Arama sonuçları: *

• Users: Droney
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. D

Bu anakarta bu işlemciyi düşünüyorum uygun mudur

MSI Mpg B550 Gamıng Plus Ddr4 4400(oc)mhz Atx Am4 Ryzen 5 5600x bu ikili sizce uyumlu mudur yoksa başka önerileriniz var mıdır
  2. D

1500 TL BANDINDA YAYINCI MİKROFON ÖNERİSİ

Merhabalar arkadaşlar, 1500 TL civarı param var biraz daha çıkıp inilebilir. Bu fiyatlarda müzikte söylenecek, yayında yapılacak kısacası rahatlıkla her kullanışı verecek mikrofon önerileriniz var mı. Hyperx quadcast düşünüyorum şu anlık. Şimdiden teşekkürler
  3. D

Sizce hangisini almalıyım

Steelseries Arctist 7 : 1750 TL Logitech G733 : 1450 TL Sizce hangisi fiyatını daha çok hak ediyor hem rahatlığı hem de kalite açısından fiyat performans olan hangisi, şimdiden teşekkürler
  4. D

2.Monitörden görüntü gelmiyor

Arkadaşlar yeni monitör aldım, giriş olarak dp yeri var benim ekran kartımda da dp yeri dolu olduğu için ekran kartımın hdmi yerine takmak adına dönüştürücü aldım. 2.Monitöre dp yerini kasaya ise dönüştürücü ile hdmi yerini taktım ama açtıgımda görüntü gelmiyor ne yapabilirim kabloyu vatandan...
  5. D

1000 TL YE SİZCE HANGİSİ

RAZER HUNSTMAN- 1250 TL RAZER BLACKWİDOW ELİTE- 1150 TL RAZER Razer BlackWidow V3 885 TL LOGİTECH G513 1200 TL
  6. D

Razer BlackWidow V3 TKL Green Switch Klavye Alınır mı?

Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim klavye şuan itopya da 885 TL bu fiyata bu klavye alınır mı?, kullanan varsa memnun mu veya 1000 TL bandına önereceğiniz başka klavye var mıdır ?
  7. D

200 TL mouse önerisi

Arkadaşlar merhaba, elimde 200 TL bütçe var ve bu 2 mouse arasında kaldım sizce hangisi daha mantıklı bunlardan başka bu fiyata önereceğiniz var mı, şimdiden teşekkürler Logitech g102- 184TL Logitech g203 - 224 TL
  8. D

Monitör görüntü vermiyor sinyal yok diyip kapanıyor

Merhabalar, şehir değiştireceğim için bilgisayarımı toplamışım ve 2 gün geçti artık yerleştim lakin monitör AOC ekranını veriyor sonra sinyal yok diyor acılmıyor, gerekli herşeyi takılı doğru bir şekilde ne yapmam lazım
  9. D

512 GB SSDM 233 GB I KULLANABİLİYORUM

Arkadaşlar merhaba, bilgisayarı ilk aldıgımda açarken içine windows kuruyordum ve videodaki adam 2 ye bölüyordu ssd yi bende böldüm be 233gb doldu ama geri kalan kısım bilgisayarım kısmında yok :) ne yapacağım o kısım nerede nasıl bulabilirim geri kalan ssd hafızamı
  10. D

Yayın dışı sorun yok ama yayında drop

8 Upluoad alıyorum, yayın dışı hiçbir sorun yok lakin yayında drop giriyor arkadaşlar bitrateyi 3000 e kadar düşürdüm sistem cok güclü 3070 vesaire bunun nedenini bilen yardımcı olabilecek var mı
  11. D

800-900 TL BANDINDA OYUNCU KULAKLIĞI

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi 800-900 TL bandında hyperX cloud 2 den başka ses kasması iyi olan mikrofonu düzgün olan kulaklık önerileriniz nelerdir şimdiden teşekkürler
  12. D

SteelSeries Rival 3 219Tl

Bu fiyata daha iyisi bulunur mu yoksa kaçırılmamalı mıdır arkadaşlar
  13. D

6.000 TL CİVARI LAPTOP ÖNERİSİ

Başlıkta da belirttiğim gibi arkadaşlar bu fiyat civarına alınabilecek laptop önerileriniz var mıdır
  14. D

Bu sistemi sipariş ettim arkadaşlar bugün sizce nasıl

Sistemi bu şekilde sipariş ettim sizce uyumlu mudur parçalar birbirini tamamlıyor mudur görüşlerinizi bekliyorum Msi 2080 super gaming x trio i7 10700k Msi z490 a-pro 2x8 3600mhz ram samsung 970 evo 500gb m2 ssd xigmatek aquarius plus 7x120mm fanlı xigmatek shougn g serisi 750w80 gold xigmatek...
  15. D

MSI Z490-A PRO nasıldır? Alınabilir mi?

Bu anakart nasıldır fiyatına göre rakibi var mıdır. Geri kalan sistem bu şekilde sizce uyumlu mudur bana sıkıntı çıkarır mıdır arkadaşlar Msi 2080 super gaming x trio i7 10700k 2x8 3600mhz ram samsung 970 evo 500gb m2 ssd xigmatek aquarius plus 7x120mm fanlı xigmatek shougn g serisi 750w80 gold...
  16. D

3060 Tİ ile sistem toplama

Elimde 3060ti var arkadaşlar geri kalan parçaları toplayacağım bütçem ise 10K bunlara ne önerirsiniz aklımda 3600xt li sistem devamı var x570 anakart vesaire İşlemci Anakart ram ssd psu kasa
  17. D

13.000 TL BÜTÇE İLE KASA TOPLAMA

2K 144HZ EKRAN ALDIM ŞİMDİ SIRA KASA DA ARKADAŞLAR BÜTÇE BELİRTTİĞİM GİBİ 13.000 TL SADECE KASA OLUCAK GEREK HAZIR SİSTEM GEREK TOPLAMA OLARAK ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM DÜŞÜNCEM 3070+R7 3700X Lİ BİR SİSTEM AMA DİĞER BİLEŞENLERİN DE KALİTELİ OLMASINI İSTİYORUM SADECE İYİ BİR EKRAN KARTI DEĞİL...
  18. D

VALORANT VAN 6 HATASI

Arkadaşlar youtube üzerindeki videoları izledim çözümleri denedim olmadı, oyunu birkaç kere sildim yükledim olmadı 1.5 haftadır bu sorun yüzünden oynayamıyorum varmı bu konuda bir bilgisi olan
  19. D

TAM 20.000 TL PARA İLE OLABİLECEK EN İYİSİ

Arkadaşlar ne eksik ne fazla 20.000 TL maximum olacak şekilde ömürlük 1 kasa toplayacağım özellikle asus gibi kaliteli parçalardan oluşmasını istiyorum 50-100 fazla verip bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler şimdiden 1607123868 Benim aklımda rtx 3070 + r9 3900x li sistem vardı...
  20. D

Yeni gelen monitörüm açılmıyor

Arkadaşlar yeni msi monitör almıştım itopyada indirimden lakin geldi kablolarını taktıgım halde çalışmıyor neden olabilir ne yapmalıyım şimdiden teşekkürler
Top Bottom