elimde. Rtx3060 aldim taktim. Haliyle darbogaz oldu. Rustta 2kda 60 70 fps aliyordum. Gicik oldum. Gittim birde ryzen 5 5600 aldim. 2kda 100 110fps aliyorum. Onlkne azsa 120 130lara kadar cikiyodu fps. Yayin da yapiyorum edit de yapiyorum oyunlarda da ateş ediyorum. Yani şuan...
  10. DADG2 Sistemimden yükseltme sonrası boşa çıkan Ryzen 5 2600 Satılıktır

DADG2 Sistemimden yükseltme sonrası boşa çıkan Ryzen 5 2600 Satılıktır

Herkese Selamlar Zamanında Abdullah abinin oluşturduğu DADG2 sistemi satın almıştım. Kasada Ryzen 5 2600 marka modelli işlemci sistemde mevcuttu. son 1 aya kadarda aktif bir şekilde kullanmaktaydım. Bütçem elverdiğinden ryzen 5 5600 işlemcisine geçiş yaptım. Haliyle de bu ryzen 5 2600 boşa...
  11. DADG2 Sistemimden yükseltme sonrası boşa çıkan RX590 Satılıktır

DADG2 Sistemimden yükseltme sonrası boşa çıkan RX590 Satılıktır

Herkese Selamlar. Zamanında Abdullah abinin oluşturduğu DADG2 sistemi satın almıştım. Sapphire RX590 Nitro+ Special Edition marka modelli ekran kartı sistemde mevcuttu. son 1 aya kadarda aktif bir şekilde kullanmaktaydım. Bütçem elverdiğinden RTX3060 ekran kartına geçiş yaptım. Haliyle de bu...
  12. FrozenFelon

Xiaomi Redmi Note 8 Pro vs Oppo Reno 2Z Sizce Hangisi Daha İyi ?

Herkese selamlar arkadaşlar. Önümüzdeki hafta telefon alacağım. Fakat Ben redmi note8 pro almak için para biriktiriyordum 2400iken. Şuan telefonun fiyatı 3k oldu 128gbsi. Ben para biriktirdikçe telefonun fiyatı arttığından telefonun fiyat artış hızına benim para arttırma hızım yetişmedi :D bu...
  13. FrozenFelon

Xiaomi Redmi Note 9S 128 Gb Sizce Nasıl?

Selam arkadaşlar. Malum xiaomi yeni telefonları yavaş yavaş TR piyasasına sürüyor. Xiaomi Redmi Note 9S 128 Gb modeli sizce nasıldır ? Telefonları takip eden arkadaşlar elbette özelliklerini biliyorlardır. O yüzden ben yazmadım buraya :)
  14. FrozenFelon

2. El Iphone 5s alınır mı ?

Tuşlu var da istemiyor işte :D Çocuk zor bu devirde cidden. Kardeşte olsa ağzına vuruveresim geliyor bazen
  15. FrozenFelon

Bana da 10 yıl önce lise 1 e geçtiğimde alınmıştı ilk telefonum nokia 5800 xpressmusic. Kullandığım en keyifli telefonlardan biriydi. Babam bir gün alıp gelmişti habersiz. Çok şaşırmıştım 4 yıla yakın kullandım. Şimdikiler malesef doyumsuz ve kıymet bilmez. Eline eski galaxy e7 veriyoruz evde...
  16. FrozenFelon

Bakalım incelicez duruma göre alıcaz sanırım.
  17. FrozenFelon

Dışarıda kullanmıyor öle zaten önemli bişey olmadıkça ama evde bazen yalnız kalıyor. Korktuğundan araması gerekiyor ulaşmak için o yüzden evde duran bir telefon olacak çoğunlukla. Eski telefonları kırdığı için sağolsun iyi bir şey almak istemiyoruz.
  18. FrozenFelon

Ya aslında heves ediyor iphone için. Yoksa çok işe yarayacağından değilde işte. Alo desin birazda clash royale, clash of clans falan oynar heralde idare eder diye düşünüyoruz.
  19. FrozenFelon

İzahtan anlasa sorun olmazda manyak galaxy m20 yi iphone a dönüştürmeye çalışıyor . Yapma etme diyoruz saçmalık diyoruz ya banane diyor. Kanser ediyor :D
  20. FrozenFelon

6sler güzel de işte çocuk olunca tereddüt ediyoruz çaldırabilir kırabilir. Geçmişi biraz kirli teknolojik cihaz açısından :D o yüzden güvenemiyoruz
Top Bottom