Arama sonuçları: *

1. A

Oyunlarda mouse 3 tuş basma sorunu

Selam arkadaşlar rampage glory mouse kullanıyorum discord ayarım mouse 4 te ayarlı ona basılıyken örnek veriyorum rustta sağ tuşa basıyorum oku çekiyor ama sol tuşa bastığımda algılamıyor ve oku atmıyor sizece neden yapar bilgisi olan var mı?
  2. A

RUST Oyundan atma sorunu

Oyunum orjinal. Sistemimde ryzen 5 2600x işlemci msi rx5500xt 8gb ekran kartı 16gb ram asus b450m-k anakart 1600079089 bilgisi olan varsa yazı versin 3 gündür sıkıntısız oynuyordum birden bu başladı uğraştım düzeltemedim format attım olmadı.
  3. A

RUST Oyundan atma sorunu

Merhaba arkadaşlar rust'a giriyorum 5-10 saniye içinde hiç bir hata vermeden donuyor ve oyundan atıyor konu ile ilgili bilgisi olan var mı ?
  4. A

İnce Hesap Büyük Hata !

Şikayetvar.com a girin incehesap adına son 15 gün içinde kargo olayıyla o kadar çok şikayet varki okumakla bitmiyor yüzlerce şikayet. En az 10 kere aramışımdır her seferinde 45 dakikadan fazla bekledim sonucunda hiçbir şey elde edemiyorsunuz sırayla gönderiyoruz diyorlardı başlarda sıramı kaldı...
  5. A

İnce Hesap Büyük Hata !

Bence o siteden alışveriş yapmayın 8 mayısta aldığım ürünler gelmedi 1 ay oldu sürekli kargoya vereceğiz diyorlar şikayetvar com da o kadar çok şikayet varki inanmazsınız. Müşteri hizmetlerini arıyorum 45 dk bekliyorum sonunda bugün kargoya vereceğiz diyolar ama gelmiyor ev arkadaşım alışveriş...
  6. A

Yeni pc topladım görüntü gelmiyor

Corsair vengeance ddr4 8gb 3000 mhz ram nasıl uyumsuz olabilir ki ddr4 destekleyen anakart ddr4 ram var.
  7. A

Elimde 1 tane ram var aldığım yer eksik göndermiş neyse elimdeki rami 2 slotada taktım denedim olmadı. Ekran kartını doğru yere takıyorum onda da sıkıntı yok. 1589814440 24 pin güç bağlantısı yapıldı cpu yapıldı cpu fan takılı gpu 8+6 pin o takılı ram takılı 2 slotuda denedim. Kasa bağlantıları...
  8. A

Herkese merhaba arkadaşlar, Yeni pc topladım her şeyi taktığımdan eminim fakat power tuşana bastığımda ekrana görüntü gelmiyor yardımcı olabilecek var mı? Elimde başka pc olmadığı için bileşenleri test edemiyorum hangisinde arıza vardır diye. Pc bileşenleri; Asrock b450m-hdv Ryzen 5 1600...
Top Bottom