Arama sonuçları: *

1. Knutiii

Grizzone supplement markası hakkında

Grizzone markasının creatinini almayı düşünüyodum baya uyguna geliyordu fakat bu kadar uyguna gelmesi içimde bi şüphe uyandırdı. Bi yandan da kimileri creatinde marka farketmez vs. diyor kafam çok karıştı. Almalı mıyım?
  2. Knutiii

Yeni ram alıcam fakat değerlerini bilmiyorum

teşekkür ederim 1683231388 Hocam bi sorum daha olcak ya kafam karıştı şimdi ben ramin aynı ismini yazıyorum fakat piyasada cl18 ini bulamadım bi ramin arkasındaki etiketi atsam bidaha baksanız şimdi yanlış almayalım
  3. Knutiii

Yeni ram alıcam fakat değerlerini bilmiyorum

yeni ram alacağım fakat cl değeri vs. bunların değerlerini bilmiyorum yardımcı olursanız
  4. Knutiii

İnstagramı bilgisayarda açıkken telefonda kapanıyor

Merhaba dün hesabımdan bi anda bitcoin ile ilgili bir hikaye atıldı farkedip sildim ve instagram şifremi ve mail şifremi değiştirdim. Fakat önceden bilgisayarda instagram açıkken telefondaki hesabımdan çıkış yapmıyordu. Bugün bilgisyardan giriş yaptım telefonda hesabından çıkış yapıldı. Hesap...
  5. Knutiii

Ramlerimi yükselticem ama herhangi bir bilgim yok

r5 2600 1665228301 r5 2600x pardon
  6. Knutiii

Ramlerimi yükselticem ama herhangi bir bilgim yok

NEO FORZA 16GB(2X8GB) 3600MHz Black Faye DDR4 PC Ramlerini kullanıyorum 32 gb a yükselticem fakat hangi ramlerle uyuşuyor ve hangisini almalıyım bilmiyorum
  7. Knutiii

11.sınıf Orta düzey Matematik kitabı

11.sınıf eşit ağırlık öğrencisiyim ve derslerde anlatılan konuları çok iyi anlayabiliyorum ve rehber matematiğin matbook kitabından tekrar yapıp pekiştirme soru avcısı denilen güzel soruları çözebiliyorum fakat tek yayınla gitmeyeceğinide biliyorum o yüzden bunun yanında orta düzey bi soru...
  8. Knutiii

bazı dosyaları indirememe sorunu

hayır yok
  9. Knutiii

denedim fakat o da olmuyor
  10. Knutiii

ya şöyle sekmenin yanında yeni bir sekme açılıyomuş gibi oluyor hemen geri kapanıyor ve ekran hiçbir uyarı vs gelmiyor
  11. Knutiii

formattan sonra bilgisayarda bazı böyle normalde zararlı diye algılanan programlar indidirlmiyor tıklıyorum hiçbir şey olmuyor fakat spotify discord tarzı şeyler indiriliyor. Mesela lol oynayanların bileceği bir uygulama Mod Skin tıklıyorum indiremiyorum edge hariç hiçbir tarayıcıda inmiyor
  12. Knutiii

Windows 10 Geç Açılma Sorunu?

şimdi format atmayı deneyeceğim sonucu yazarım
  13. Knutiii

Her zaman oluyor sadece ertesi gününe bilgisayarı açtığımda hızlı açılıyor sadece
  14. Knutiii

Boot ekranında kalıyor
  15. Knutiii

SSD kullanıyorum
  16. Knutiii

Windows 10 kullanıyorum ve bilgisayarı yeniden başlattığımda genelde açılması 3-4 dakikayı buluyor fakat normal şekilde kapatıp ertesi gün açtığımda hızlıca açılıyor, sadece aynı gün içinde yeniden başlatırsam veya kapat aç yaparsam geç açılıyor ne yapabilirim ?
  17. Knutiii

7k fiyat bandında ekran kartı önerisi

işlemci r5 2600x yanlış yazmışım
  18. Knutiii

7k fiyat bandında ekran kartı önerisi

bütçe 7k zorlarsak 7500 olabilir, alınabilecek en iyi ekran kartı hangisi olur ? işlemci r5 3600x anakart b450 16gb ram
  19. Knutiii

Osmanlının kuruluşu ile ilgili kitap önerisi ?

Osmanlı tarihini iyi anlatan bir kaynak olursa iyi olur
Top Bottom