Arama sonuçları: *

1. takmakafaya

Amerika’da lise okuyorum [soru cevap]

peki sosyal medyada çok videoları dolaşıyor . işte amerikalılar 5 ülke sayamadı falan diye . böyle kafası çalışmayan kitle çok mu ? ve aynı zamanda para kazanması kolay falan deniyor evet ama neden amerikada işsizlik ,yolsuzluk,evsizlik bu kadar büyük bir sorun ?
  2. takmakafaya

CARSON 100X-250X Led Microflip Mikroskop inceleme

öncelikle merhaba bu incelemeyi mikroskobu alırken internette hiçbir inceleme bulamadığım için yazıyorum . mikroskobu alalı yaklaşık 1 ay oldu ve 318 TL ye aldım . kutusunda mikroskop, bir tane telefon ile fotoğraf çekmenize yarayan aparat ve birde lam-lamel geliyor. Bir tane AA pil ile...
  3. takmakafaya

Oynadığınız en iyi oyun

observation her ne kadarinsan ifadeleri kötü olsada ben başka hiç bir oyunda kendimi oyunun içinde bu kadar hissetmedim.
  4. takmakafaya

izlenecek güzel bi film

bladerunnner
  5. takmakafaya

Öneri Monster Pusat Pro Gaming GamePad İNCELEME

reis forzaya girdğinde direk gördümü bende görmedi yaw kontroler var diyor ama tepki vermiyor
  6. takmakafaya

Yardım RED DEAD online oynadım ama oynamamış gözüküyorum

rdo ya başladım ve amazon prime aldım ki hızlıca meslek sahibi olayım . ilk başta hemen hesapları bağlayıcı oyuna ganimetler gelmedi ama resmi sitede 48 saat diyordu ve internettede 72 saat beklemeniz gerek demişti şimdi kart hareketlerinden baktım 28.02,2021 de amazon prime almışım. ve saat...
  7. takmakafaya

FORZA HORİZON 4 Ultimate Edition Ucuza?

forza horizon 4 ün çıkalı 2 yıl oldu forza horizon 5 çok yakın. oyunu satın almak yerine game pass ile 5-6 ay idare etmenizi öneririm
  8. takmakafaya

AYARLARIMDA ÇÖZÜNÜRLÜK KISMI PASİF

bilmiyorum
  9. takmakafaya

ACİLL zorla üniversitede sınıf temsilcisi seçildim

ŞÜKÜR OLMADIM
  10. takmakafaya

AYARLARIMDA ÇÖZÜNÜRLÜK KISMI PASİF

ekran kartı driverlerini güncelle
  11. takmakafaya

ACİLL zorla üniversitede sınıf temsilcisi seçildim

derse giren 6 kişi var ve sınıf temsilcisi ol diyorlar . şu an online işliyoruz çok yorar mı sınıf temsilciliği ? sınıftakilerden bir şey falan isteticek falan olursa ben yapmam ? varmı arano-ızda bu zaman da sınıf temsilcisi olan ?( hazırlık okuyoruz ) 1608825264 up
  12. takmakafaya

1 DOLAR 1 TL OLMUŞ GİBİ YORUM YAPIN

ekmek oyunlardaki paketlerden daha pahalı bu nasıl hayat
  13. takmakafaya

RAP İÇİN İSİM ÖNERİSİ

ALACALI VEYA ALACAKLI
  14. takmakafaya

Komik videolar konusu

15. takmakafaya

Mousepad önerisi....

bence klavye yi de kapsayan mous patler mantıklı değil fareye alan kalmıyor gibi gerliyor (ama hiç kullanmadım ) sadece fare altı öneririm https://www.hepsiburada.com/rampage-combat-zone-270x350x3mm-oyuncu-mouse-pad-p-HBV0000051OW8 şu an bunu kullanıyorum
  16. takmakafaya

Hazır Sistem Alıp Ekran Kartı Takmak Mantıklı Mıdır?

besleme konusu hakkında bir fikrim yok ama benimki cidden yetersiz kalıyordu . mesala systemrequmentslap da oyun seçip kaldırırmı diye bakıyordum hep işlemci kırmızı oluyordu .
  17. takmakafaya

Kas seğirmesi hakkında

potasyum eksikliğinden olabilir ama . yorduktan sonra seğermesi normal kafana takma.
  18. takmakafaya

Hazır Sistem Alıp Ekran Kartı Takmak Mantıklı Mıdır?

şimdi bana gtx 750 ti daha iyi gibi geldi bu 1 2. olarak malesef o işlemci bu kartı besleyemez. ben 750 ti ve i3 3200 kullanıyordum ve işlemci sürekli %100 e dayanıyor ama ekran kartı %80 90 arası gidiyordu ve bir çok oyunu ekran kartı açtığı halde işlemci açmadığı için oynayamadım . PUBG falan
  19. takmakafaya

Kas seğirmesi hakkında

hangi kasların daha sık seğiriyor ?
Top Bottom