Arama sonuçları: *

1. E

Ryzen 5 2600X vs Ryzen 3 3100

Eyw
  2. E

Teşekkür ederim arkadaşlar.Ben 3100 alacağım.
  3. E

Anakart GIGABYTE B450M S2H V2
  4. E

Ryzen 5 2600X vs Ryzen 3 3100 hangisi alınır?
  5. E

Şirket Bilgisayarı Toplama

Fazla ağır işler yapılmacak şirket için kullanılacak bir toplama bilgisayar önerir misiniz?Ya da hazır toplanmış.
  6. E

Yardım Ekran Kartıma Ne Oldu ?

Benim bir tane GT 9800 ekran kartım vardı ve kullanıyordum temizlerken elimden düştü ama pek fazla bişi olduğunu sanmıyorum ayağıma geldi yani yumuşak düştü bi temizledikten sonra 4 gün kullanamdım sonra eve geldim bilgisayarı açtım açılırken bi değişik çizgiler çıkıyo felan sonra windows...
  7. E

Yardım Port Kapalı Sıkıntısı

Ben Türk Telekom kullanıyorum ama zyxel ile giriş yapıyorum.Güvenlik duvarını devre dışı bırakıp portu açtım ama port kontrolden bakınca kapalı gözüküyor.İnternetten birkaç şeye baktım ama olmadı bilen varsa yazabilir m?
  8. E

Yardım Oyunu Açtıktan Sonra Siyah Ekran Geliyor

Aga internetten araştırdım bir yabancı arkadaş yapmış bende ondan bakarak yaptım ama şimdide bayvan gibi kasıyor Assasins Creed Rogue de. 1592558667 4 gb ram 1333 mHz, ıntel core 2 Q8400 ,Gt9800 1gb
  9. E

Yardım Oyunu Açtıktan Sonra Siyah Ekran Geliyor

Ben ETS2 de ve Assasin's Creed Rogue de açınca ekrana siyah bir ekran geliyor sonra görev yöneticisini açıyorum sonra hata veriyor.Hatada bildiğimiz sorun bulunsu mu kapatılsın mı.Ekran kartı sürücüleri felan bios felan hepsi güncel uyumluluğuda Windows7 yaptım.Win7 kullanıcısıyım.Hatayı nasıl...
  10. E

bilgisayar kendi kendine reset atıyor

aga ben de bugün aynı böyle konu açtım ama ben de ekran kartı var bi ramlarin uçlarını felan silgiyle sil.Benim ki herşeyi yaptım ama devam ediyodu kendisi düzeldi ama ben oyunu açınca oluyodu böyle.
  11. E

BİLGİSAYAR ANİDEN KAPANIYOR

Yeniden düzeldi sorun bir dahakine ramlere felan bakcam herkese teşekkürler
  12. E

RTX önemli mi?

Bence şimdilik önemli değil ama sonraki yıllarda önemli olacak
  13. E

1589826141 intel core 2 duo q8400 4 gb ram Ati radeon 4450 300 wat psu 1589826236 sıcaklıktan değil daha yeni temizledim içini termal macununu fanını felan lol oynuyorum cpu sıcaklığı maksimum 70 75 derece oluyor
  14. E

Bilgisayarda normal dolaştığım zaman sıkıntı olmuyor ama oyuna girdiğimde 1 dakika sonra ya da daha az bir süre sonra kapanıyor.Ama önceden birkaç kere daha böyle olmuştu ama düzelmişti.Şimdi yeniden böyle olmaya başladı.Sorunun çözümünü bilenler var mı?
Top Bottom