Arama sonuçları: *

1. X

Bilgisayara 144 hz mi alınmalı 75 hz mi?

Bir tık hortlamıs fakat merak etmeyin artık 1660 ve r5 3600 lü sistemim var yanına da 165 hz aldım.
  2. X

Yardım Yardım edermisiniz lütfen

BİG BRUH MOMENT 1623657586 Kanka bende keriz gibi gittim Apex 3 aldım steelseriesden 600 liraya mekanik bile değil ama güzel...
  3. X

Yardım Yardım edermisiniz lütfen

Olum üzüldüm la.
  4. X

Alınabilecek en kaliteli PSU modellerini yazar mısınız ?

https://www.n11.com/urun/zalman-zm700-txii-700-w-cift-forward-80-12-cm-fanli-guc-kaynagi-1579187?magaza=depo-depo&gclsrc=aw.ds&gclid=CjwKCAjw2ZaGBhBoEiwA8pfP_t38xZ6EkRqbnI7FgDgFqykCCuvo2mTMCxVenqTEltPsgJM76gUxIxoCc-cQAvD_BwE Güvenerek alabiliriniz iyi markalar arasındadır.
  5. X

Yeni Setup kurdum fikirlerinizi bekliyorum.

Özellikler: Ryzen 5 3600 Msi 1660 Super Ventus XS MSI B450M-A PRO MAX GSKILL 16GB (2x8GB) Ripjaws V Kırmızı 3000MHz CL16 POWER BOOST VK-G2052S RGB 650W 80+ Tempered Glass USB 3.0 Mid Tower Kasa Ekipmanlar: Steelseries Apex 3 Steelseries rival 110 Steelseries qck mausepad Asus TUF VG24VQE...
  6. X

İphone Telefon Önerisi

Hocam ne diyorsun bana 64 gb gider mi 128 çok pahalı gibi
  7. X

"vodafone TR" Artık "Vodafone Turkey"!

İphone 6 var hala Vodafone Tr sığmadı herhal :cry::cry::cry:
  8. X

İphone Telefon Önerisi

Se almayı düşünmüyorum 3-4 saat ekran süresi var ben daha fazla kullanacağım. 1607936299 Şuan bütçe belli değil fakat en fazla iphone 11 olabilir.
  9. X

PC toplanacak ADAM gibi site

GameGaraj.
  10. X

İphone Telefon Önerisi

Herkese iyi günler. Yakın zamanda yeni bir telefon almayı planlıyorum bu telefon modeli için iPhone belirledim. Android almayı düşünmüyorum. Çok fazla fotoğraf bağımlısı değilim ama telefonda aktif olarak sosyal medya ve (PUBG, Wild Rift, CoD) gibi oyunlar oynamayı planlıyorum. Şimdilik XR...
  11. X

Bu Videonun 1 Milyar İzlenmesi???

Sal reis sal deli olursun yemin ediyorum.
  12. X

Among us sent 6 pings hatası.

Merhabalar bugün Among Us oyununu aldım ve oynamaya başladım fakat herhangi local ya da Online fark etmez bir odaya bağlandıktan 20 sn sonra sent 6 ping hatası verip atıyor. Oyunda pingim 60 civarlarında oluyor. Her sunucuda denedim yardımcı olabilecek var mıdır?
  13. X

Modemde internet ışığı yanıp sönüyor ama internet yok.

Arkadaşlar 2 yıldır sorunsuz bir şekilde kullanıyorum interneti ama Faturası ödendi dün ve o zamandan beri bağlanmaya çalıştığımda bağlantı yok,Güvenli diyor.Modem markası ZyXEL Vodafone kullanıyorum Wi-Fi ye sorun gider dedim ve böyle dedi. Erişim noktanız,Yönlendiriciniz veya kablo modeminiz...
  14. X

max 300 fare tavsiye

Kanka link attılar ordan gördüm bilmiyorum adekste
  15. X

Bedava Razer?????

https://www.adeksstore.com/urun/razer-deathadder-v2-gaming-oyuncu-mouse Bir bakın acil.
  16. X

max 300 fare tavsiye

Beyler bedava razer buldum koşunnnnnnnn https://www.adeksstore.com/urun/razer-deathadder-v2-gaming-oyuncu-mouse
  17. X

max 300 fare tavsiye

Rival 110 derim.
  18. X

Öneri sizce ne yapmalıyım?

Rami 16 yap Eğer 144 hz olsaydı muhtemelen monitör derdim çünkü o daha meşakkatli bir iş daha pahalıya gelir 1 2 yıl sonra iyi bir 144 hz alırsın iyi geceler.
  19. X

Öneri sizce ne yapmalıyım?

144 Hz mi 75 Hz mi? markası ne? Kaç Ms? Hangi Panel? Hocam söyleyin ona göre yorum yapalım kahin değiliz bizde :D
  20. X

El Capitan Alınır mı?

Diğerlerinede bakabilrsin birsürü model var
Top Bottom