Arama sonuçları: *

• Users: RevenKalr
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. RevenKalr

Fena ses vermeyen hoparlörler ne kadar?

Arkadaşlar fiyatları falan hiç bilmiyorum, hem şarkı dinlemek için hem de ps yi taktığımda kullanabilmek için hoparlör arıyorum. Şöyle iş gören uygun fiyat performans, gerektiğinde yüksek ses verebilecek bir şey önerebilir misiniz?
  2. RevenKalr

Koşu ve günlük kullanım için ayakkabı önerisi

Koşu ve günlük kullanım için ayakkabı arıyorum, 42-43 numara. bütçem maksimum 1600-1800 falan, ama daha uyguna varsa o da olur. https://www.lumberjack.com.tr/urun/lumberjack-helsinki-4fx-siyah-erkek-kosu-ayakkabisi-101500960 Aklımda bu var, ne diyorsunuz?
  3. RevenKalr

PS3 hen ve multiman yükledim ama oyun nasıl yükleyeceğim

PS3 sürümüm 4.89 du, hen kurdum. Şu siyah olan multimani de kurdum içinde oyun olacak sanıyordum ama değilmiş. Nasıl yapacağım yardımcı olabilecek var mı?
  4. RevenKalr

5600 için undervoltaj rehberi var mi?

Selam Dostlar, yks senesi oldugundan uzun suredir bilgisayar kullanamiyorum ve overclock ile ilgili ayarlari hatirlamiyorum. Ucuza alabiliyorken 5600 alayim dedim ama yaninda dark diye bir fan ile geliyor. Bu islemciyi stok fan ile 4.4ghz de dusuk bir voltajda 80 dereceyi gecmeden kullanabilir...
  5. RevenKalr

5600 ün yanındaki bu fan soğutur mu?

https://www.teknobiyotik.com/amd-ryzentm-5-5600-3-5ghz-turbo-4-4ghz-6-core-12-threads-35mb-cache-am4-islemci-fanli.html Ben bu işlemciyi sipariş ettim ama yanında amd stok soğutucu değil dark diye bi soğutucu gözüküyor. Bu soğutucu hakkında fikri olan var mı? stok soğutucudan kötü müdür?
  6. RevenKalr

Fanli r5 5600 onerisi

Fanı olan en uygun ryzen 5 5600 ün linkini atabilir misiniz?
  7. RevenKalr

Disarida kullanmalik bluetooth hoparlor

Jbl in 1300 liralik olaninin tarzinda belime asip kullanabilecegim sesi, kalitesi guzel olan ne onerebilirsiniz? 1k butcem var, bir de su gecirmez olani varsa daha guzel olur :)
  8. RevenKalr

1000TL butce ile bt kulaklik onerisi

1k butceye telefonda kullanilacak kulak ici ne onerebilirsiniz
  9. RevenKalr

Hangi universite bolumlerini tercih edebilirim?

Arkadaslar ilgi alanlarim sinav senesinden once, bu forumdaki aktifligimden de anlasilacagi uzere 😅 Bilgisayar ve bilgisayar parcalari Bir de after effect den video editlemek hhosuma gidiyordu. Sadece bu ikisi uzerinden yorum yapacak olursak hangi bolumleri tercih edebilirim? Ileride hangisi...
  10. RevenKalr

Bu laptop ne kadar eder?

Selam arkadaslar, elimde bi laptop var ne kadar eder yardimci olabilir misiniz? Ozellikleri; i3 4030U 4gb ram nvidia geforce 820m Modeli sanirim asus x554L
  11. RevenKalr

Drift L icin akü onerisi

Arkadaslar 5 ayda akü bitti, motoru hep vurdurnak zorunda kaliyorum. 1k butce ile akü onerir misiniz?
  12. RevenKalr

Motosiklet icin korumalikli Mont onerisi

4.5-5k Butceye xs veya s beden Mont ne onerebilirsiniz, 125cc motor suren bir arkadasim alacak. Simdiden tesekkurlerr
  13. RevenKalr

Ehliyeti almama 6 gün kala ceza yedim

Selamlar dostlarım, 10 martta direksiyon sınavım vardı. Fakat bugün evin yanındayken şansıma yunuslar gelip ehliyet ruhsat sordular yazdılar cezayı, burda oturuyorum falan desemde nafile :( Bu durum benim ehliyet sınavıma etki eder mi? 10 martta girebilir miyim sınava
  14. RevenKalr

300TL Termos önerisi

300TL bütçeyle termos önerebilir misiniz? Bir arkadaşıma hediye olarak indirimde joystarınkini almıştım, ondan çok memnun kaldı. Kendime de bir tane almak istiyorum...
  15. RevenKalr

Crash bandicoot için TR yama önerisi

Arkadaşlar bu oyun için güvenilir bir türkçe yama var mı?
  16. RevenKalr

15k bütçe Televizyon önerisi

Arkadaşlar dayım televizyon almak istiyor, bana Onvonun 65inç lik modelini alayım mı diye sordu. Daha önceden onvo tv kullandım çok kaliteli değildi, 42 inçlik modeli. O yüzden bi buraya sorayım dedim. bütçe 15k . ama 15k altı olursa da güzel olur. Ne önerebilirsiniz bu fiyat bandında?
  17. RevenKalr

Yan sanayi DS4 v2 önerisi

Evde FC24 oynayabilmek için gamepad alıcam arkadaşlar, normalde paraya kıyıp dualsense alacaktım da ne gerek var dedim. Çakma kaliteli 600 lira bandında DS4 önerebilir misiniz? Bluetooth dongle ım var.
  18. RevenKalr

FC24 aldım ama kütüphaneye gelmedi?

Arkadaşlar Epic Games den FC24 aldım, indirirken ea i açıyor ve ea kütüphanesinde gözükmüyor. Gözükmediği için de indiremiyorum. Ne yapmam lazım? 1707577808 Hâla düzelmedi
  19. RevenKalr

Star wars the force unleashed 2 bianda kapanıyor

Beyler steamden force unleashed 2 almıştım zamanında kendi pcmde çalışmadı bende başka birinin pc sinden oynuyorum ama yani hayatımda bundan daha sorunlu bir oyun görmedim grafikleri yüklememesi mi dersin görev ortasıdnayken bir anda kapanması mı dersin delirtti beni. Sürekli tekrar başlatmam...
  20. RevenKalr

10k büteye telefon önerisi (2. el)

Arkadaşlar oncelikle bir sorum olscak, ben iphone 8 kullanıyorum ve her düşüşünde kırılıyor bu telefon. yaptırıp satmayı düşünüyorum. Ne kadara satılır? Touch ıd calısıyor yenilenmiş telefon, bir sorunu yok. Bunu satıp 10k civarına 2. el telefon almak istiyorum. İnce olması önceliğim. Aklımda...
Top Bottom