Arama sonuçları: *

1. Revntron

Osmanlıyı seviyor musunuz?

Seviyorum.
  2. Revntron

Hangi Kredi Kartını Kullanıyorsunuz?

Bende ziraat var memnunum.
  3. Revntron

🔥İndirim Minecraft Java&Bedrock Edition İndirimde!

Sürümün orijinali derken o launcherın içinde zaten onun harici ben optifine lı versiyonunu optifine jara atıcamda o klasör nerede bulamadım?
  4. Revntron

Shader kurmak için yükleyecektim optifine olursa daha hızlı olmaz mı?
  5. Revntron

Knka orijinal minecraft a optifine kurabiliyor muyuz?
  6. Revntron

İsim ve skin değiştirebiliyoruz evet şimdi denedim. https://www.minecraft.net/tr-tr/store/minecraft-java-bedrock-edition-pc
  7. Revntron

Kardeşim açtığım konuyla senin attığın cevabın alaka seviyesine bi baksana yorum yazmasan daha olgun dururdun.
  8. Revntron

Bende arkadaşlarla girdim ancak onlar survival kısmındansa oyunda admin olup gm1 e geçtiler build falan yaptılar. Ya diyorum bunun için ayrı serverlar var bizim amacımız survival yok üşengeç oldukları için sarmadı ben sonra vazgeçtim premium alıp serverlerde egg wars oynamak daha iyi benim için...
  9. Revntron

250 TL olan versiyonunu aldım hocam çok fark etmiyor dendi. Aslında benim amacım premium serverlere girip takılmak ve artık bu 20 TL'ye satılan 2 ay sonra elinden giden pre hesaplardansa kendi ismimin ve kendi skinimin olduğu bir hesap olsun onun harici minecoin gibi ekstra almak istediğim...
  10. Revntron

Tamam hocam 254 TL'Lik olanı alıyorum teşekkürler.
  11. Revntron

İsmimizi değiştirebiliyor muyuz benim xbox daki isim gözüküyor 1716057361 İsim değiştirebiliyor muyuz? Xbox'da ki ismim gözüküyor şu anda.
  12. Revntron

Tamamdır teşekkürler.
  13. Revntron

80 TL'yken almamıştım pişman olmuştum şimdi kaçırmak istemiyorum tekrar indirim gelmişken ancak hangi sürümünü almak mantıklı olur onu bilemedim. 1716036535 Bu emote falan diyor ya bunları normal serverlerde mi kullanıyoruz ben bayadır oynamıyorum o yüzden soruyorum.
  14. Revntron

Bu fırsatı kaçırmayın derim kolay kolay indirime girmiyor. https://www.minecraft.net/tr-tr/store/minecraft-java-bedrock-edition-pc
  15. Revntron

Yardım En İyi Borsa Aracı Kurum Uygulaması Hangisi?

Onu ben müşteri hizmetlerini arayarak bi sorayım o zaman teşekkürler yardımınız için.
  16. Revntron

Yani borsa hesabına 10.000 atmam yeterli hisse almam gerekmiyor?
  17. Revntron

10.000 TL nakit olarak mı orada duracak yoksa 10.000 TL'yi geçgin bir tutarla hisse mi alacağım?
  18. Revntron

ZBorsa'da en az 10.000 TL ile giriş yapmak gerekiyormuş doğru mu?
  19. Revntron

Hergün demiyorum ki diyemem çünkü endeks sürekli + gitmiyor bu durum söz konusu değil ama genele baktığımda %0,50-4 arası kazanç yakalayabiliyorum bazen gün içi olmayabiliyor 4 gün beklemek gerek bazen 1 haftadan fazla beklemek lazım tavan için. Spek hisselere fazla girmediğim için zarar...
  20. Revntron

Midas'da kesinti düşük ama zincir emir veremiyorum o sıkıntı oluyor. 1715369803 Yeni yeni öğrenmeye başladım sürekli %2-4 olmasada zarar ettiklerim az. Zararımın dahada azalması için bankadan yatırım yapmak daha iyi gibi geliyor bana çünkü bazen zincir emir çok önemli olabiliyor -2 de durmak...
Top Bottom