Arama sonuçları: *

• Users: Knutiii
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Knutiii

Grizzone supplement markası hakkında

Grizzone markasının creatinini almayı düşünüyodum baya uyguna geliyordu fakat bu kadar uyguna gelmesi içimde bi şüphe uyandırdı. Bi yandan da kimileri creatinde marka farketmez vs. diyor kafam çok karıştı. Almalı mıyım?
  2. Knutiii

Yeni ram alıcam fakat değerlerini bilmiyorum

yeni ram alacağım fakat cl değeri vs. bunların değerlerini bilmiyorum yardımcı olursanız
  3. Knutiii

İnstagramı bilgisayarda açıkken telefonda kapanıyor

Merhaba dün hesabımdan bi anda bitcoin ile ilgili bir hikaye atıldı farkedip sildim ve instagram şifremi ve mail şifremi değiştirdim. Fakat önceden bilgisayarda instagram açıkken telefondaki hesabımdan çıkış yapmıyordu. Bugün bilgisyardan giriş yaptım telefonda hesabından çıkış yapıldı. Hesap...
  4. Knutiii

Ramlerimi yükselticem ama herhangi bir bilgim yok

NEO FORZA 16GB(2X8GB) 3600MHz Black Faye DDR4 PC Ramlerini kullanıyorum 32 gb a yükselticem fakat hangi ramlerle uyuşuyor ve hangisini almalıyım bilmiyorum
  5. Knutiii

11.sınıf Orta düzey Matematik kitabı

11.sınıf eşit ağırlık öğrencisiyim ve derslerde anlatılan konuları çok iyi anlayabiliyorum ve rehber matematiğin matbook kitabından tekrar yapıp pekiştirme soru avcısı denilen güzel soruları çözebiliyorum fakat tek yayınla gitmeyeceğinide biliyorum o yüzden bunun yanında orta düzey bi soru...
  6. Knutiii

bazı dosyaları indirememe sorunu

formattan sonra bilgisayarda bazı böyle normalde zararlı diye algılanan programlar indidirlmiyor tıklıyorum hiçbir şey olmuyor fakat spotify discord tarzı şeyler indiriliyor. Mesela lol oynayanların bileceği bir uygulama Mod Skin tıklıyorum indiremiyorum edge hariç hiçbir tarayıcıda inmiyor
  7. Knutiii

Windows 10 Geç Açılma Sorunu?

Windows 10 kullanıyorum ve bilgisayarı yeniden başlattığımda genelde açılması 3-4 dakikayı buluyor fakat normal şekilde kapatıp ertesi gün açtığımda hızlıca açılıyor, sadece aynı gün içinde yeniden başlatırsam veya kapat aç yaparsam geç açılıyor ne yapabilirim ?
  8. Knutiii

7k fiyat bandında ekran kartı önerisi

bütçe 7k zorlarsak 7500 olabilir, alınabilecek en iyi ekran kartı hangisi olur ? işlemci r5 3600x anakart b450 16gb ram
  9. Knutiii

Osmanlının kuruluşu ile ilgili kitap önerisi ?

Osmanlı tarihini iyi anlatan bir kaynak olursa iyi olur
  10. Knutiii

TYT de sadece türkçe yapmak

Tyt sınavında sadece türkçe yapsak sınav kağıdım geçerli olur mu?
  11. Knutiii

Xiaomi Redmi Note 8--Redmi 9T hangisi alınmalı

bu iki telefon arasında kalınsa hangisi alınmalı ?
  12. Knutiii

10.sınıf kolay-orta seviye fizik ve kimya soru bankası önerisi

fizik ve kimyam o kadar iyi değil kolay-orta arası bir kitap önerisi lazım
  13. Knutiii

10.Sınıf tarih orta-zor seviyede soru bankası önerisi yapar mısınız

10.sınıfım ve eşit ağırlık seçip tarihe yoğunlaşmak istiyorum bunun için orta-zor seviyeli soru bankası önerilerinize açığım
  14. Knutiii

A320 S2H chipsetini bulamadım

format sonrası A320 S2H chipsetini bulamadım yardımcı olabilir misiniz ?
  15. Knutiii

Gizem ve macera konulu kitap önerisi

17 yaşlarında birisi için sıkıcı olmayan gizem ve macera konulu kitap önerebilir misiniz ?
  16. Knutiii

Yardım Nvidia denetimmasası eşyönsüz ve trilineer optimizasyon nasıl olmalı ?

Nvıdıa denetim masasında eşyönsüz örnek optimizasyonu ve trilineer optimizasyonu yüksek FPS için açık mı olmalı kapalı mı olmalı ?. Oynadığım oyunlar çoğunlukla League Of Legends, minecraft, valorant .
  17. Knutiii

g300s çift tıklama nasıl ayarlanır

yeni aldım mouseyi valorantda çift tıklama yapmak için ne yapmalıyım yazılımından anlatırsanız cok iyi olur
  18. Knutiii

Razador RMX-01 Tiger mouse iyi midir?

Razador RMX-01 Tiger bu mouse iyi mi? bunun yerine önerebileceginiz mouse varmı maks bütçe 140 TL
  19. Knutiii

90-130 TL arası mouse arıyorum

90-130 TL arası mouse lazım valorant oynuyorum ve şuanki mouse bi tık büyük gelıyor, boyutu büyük olmayan orta ideal bir mouse önerisi
  20. Knutiii

windows 10 son sürümü nedir

ben windows 10 kullanıyorum sürümünü baktığımda sürümü 20H2 olarak gözüküyor bu en güncel sürümümü çünkü update de başka bir güncelleme çıkmıyor
Top Bottom