Arama sonuçları: *

• Users: Mr.Alp
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Mr.Alp

Smok Nord 5 vs Voopoo Drag X

az kullanılmış smok nord 5 mi almalıyım yoksa ona göre daha fazla kullanılmış voopoo drag x mi
  2. Mr.Alp

Macte Clean my Mac alternatifi ve uygulama silme

Mac kullanmaya başlayalı 2 gün oldu uygulamaları siliyorum mesela human Fall Flat yüklemiştim kaldırdım Launchpad de hala simgesi var ve silinmiyor clean my Mac yükledim ve oda ücretli çıktı mate kullanabileceğim clean my Mac x alternatifi önerdiğiniz bir uygulama varmı
  3. Mr.Alp

Gran Turismo 7 nin PS5 cdsi PS4 te çalışırmı

Biliyorum biraz saçma ama Gran Turismo 7 PS4 dede olan bir oyun acaba ps5 diskini taksam PS4ten oynayabilirmiyim dün arkadaşıma bir ps4 oyunu verdim ps5 inde çalıştı ama biliyorum durumlar farklı deneyen varsa lütfen yazabilirmi
  4. Mr.Alp

Ekran kartı VRAM frekansını düşürüyor

Bilgisayarı açar açmaz ekran kartı 7000 mhz olan vram frekansını 6801 e düşürüyor MSI Afterburnerdan bakıyorum bunun bir çözümü varmıdır ekran kartı Gigabyte GTX 1660 Super OC
  5. Mr.Alp

FH5 deki en pahalı araba

Forza horizon 5 deki en pahalı araba nedir
  6. Mr.Alp

EA PLAY XBOX GAME PASSİ GÖRMÜYOR

Dün PC game Pass aldım ve a way out indirmek istedim EA appi indirdim kurdum fakat EA Playim olduğunu görmüyor nasıl düzelir
  7. Mr.Alp

Forza 4 10 -15 dk sonra Donup Atma sorunu Çözüldü

Arkadaşlar dün akşam saatlerinde Forzadaki çökme sorunu için foruma yazmıştım çözümü yok denmişti Ekran kartı driver sürümüm 527.56 idi bu sabah 516.40a düşürüp oyuna girdim ve oyun artık çökmüyor aynı sorunu yaşayanlar için çözüm adımları şu şekilde; 1)Display Driver Unistaller(DDU) indirip zip...
  8. Mr.Alp

Forza 4 Oyuna girdikten 10-15dk sonra çöküyor

Forza 4 e girdikten yaklaşık 10-15 dakika sonra oyun takılıyor ve çöküyor nasıl düzeltebilirim önceden böyle olmuyordu sistemde herhangi bir ısınma problemi vs. yok diğer oyunlarda problem yok yalnızca forza ya özel bir durum Sistemim: GPU: Gigabyte GTX 1660 Super OC CPU: Core i7 10700F...
  9. Mr.Alp

Windows her açıldığında birden fazla başarısız şifre girişi

Bilgisayarı her açtığımda "birçok başarısız şifre girdiniz pinden önce lütfen A1B2C3 girin" diyor çözümü nedir? işletim sistemi:Windows 11 22H2 Anakart:Gigabyte B460M DS3H Bios:F5
  10. Mr.Alp

İşleci fanı coil whine BIOS sorunları

Bana Hediye gelen Excalibur E600 Bilgisayarı kullanmaya başladım ve oyunlarda işlemci 100c yi görüyordu garantiye gönderdim soğutucu değişip geri geldi yaklaşık 1 ay sonra bilgisayarı açtığımda RGB fanlar ve LED lerin parlaklığı o kadar çok azaldı ki neredeyse görünmüyorlardı kafama takmadım ve...
  11. Mr.Alp

Yardım Windows Arka hoparlörleri yan hoparlör olarak algılıyor

vaktinde babamın aldığı ama şuan kullanmadığı Creative Inspire T6060 Ses sistemini bilgisayara bağlıyorum ama windows arka hoparlörleri yan hoparlör olarak görüyor ve arka hoparlör olarak yapılandıramıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim
  12. Mr.Alp

Bu videodaki oyunun adı ne

şu oyunu arayıp duruyorum biri adını versin lütfen :
  13. Mr.Alp

Videodaki oyunun adı ne

Bu videodaki, oyunun adı ne söylerseniz çok sevinirim
  14. Mr.Alp

Bu videodaki oyunun adı ne

bu videodaki oynun adı ne
  15. Mr.Alp

Discord Sunucusunun ne zaman açıldığını öğrenme

Discord sunucumu ne zaman açtığımı unuttum nereden görebilirim yardımcı olursanız sevinirim
  16. Mr.Alp

i7-10700F işlemcim ısınıyormu

i7 10700F işlemcim bazı oyunlarda 80 dereceye yükselip geri düşüyor bu normalmi
  17. Mr.Alp

Panel ve monitör seçmemde bana yardım edermisiniz

Merhabalar yakın zamanda bir gaming monitör ihtiyacım doğdu internetten iki monitör buldum Birisi TN panel 165hz 0.5ms Acer ın bir monitörü diğeri 144hz 1ms VA panel Philips in bir monitörü VA panel Veya TN panel hangisinin avantajlı veya dezavantajlı olduğunu bilmiyorum beni bilgilendirirseniz...
  18. Mr.Alp

Laptop 70X30 Mouse Pade koysam ısınma sorunu olurmu

Yakın zamanda bir Asus Rog Strix G15 laptop satın aldım elimde eski kasamdan kalma bir 70X30 siyah Mouse Pad var Laptopu bu mouse padin üzerinde çalıştırsam ısınma problemi yaşanırmı
  19. Mr.Alp

Ekran kartı otomatik olarak hızını düşürüyor

Yakın zamanda elime geçen Sony VAIO marka laptop a PUBG LITE kurdum ve oynamaya başladım ekran kartım(GT 540M) ancak oyun sırasında yaklaşık 5 sn duraklayıp sonra kaldığı yerden devam ediyor MSI afterburner üstünden OC işlemi yaptım Ekran kartının gördüğü max sıcaklık 79C oldu ancak oyunun...
  20. Mr.Alp

PSU da 80+ Bronze öneemli midir

Bütçem Düşük PSU mu 80+ Bronze almassam kötü bir şey olurmu
Top Bottom