Arama sonuçları: *

1. TEMİZ SATILIK // GTX 1070 ROG - İ5 9600KF

İstanbul TEMİZ SATILIK // GTX 1070 ROG - İ5 9600KF

Merhaba, Kullanmakta olduğum pcyi yükselteceğim için satıyorum. Kasa temiz olup bir sıkıntısı bulunmamaktadır, daha üst kartları denemek için satıyorum. Pc özelikleri aşağıdaki gibi olup herhangi bir mining işlemi yapılmamış, parçalar yorulmamıştır. Sıvı soğutma, işlemci ve anakart, kasa 3 sene...
  2. R

SSD HARD DİSK ÖNERİSİ

Diğer taktığım SSD sadece sata kablosuna ve anakarta giden kabloya bağlı. Uzun süredir kullanıyorum. SSD direk sata ve anakarta bağlasam sorun yaratacak mıdır ?
  3. R

SSD HARD DİSK ÖNERİSİ

Asus H310 Tuf Plus anakart var. M2 girişi var fakat orda samsung 970 EVo takılı. Hdd yerine SSD takmak istiyorum tekrar. Elimdeki ssdye baktığımda sata kablosu sata 5V takılmış gözüküyor. 1698698701 Hocam samsung 870 evo 2000-2300 arası bununla ciddi fiyat farkı var. Aslında sorum bir tane daha...
  4. R

SSD HARD DİSK ÖNERİSİ

Merhaba herkese iyi forumlar, HDD bozulduğu için yerine yeni 1 TB HDD veya 1 TB SSD alacağım. HDD alırsam WD Blue, SSD alırsam Samsung 1 TB 870 Evo almayı düşünüyorum. Sistemimde 500 GB Samsung 970 EVO M2 ssd, 1 hdd ve 240 gb ssd bulunuyor. Samsung 870 EVO masaüstü için uyumlu mudur ? 1 adet...
  5. R

HDD RAW OLDU NTFS DÖNMÜYOR

Teşekkürler hocam, başka pcde deneyip açmayı deneyeceğim. Bilgiler önemli değil fakat hdd kurtarmam daha önemli şu an. Yeni hdd'den sonra dediğiniz gibi yapacağım.
  6. R

Hocam Hepsiburada üzerinden almıştım. Satıcıya göndersem de yetkili servisler TR dışında gözüküyor şu an. HDD kurtarmanın bir yolu var mıdır ? HDD giren sata kablosu ile ilgili bir durum söz konusu mudur sizce ?
  7. R

Merhaba, teşekkür ederim. Acil olduğundan HDD ihtiyacım bulunuyor. Sadece pc açtım ve hdd gümledi. Yetkili servisi kimdir bilginiz mevcut mudur ?
  8. R

Mart 2022 yılında aldım. Çok eski bir HDD değil.
  9. R

Merhaba, Pc açtığımda kendiliğinden harddisklerden 1 tanesi görünmez oldu. Daha sonra aygıt yöneticisinde Harddiski gördüm, Disk oluşturarak biçimlendirmeye çalıştığımda "Raw" olarak gözüktü. Aygıt oluştur kısmından yeni birim oluşturmak istediğimden Disk Başlatılamıyor diyor ve sağ tık...
  10. R

Yardım Termal Macun Önerisi

Yok değiştireceğim için macun olmayacak üstünde :D 1619100910 Şu an üstündekini sileceğim için olmayacak yani. Tekrar sürmem gerekiyor sanırım ?
  11. R

Normalde üstünde hazır termal macun sürülü geliyor. Bazıları sürün bazıları sürmeyin diyor çok arada kaldım açıkçası :/
  12. R

@Yumuklu Sucurta @Berat Gazi @$ilent Termal macun geldi. Şimdi değişimini yapacağım fakat takıldığım bir konu var. Sıvı soğutma bloğunun üstüne de sürülmesi gerekiyor mu ? Yoksa sadece işlemciye sürmek yeterli olacak mıdır ?
  13. R

2019 edition ile attığım link arasında fark var mıdır ? 1618949525 2019 edition ile link arasında fark var mı acaba çok takıldım ona ?
  14. R

Master bütçemi aşıyor biraz MX4 daha iyi olacak sanırım 1618949455 Teknobiyotik kurumsal olduğu için az verip sahte çıkmasından çekindiğim için oraya yöneldim. Daha önce kasa ve soğutucu almıştım sorunsuz çıktı.
  15. R

Bu iki macun arasında kaldım 9600KF işlemci, Dark W244 sıvı soğutma var. Hangisini tercih etmeliyim ? https://www.teknobiyotik.com/donanim/overclock/termal-macun/arctic-mx-4-en-yuksek-performansli-termal-macun-8gr-ar-actcp00008b.html...
  16. R

Öneri Arctic MX-4 2019 Edition Hakkında Deneyimlerim

Merhaba bende konuyu hortlatmak isterim :D MX4 2019 edition ile 2020 arasında bir fark var mıdır ? Yani bu iki paket arasında fark var mıdır ? https://www.teknobiyotik.com/review/product/list/id/31519/category/142/...
  17. R

100 TL'ye kadar termal macun önerisi

Merhaba, 9600KF işlemci, Dark W244 sıvı soğutma kullanıyorum. Termal macun yenileme zamanım geldi. 100 TL'ye kadar termal macun önerebilir misiniz. Yoğunlukta gördüğüm Cooler Master Pro bir de MX4.
  18. R

2.ekran Alt+tab sorunu

Merhaba, Kendi monitörümün yanına 2.ekranı bağladım. 2.ekranda dc, internet vs. koyuyorum. 1. ekranda oyun açık oluyor. Oyuna girip alt tab yapınca 2.ekrandakiler otomatik olarak 1.ekrana geliyor. Çözümü nedir ?
  19. R

Alt Tab Yapınca Siyah Ekran Sorunu

Evet tam ekran oynuyordum. Gsync açıktı.
  20. R

Alt Tab Yapınca Siyah Ekran Sorunu

Devredışı bırakınca anında geçiş yapılıyor. Önceden açık şekilde iken yapabiliyordum neden böyle oldu onu anlayamadım
Top Bottom