Arama sonuçları: *

1. Yiğit Emre

Pc mi kaç TL'ye satabilirim

Sistem imzada var arkadaşlar şuan ikinci el piyasasında kaça gider bilmiyorum. Satabilirsem denizli içi satacağım. Parça halinde satarsam daha fazla eder biliyorum ama pek uğraşasım gelmiyor öyle. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Garantileri yok hepsinin kutusu var 3090 hariç hepsinşn faturası var
  2. Yiğit Emre

Beyerdynamic DT 990 Pro alınır mı

tr de satılık bulamadım aliexpresten falan alınır mı sizce
  3. Yiğit Emre

Çalışma koltuğu önerisi

Ders çalışırken rahat ettirecek uzun saatler oturunca rahatsız etmeyecek bi çalışma koltuğu arıyorum bütçe 2k
  4. Yiğit Emre

monitör vesa standı önerisi lazım

f/p bir şeyler arıyorum max bütce 1000 1200 civari ilerde 2. monitor alabilirim eğer iki kollu modeller bu fiyatlarda kalitesiz iş görmeyecek ise max 2000 e cıkarım daha fazlası olmaz o da iki kollu olursa monitorum ASUS VP249QGR 23.8
  5. Yiğit Emre

oyun önerisi arıyorum

sistemimi artık tamamladım sırada oyunlar var çok fazla hikayeli oyun kültürüm yok o yüzden siz cidden saran oynaması keyifli birkaç oyun önerirseniz sevinirim
  6. Yiğit Emre

Hangi 3090 daha mantıklı

2 tane 3090 var 2 tane de 3080 ti en iyi seçenek hangisi olur 1. https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-pny-rtx-3090-24-gb-384-bit-ekran-kartidir-1110758406/detay 2...
  7. Yiğit Emre

max 17 18k ya alınabilecek ekran kartı

amd kullanmak istemiyorum nvidia olan bir ekran kartı önerir misiniz? 17 18k yı gecmemeli en mantıklısı hanngi modeller olur amd önerecek olsanız hangi kartı önerirsiniz
  8. Yiğit Emre

Xdsl numarası nasıl öğrenirim

Millenicomdan türknete gececeğim amam ne müşteri hizmetlerine ulaşabildim neden faturada xdsl numarasını bulabildim bu yüzden türknete başvuramıyorum
  9. Yiğit Emre

asus rog cetra ıı core mu? logitech g333 mü

hangi kulaklık hem oyun hem müzik anlamında daha iyi
  10. Yiğit Emre

sennheiser-cx-300s alınır mı

https://www.akakce.com/kulaklik/en-ucuz-sennheiser-cx-300s-siyah-mikrofonlu-kulak-ici-fiyati,901657634.html normalde beyazının fiyatı 1800 civarıydı suan 875 e geliyor alınır mı yoksa bu fiyata daha iyisi var mı
  11. Yiğit Emre

300 400 TL kablolu kulaklık tavsiyesi

telefondan müzik dinlemek için arıyorum. illa 300 400 olmasına gerek yok daya ucuzda olabilir. kaliteli temiz ses versin kafi. kablosuz kulak üstüm var ama kulak içi de lazım oluyor.
  12. Yiğit Emre

güç kaynağım sistemi destekler mi

sistem imzada var ekran kartı olarak 3080 alsam sıkıntı olur mu? olursa 3070ti alıcam o sıkıntı olur mu?
  13. Yiğit Emre

600 TL'ye ssd önerisi

500 gb m2 ssdi arıyorum bu fiyata al7nabilecek güzel bir model varsa atarsanız sevinirim
  14. Yiğit Emre

1000tl kasa-psu önerisi

Sistem b450 1660 süper r3 3100 klasmanında olacak Psulu güzel bir kasa öenerirseniz senirim
  15. Yiğit Emre

Öneri 7000 TL kasa önerisi

Arkadaşım kasa toplamak istiyor 6000 7000 lira bütçesi var. Oyun odaklı kullanacak. Nasıl bir şey toplanabilir hazır sistem vs en iyi verim nasıl alınır
  16. Yiğit Emre

Yardım 144hz monitör aldım ama 144hz değil

asus vp 249qgr modelini aldım az önce geldi ilk yaptığım görüntü ayarlarından 144 hz almaktı ama en fazla 60hz yazıyor. neden olmuş olabilir? kendi hdmi kablosunu kullanmadım ondan mı? ya da ekran kartım eski gt730 bundan mı kaynaklı
  17. Yiğit Emre

Öneri amazon.jp ucuz ekran kartı işlemci anakart

amazonjpden ekran kartı almış birisi olarak. nasıl yapılır diyorsanız. amazonjpden bir hesap açmanız lazım. ürünü alıp almamanız biraz şans. merak etmeyin almazsanız paranıza bir şey olmuyor. aldıktan sonra hesabınız ban yiyebilir o zaman otomatikman sipariş iptal olur paranız iade edilir...
  18. Yiğit Emre

Yardım anakart bios update sorunu

Mpg b550 gaming plus anakarta hazırladığım güncel sürümlü flaşı pc kapalı iken taktım ve bios tuşuna bastım. İzlediğim videolarda ışık yanıp sönüyordu bende 2sn kadar öyle oldu sonra full kırmızı yanmaya başladı yaklaşık 10 dakika oldu hala sönmedi. Bir sorun mu var? 20dk oldu* Keşke biosdan...
  19. Yiğit Emre

Öneri 4-5k civarı ekran kartı önerisi (23nisan)

Bu konu hakkında çok fazla konu açtım ümidim bu son olması 4-5k civarı max taş çatlasın 6k 2. El ,varsa sıfır bir ekran kartı arıyorum. Denizlide yaşıyorum 2. El ilan atacak olursanız buna göre atarsanız sevinirim. Denizlide çok fazla 2. El ekrankartı var kafamı çok karıştıryor 2080inden...
  20. Yiğit Emre

Çözüldü✓ 2. el 1660s mi? Rx580 mi?

Max bütçem 2500 daha fazlası olmaz ilanlar toplam 3 farklı satıcı tarafından satılıyor. Mert tekin ve gpu world(yıldıray maraç) isimli satıcı yaklaşık 30 40(ayrı ayrı toplam değil) ekran kartı satmakta. Diğer satıcı elinde 3 4 tane var. Kartlardan 1660s ,rx 580den daha performanslı biliyorum...
Top Bottom